Навигация
Реклама
Реклама

Авіакомпанії Греції: Aegean Airlines А3 AEE

 1. Контактні дані
 2. Порядок реєстрації на рейс
 3. Провезення багажу і ручної поклажі
 4. Інформація для подорожуючих з сім'єю
 5. Харчування на борту літака
 6. парк авіакомпанії
 7. Тарифи і класи обслуговування
 8. бонусні програми
 9. Відео

Aegean Airlines (Аегеан Ейрлайнс) (буквальний переклад «Егейські авіалінії»), код ІТА - А3, код ІКАО - АЕЕ, загальний рейтинг за Skytrax - 3 зірки з 5. Aegean Airlines (Аегеан Ейрлайнс) (буквальний переклад «Егейські авіалінії»), код ІТА - А3, код ІКАО - АЕЕ, загальний рейтинг за Skytrax - 3 зірки з 5

Логотип компанії

Дата заснування - 1987 р. З моменту утворення і до 1992р. компанія займалася організацією медичних та VIP перевезень. Перший пасажирський рейс компанія зробила в 1992 р., Ставши при цьому першою, яка виконує приватні рейси, Грецької авіакомпанією. Датою заснування компанії в сьогоднішньому вигляді можна вважати 1999р. Саме з цього року компанія надає повний спектр послуг преміум якості, пов'язаних з близькомагістральних і середньомагістральними перевезеннями. З 2010р. Aegean Airlines є повноправним членом найбільшого в світі авіаційного альянсу Star.

Зовнішній вигляд і салон літака

Контактні дані

Адреса компанії - 31, Vitanioti Street, Kifisia, 145 64 Athes, Greece.

Телефон: +30 210 62 61 000.

Офіційний сайт авіакомпанії - www.aegeanair.com .

Представництво в Росії - 125284, Москва, вул. Бігова, буд.3, стор. 1, БЦ Регус Нордстар Тауер 31 поверх, офіс №3150.

Email - [email protected] .

Телефон: +7 495 139 87 90.

Команда готова до рейсу

Порядок реєстрації на рейс

Реєстрація на рейс Aegean Airlines проводиться відповідно до маршруту відправлення. Мінімально відведений час до відправлення для реєстрації квитків і багажу вкрай сильно залежить від аеропорту відправлення.

Мінімальні терміни реєстрації для відбувають з аеропорту Домодєдово в м Москва складають:

 • 30 хвилин для самостійної реєстрації у терміналу або біля стійки Check-in;
 • 60 хвилин для онлайн або мобільної реєстрації.

Важливо! Потрібно дуже уважно ставитися до даного питання, при будь-яких сумнівах звертайтеся до співробітників авіакомпанії або аеропорту.

Додатково з повним списком термінів реєстрації можна ознайомитися, скориставшись спеціальним розділом на офіційному сайті компанії за посиланням https://ru.aegeanair.com/travel-information/check-in/check-in-times/.

Зареєструватися на рейс можна самостійно, використовуючи призначений для цього термінал в аеропорту.

Також, для зручності пасажирів, на своєму офіційному сайті компанія надає можливість зареєструватися на рейс через інтернет. Зареєструватися онлайн можна, якщо до вильоту залишається менш 24х годин. Ознайомитися з детальними умовами онлайн реєстрації, а також отримати відповіді на найбільш поширені питання, можливо там же, в розділі реєстрації.

Пам'ятайте! Після проходження реєстрації, посадка на борт літака закінчиться не пізніше, ніж за 20 хвилин до відправлення рейсу за розкладом. По закінченню цього часу незайняте пасажиром місце залишиться в розпорядженні авіакомпанії.

Провезення багажу і ручної поклажі

Обов'язково зверніть увагу на те, що при реєстрації існують обмеження по вазі багажу.

Норми провозу:

 • економ клас: одна ручна поклажа (не більше. Якщо подорожуєте по тарифу;
 • бізнес-клас: дві одиниці ручної поклажі (одна - не більше 8 кг, друга - не більше 5 кг) і одна особиста річ + дві одиниці зареєстрованого багажу (не більше 32 кг кожна).

Важливо! Сума зборів, дозволені розміри і кількість багажу можуть істотно відрізнятися в залежності від Вашого тарифу, класу або рейсу. Тому настійно рекомендується уточнювати дану інформацію перед вильотом у представника авіакомпанії. З даною інформацією також можна ознайомитися, звернувшись до певного розділу на сайті.

Додатково для пасажирів з обмеженими можливостями надається право на провезення без додаткової плати двох одиниць обладнання, призначеного для їх пересування.

На таких стійках в будівлі аеропорту можна отримати допомогу і відповіді на будь-які питання

Інформація для подорожуючих з сім'єю

Якщо Ви подорожуєте з немовлям (дитина, яка не досягла другого народження протягом поїздки), то існує кілька правил перевезення, які слід неухильно виконувати. Обов'язково ознайомтеся з ними перед купівлею квитка у представника авіакомпанії або на сайті.

Для сімей, які подорожують з дітьми, існують спеціальні тарифи. Якщо Ви перевозите немовляти, то знижка на його провезення сягатиме 90% від відповідного дорослого тарифу. Якщо Ви подорожуєте з дитиною, вік якого від 2х до 12ти років, знижка становитиме 33% від дорослого тарифу.

Для подорожуючих з сім'єю, незалежно від місць, зазначених в куплених квитках, авіакомпанія постарається надати найкращі місця в салоні авіалайнера, відповідно до обраного тарифу.

З повним переліком послуг, рекомендацій і умов авіакомпанія Аегеан Ейрлайнс пропонує ознайомитися, перейшовши на офіційний сайт авіаліній.

Харчування на борту літака

На борту літака авіакомпанія надає можливість спробувати страви грецької кухні. Пасажирам, які вибрали політ бізнес-класом, буде наданий вибір з двох гарячих страв, а також одне холодне.

У меню включені страви, спеціально створені шеф-кухарем Нікасом Сарантосом, основою для яких послужили традиційні грецькі рецепти. У меню, в основному, представлені салати і овочі, а також традиційна для Греції риба. Якщо Вам з якихось причин потрібно спеціальне харчування, то авіакомпанія з радістю його надасть. Але це потрібно вказати заздалегідь.

Важливо! Якщо Вам потрібна спецхарчування за медичними показаннями або з релігійних переконань, то необхідно вибрати тип харчування і залишити заявку не пізніше, ніж за 24 години до часу відправлення рейсу.

Якщо Вам потрібна спецхарчування за медичними показаннями або з релігійних переконань, то необхідно вибрати тип харчування і залишити заявку не пізніше, ніж за 24 години до часу відправлення рейсу

У польоті чекає приємний, ситний і смачний ланч

Для пасажирів, які подорожують в бізнес-класі, що летять міжнародними рейсами, авіакомпанія пропонує нову послугу - «відкрийте для себе грецьке вино». Всі пасажири бізнес-класу, включаючи відвідувачів залів очікування в Салоніках, Ларнаці і Афінах, мають можливість продегустувати кращі грецькі вина.

парк авіакомпанії

На даний момент парк літаків Aegean Airlines складається з 61 одиниці авіатехніки:

 • 38 Airbus A320;
 • 8 Airbus A321;
 • 1 Airbus A319;
 • 4 Dash 8-100;
 • 10 Dash 8Q4;
 • 2 ATR.

Середній вік авіапарку компанії не перевищує порогу в п'ять років, а вік літаків - семи.

Авіакомпанія має в своєму розпорядженні в Греції трьома хабами. Основною базою вважається аеропорт «Елефтеріос Венізелос» , Що знаходиться в Афінах. Також є два додаткових хаба в Салоніках і Іракліоні .

У компанії працюють виключно професійні і висококваліфіковані пілоти

Тарифи і класи обслуговування

Aegean Airlines володіє двома класами обслуговування: бізнес і економ.

В рамках економ класу діють два види тарифів:

 1. GoLigth ( «Подорожуйте без нічого»). Має на увазі:
 • обмін квитків за плату. Розмір плати залежить від відстані і становить для місцевих рейсів усередині країни - 30 євро, для міжнародних на короткі відстані - 40 євро, а на тривалі - 50 євро;
 • при скасуванні витрачені кошти не повертаються;
 • діє нарахування миль в бонусної програмі;
 • знижка для дітей 33% на діючі тарифи GoLight;
 • в багажі допускається тільки 1 одиниця ручної поклажі.
 1. Flex (Гнучкий) - список особливостей аналогічний тарифом GoLigth, за винятком наступних опцій:
 • крім ручної поклажі допускається додатково 1 одиниця багажу;
 • плата за обмін квитків по тарифам Flex не стягується.

В рамках бізнес-класу діють наступні умови:

 • в багажі допускається 2 одиниці ручної поклажі та 2 одиниці зареєстрованого багажу;
 • плата за обмін квитків по тарифам Бізнес і Flex не стягується;
 • при скасуванні витрачені кошти повертаються в повному обсязі;
 • діє нарахування миль в бонусної програмі;
 • знижка для дітей 33% на діючі тарифи Бізнес;
 • доступ до окремих стійок реєстрації;
 • доступ в зал очікування бізнес-класу;
 • пріоритет при видачі багажу.

Aegean Airlines здійснює перельоти в більшість країн світу, що становить 49 точок призначення міжнародних відправлень (Європа, Америка, Азія і Океанія, Африка, Близький Схід). Компанія постійно відкриває нові маршрути, тому для повної і точної інформації звертайтеся її до представників.

У Росії авіакомпанія здійснює перельоти в аеропорт Домодєдово в Москві, а в період з червня по вересень - і в аеропорт Пулково Санкт-Петербурга.

Надійні літаки - сучасний авіапарк

бонусні програми

Aegean Airlines в якості підвищення лояльності пропонує своїм клієнтам і партнерам скористатися програмою лояльності Miles + Bonus.

Програма має три бонусних рівня:

 • синій (Blue);
 • срібний (Silver);
 • золотий (Gold).

Дана бонусна програма дозволяє накопичувати милі і в подальшому використовувати їх на свій розсуд. Ви можете купувати квитки на бонуси, вибирати кращі місця в літаку і багато іншого. Також значним плюсом є наявність можливості зарахування миль за програмами

З повним списком умов, бонусів і правил дії програми можна ознайомитися на офіційному сайті Аегеан Ейрлайнс.

Відео

Вибір авіакомпанії Аегеан в якості перевізника буде відмінним рішенням. Багаторічний досвід роботи, прекрасний сервіс, авіапарк, бонуси і професійна команда зроблять ваше подорож приємно незабутнім.

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.