Навигация
Реклама
Реклама

Авіакомпанія WindRose відкрила рейс в Домініканську республіку з Києва

"Ще одна авіакомпанія, що базується в аеропорту" Бориспіль ", WindRose (" Роза Вітрів "), почала далекомагістральні рейси в Пунта-Кана (Домініканська Республіка). Сезонна програма польотів перевізника до острівній державі в Карибському морі стартував 27 грудня 2013 г.", - йдеться в повідомленні аеропорту Ще одна авіакомпанія, що базується в аеропорту Бориспіль , WindRose ( Роза Вітрів ), почала далекомагістральні рейси в Пунта-Кана (Домініканська Республіка)

Белта

Авіакомпанія WindRose відкрила рейс в Домініканську республіку. Про це йдеться в повідомленні аеропорту "Бориспіль".

"Ще одна авіакомпанія, що базується в аеропорту" Бориспіль ", WindRose (" Роза Вітрів "), почала далекомагістральні рейси в Пунта-Кана (Домініканська Республіка). Сезонна програма польотів перевізника до острівній державі в Карибському морі стартував 27 грудня 2013 г.", - йдеться в повідомленні аеропорту.

Компанія використовує на маршруті широкофюзеляжний літак Airbus 330, салон якого в двокласній конфігурації вміщає понад 320 пасажирських крісел. Втім, незважаючи на значну ємність повітряного судна, перші безпосадочні рейси WindRose до Пунта-Кани відрізняються високою завантаженістю, більше 85%, що підтверджує зростаючу популярність туристичного напрямку.

Раніше, 27 листопада, польоти з "Борисполя" в Пунта Кани почала ще одна українська компанія "Авіалінії Харкова".

Загалом, на сьогодні з найбільшого українського аеропорту здійснюються 8 далекомагістральних рейсів в міста Таїланду, Індії, В'єтнаму і Домініканської Республіки.

Крім WindRose і "Авіаліній Харкова" прямі авіарейси на далекі відстані з "Борисполя" також виконує компанія "Міжнародні авіалінії України" (МАУ), яка в цьому році планує значно розширити мережу трансконтинентальних повітряних ліній. До регулярних рейсів Київ-Бангкок, початих МАУ в грудні минулого року, перевізник протягом нинішнього літнього сезону планує додати безпосадочні перельоти в Нью-Йорк, Торонто і Пекін.

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.