Навигация
Реклама
Реклама

Авіакомпанії Італії: Alitalia AZ AZA

 1. Реєстрація на рейс
 2. стикування
 3. Правила перевезення багажу
 4. харчування
 5. Подорож з дітьми
 6. парк літаків
 7. базовий аеропорт
 8. види тарифів
 9. куди літають
 10. бонусна програма
 11. Акції та знижки
 12. Відео

Alitalia є найбільшою італійською авіакомпанією, яка входить в п'ятірку найбільших в Європі. Код авіакомпанії IATA - AZ, код ICAO - AZA. У рейтингу Skytrax Alitalia займає 58 місце. Адреса компанії в Італії : Plaza Almerico da Schio, 3, 00054 Fiumichino, (RM), Italy. Телефон: +39 06 65 64 9. Електронна пошта: [email protected] . У авіакомпанії існує представництво в Росії, адреса якого: 119049, г. Москва, ул. Митна, буд.1, стр.1. Телефон: +7 (495) 22 111 30. Аліталія авіакомпанія має офіційний сайт: https://www.alitalia.com/ru_ru . Alitalia є найбільшою італійською авіакомпанією, яка входить в п'ятірку найбільших в Європі

Безпечний політ в літаку

Історія авіакомпанії Alitalia починається з вересня 1946 року в Італії. У травні 1947 року авіакомпанія Alitalia здійснила перший рейс в рамках своєї країни. У липні цього ж року виконала свій перший міжнародний рейс до столиці Норвегії. У 2001 році авіаперевізник Alitalia став частиною альянсу SkyTeam. Московський аеропорт Шереметьєво працює з компанією Alitalia з 1967 року.

Реєстрація на рейс

Для зручності є онлайн-реєстрація, яку потрібно проходити за добу до вильоту на сайті компанії за посиланням https://www.alitalia.com/ru_ru/check-in.html . Щоб її здійснити, потрібно зробити 3 кроки:

 1. Визначитися з рейсом і написати інформацію про бронювання і супутниках;
 2. Самостійно вибрати місце;
 3. Вибрати підходящий варіант для отримання посадкового талона.

Діти і люди з обмеженими можливостями без супроводу і люди з тваринами повинні реєструватися виключно в аеропорту, щоб уникнути спірних ситуацій.

На міжнародні рейси компанії Alitalia необхідно зареєструватися, роздрукувати посадковий талон, а при бажанні поміняти місце не пізніше 2 годин до вильоту. На внутрішні рейси це необхідно зробити за 1 годину. Кожен пасажир економ-класу може зайти в інтернет на сайт Alitalia і при онлайн-реєстрації за окрему плату на схемі літака вибрати крісло підвищеної комфортності.

Зверніть увагу! Члени клубу «Freccia Alata» і «Freccia Alata Plus» мають можливість бронювати комфортні місця компанії Alitalia безкоштовно. Для цього потрібно ввести код «MielleMiglia» при онлайн-реєстрації або показати його в аеропорту. Також скористатися цією послугою без оплати можуть власники корпоративних карт і квитків з тарифним класом Y / B / M.

Також скористатися цією послугою без оплати можуть власники корпоративних карт і квитків з тарифним класом Y / B / M

Салон в літаку

стикування

Мінімальна гарантований час пересадки складає 45 хвилин.

Правила перевезення багажу

Кожному пасажиру авіакомпанія Alitalia виділяє одне місце ручної поклажі, вага якої не повинен перевищувати 8 кг. Висота повинна бути в рамках 55 см, глибина 25 см, а ширина 35 см. У ці габарити повинні включатися всі елементи валізи: колеса, кишені і ручки. У разі якщо розміри будуть перевищувати допустимі норми, ручний вантаж не пропустять співробітниками контролю компанії Alitalia. Кожен пасажир може додатково взяти або портфель, або ноутбук, або сумку. Сума висоти, ширини і глибини багажу не повинна бути більше 158 см.

Дозволений вага авіаперевізника Alitalia

Attention: The internal data of table "10" is corrupted!

Якщо пасажири провозять багаж понад 23 кг, але менше 32 кг або їм потрібне додаткове місце в багажі, то їм потрібно заплатити компанії Alitalia збір.

Оплата за наднормативний багаж авіаперевізника Alitalia (крім Канади і США)

Attention: The internal data of table "11" is corrupted!

Грошові кошти стягуються в кожній країні в певній валюті:

 • євро для всіх країн Європи, Китаю, Кореї та Японії;
 • канадські долари для Канади;
 • долари для Сполучених Штатів Америки та інших країн.

Додаткова інформація! Для того щоб багаж було простіше знайти при його втраті, потрібно наклеїти на нього ярлик з контактами власника. Це дозволить уникнути неприємних інцидентів.

Авіаперевізник Alitalia дозволяє брати з собою в салон літака дитяче крісло, якщо:

 • його ширина до 42 см;
 • воно фіксується ременем безпеки і знаходиться в хорошому стані;
 • на ньому є знак якості Євросоюзу або інший загальновизнаною організації.

Коляски компанія Alitalia дозволяє провозити безкоштовно пасажирам з дітьми до 11 років.

харчування

Авіакомпанія Alitalia надає своїм пасажирам можливість вибрати індивідуальне харчування. Для цього їм потрібно зателефонувати до Центру обслуговування клієнтів за добу до вильоту. Існує велика різноманітність різних меню, які спеціально розроблені для дітей, віруючих, алергіків і людей, що сидять на дієті.

Існує велика різноманітність різних меню, які спеціально розроблені для дітей, віруючих, алергіків і людей, що сидять на дієті

Італійська кухня на борту

Меню залежить від тривалості польоту і класу обслуговування. На міжнародних, далекомагістральних рейсах компанії Alitalia, що відправляються з Італії, пропонують 2 списку страв на вибір:

 1. Закуска з овочів і м'яса, паста, фрукт і десерт;
 2. Сніданок і перекус.

Третій вид меню з напоїв і закусок пропонують пасажирам, що летять на рейсах більше 11 годин.

Подорож з дітьми

Маленьким мандрівникам авіакомпанія Alitalia на міжнародних рейсах безкоштовно видає спеціальні люльки. Керівництво компанії піклуватися про своїх молодих пасажирів, тому що супроводжують можуть замовити дитяче меню під час бронювання квитка на сайті Alitalia:

 1. Малюкам до 2 років готують дієтичні сорти м'яса, десерт, овочі і фрукти;
 2. Дітям від 2 до 12 років дають бутерброди і десерт.

Крім того, в аеропорту Фьюмічіно є зал очікування спеціально для дітей, де розміщені телевізори з дитячими мультфільмами.

Крім того, в аеропорту Фьюмічіно є зал очікування спеціально для дітей, де розміщені телевізори з дитячими мультфільмами

Комфортний політ з дітьми

парк літаків

Флот авіаперевізника Alitalia один з наймолодших і сучасних в світі. У нього входить 4 типи літаків. Вони витрачають менше палива і викидають в атмосферу невелика кількість СО2.

На далекомагістральні рейси відправляються Boeing B777 і Airbus A330. На середньомагістральні рейси літає Airbus А319, А320 і А321 моделі. На внутрішніх рейсах використовують бразильські літаки Embraer E190 і E175. Середній вік літаків компанії Alitalia - 8 років.

базовий аеропорт

Базовий аеропорт авіаперевізника Alitalia має назву Фьюмічіно . Він є міжнародним і найбільшим в Італії. Знаходиться недалеко від Риму в маленькому місті Фьюмічіно. Італійці пишаються своїми національними діячами мистецтва, тому аеропорт був названий на честь Леонардо да Вінчі.

види тарифів

Подорожуючи з Alitalia, можна вибрати тариф Light, в який не входить вартість провезення багажу. Він дозволяє заощадити до 50% при оплаті за наднормативний багаж. В салон літака дозволено брати ручну поклажу.

Тариф є безповоротним, але на рейсах авіакомпанії Alitalia всередині країни можна внести зміни в бронювання до вильоту. При цьому необхідно сплатити комісію в 50 євро. Діти до 2 років з відповідними кріслами також можуть подорожувати за цим тарифом без додаткових знижок.

У авіаперевізника Alitalia існує молодіжний тариф для людей від 12 до 25 років включно, який дозволяє безкоштовно отримати 1 місце в багажному відділенні вагою до 23 кг і внести одну зміну в бронювання на рейс. Молоді люди, скориставшись цим тарифом, отримують можливість заробити більше миль на карту Alitalia.

Авіакомпанія Alitalia створила для дітей до 2 років тариф infant, де маленький мандрівник летить на колінах у дорослого супроводжуючого. У тарифі child дитині надається окреме крісло. Тариф infant передбачає додаткове місце в багажі вагою до 10 кг, а тариф child дозволяє провозити багаж такої ж ваги і розміру, як для дорослого пасажира.

Квиток для мандрівників

куди літають

Географія польотів авіакомпанії Alitalia обширна і включає в себе 74 напрямки: 22 внутрішніх і 52 міжнародних. Основні напрямки авіакомпанії:

 • США;
 • Бразилія;
 • Аргентина;
 • Франція;
 • Мексика;
 • Іспанія;
 • Росія.

бонусна програма

У авіакомпанії Alitalia існує бонусна програма «MilleMiglia». Стати її учасником може кожен після заповнення онлайн-заявки. Через деякий час, заявнику додому пришлють бонусну карту Alitalia. Якщо клієнт скористається їй протягом 3 місяців після реєстрації, то на карту Alitalia надійдуть додаткові 2000 миль.

Поповнювати бонуси на карті можна не тільки за допомогою польотів, але і за допомогою покупок у партнерів авіакомпанії Alitalia, в список яких входять як автозаправки, так і продуктові магазини. Придбані милі дозволяють підвищити клас обслуговування на борту і отримати преміальні квитки від Alitalia.

Важливо! Програма «MilleMiglia Kids» дозволяє батькам отримувати милі за дитини на свою карту. Для цього потрібно вказати дані малюка від 2 до 13 років на сайті компанії Alitalia. Отриманий ідентифікаційний код потрібно вводити при подальшому бронюванні квитків.

Акції та знижки

Кожен клієнт Alitalia може отримати знижку в бізнес-клас під час купівлі квитка онлайн. Для цього потрібно залишити заявку на сайті компанії. Якщо її схвалять, то пасажир має змогу отримати можливість полетіти бізнес-класом за низькою ціною.

Після прибуття до Італії пасажири, які зберегли квиток на літак компанії Alitalia, у багатьох містах країни отримують можливість відвідувати різні музеї, історичні магазини, театри, печери і виноробні зі знижкою.

Відвідування пам'яток зі знижкою

Відео

Авіакомпанія Alitalia піклується про людей з обмеженими можливостями, тому надає їм квитки зі зниженою вартістю. Для цього їм потрібно зателефонувати в службу компанії протягом 24 годин до відправлення.

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.