Навигация
Реклама
Реклама

Авіакомпанія S7: телефон, літаки, багаж і ручна поклажа, акції та бонуси

 1. парк літаків
 2. Провезення багажу і ручної поклажі
 3. Популярні напрямки авіакомпанії S7
 4. Безпека
 5. пунктуальність
 6. Акції та бонуси
 7. Телефон і гаряча лінія

В даний час авіакомпанія S7 Airlines є успішною російською авіакомпанією. Чудовий маркетинг, сервіс і вигідні умови - ось складові успіху з виведення авіакомпанії на новий вищий рівень довіри пасажирів.

У 2018 році авіакомпанія S7 Airlines стала переможцем міжнародної премії Skyway Service Award в наступних номінаціях:

 • найкраща російська авіакомпанія економ-класу на внутрішніх повітряних лініях;
 • кращий on-line сервіс для клієнтів.

парк літаків

Зміст статті:

Станом на січень 2018 року авіакомпанія Сибір експлуатує 80 літаків іноземного виробництва, таких як Айрбас, Боїнг, Embraer E170. Середній вік літаків - 10 років. Більшість бортів мають бізнес-клас.

Провезення багажу і ручної поклажі

Провезення багажу і ручної поклажі

На будь-який рейс авіакомпанії дозволяється безкоштовно провозити багаж, у відповідність з тарифом. Для базового тарифу дозволений провезення 10 кг. ручної поклажі. Без доплати пасажирам дозволяється взяти з собою:

  • невеликі сумки;
  • малогабаритну електротехніку (фотоапарат);
  • верхній одяг, тростини, парасольки;
  • дитяче харчування;
  • для інвалідів - милиці або крісло-коляску.

Відповідно до міжнародних норм заборонено провезення небезпечних і легкозаймистих речовин.

Маршрутна мережа S7 Airlines дозволяє виконати перельоти як всередині країни, так і за кордоном і включає в цілому 83 напрямки.

До маршрутної мережі S7 додалося напрямок в Західну Європу, зокрема, в місто Барі, столицю провінції Апулія. За словами Ігоря Веретенникова, комерційного директора S7 Group: «Барі - найважливіше паломницьку напрямок: там зберігаються мощі Святого Миколая Чудотворця. У той же час це точка тяжіння для шанувальників агро- гастрономічного туризму та екскурсійного відпочинку. Крім того, звідси можна почати цікаве літню подорож: з порту Барі відправляються лайнери в морські круїзи по південних європейських країн ».

Популярні напрямки авіакомпанії S7

харчування

На вибір пасажирів пропонується широкий вибір меню для:

 • Малюків (обов'язково з пюре і молоком);

Малюків (обов'язково з пюре і молоком);

 • вегетаріанців;

вегетаріанців;

Крім дитячого меню в обов'язковому порядку входять салати та гарячі страви. Замовлення особливого меню доступний для рейсів, що тривають більше 3-х годин.

Замовити особливе меню необхідно за 24 год. До вильоту на сайті авіакомпанії - https://www.s7.ru/.

Безпека

Будучи членом Міжнародної Асоціації Повітряного Транспорту IАTA (ІАТА), компанія має сертифікати всіх міжнародних стандартів безпеки. Безпека досягається за рахунок вдалого поєднання трьох чинників. В першу чергу це висококваліфікований льотний склад, що складається з професійних льотчиків і штурманів, а також пройшли спеціальну підготовку бортпровідників. По-друге, це регулярне технічне обслуговування повітряного флоту і регулярні перевірки. По-третє, це сучасне оснащення аеропорту всім необхідним технічним обладнанням, що дозволяє здійснювати польоти навіть у несприятливих погодних умовах.

пунктуальність

Завдяки тому, що новосибірський аеропорт «Толмачево» не є сильно завантаженим, всі рейси S7 Airlines виконуються вчасно, і авіакомпанія жодного разу не потрапляла в чорний список непунктуальних перевізників.

Акції та бонуси

Перевізник S7 Airlines періодично заохочує своїх постійних і нових клієнтів спеціальними пропозиціями і акціями, коли авіаквитки можна придбати за дуже вигідним тарифом за програмою «Пріоритет». Суть програми в тому, що учасником програми може стати людина старше 12 років, а за відданість учасникам нараховують милі, які згодом вони можуть обміняти на різні бонуси.

Телефон і гаряча лінія

З усіх питань ви можете зателефонувати за офіційним номером гарячої лінії авіакомпанії: 8 (800) 700-07-07

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.