Навигация
Реклама
Реклама

Авіакомпанії Казахстану: AirAstana KC KZR

 1. Контактна інформація компанії
 2. Реєстрація на рейс
 3. Правила перевезення багажу
 4. харчування
 5. Подорож з дітьми
 6. парк літаків
 7. базовий аеропорт
 8. види тарифів
 9. куди літають
 10. бонусна програма
 11. Акції та знижки
 12. стоповер

Авіакомпанія Ейр Астана розпочала свою діяльність в 2002 році. Це казахсько-британська компанія, яка удостоїлася 4 зірок за рейтингом SkyTrax, а також отримала звання найкращої авіакомпанії в Центральній Азії і Індії, причому обидві нагороди авіакомпанія успішно підтверджує вже 4 рік. Авіакомпанія Ейр Астана розпочала свою діяльність в 2002 році

Повітряний парк Ейр Астана

Багатий і молодий авіапарк, широка географія польотів, а також високу якість обслуговування пасажирів, в тому числі за допомогою впровадження сучасних технологій, гнучка система тарифів вигідно виділяє компанію на ринку цивільних перевезень.

Ейр Астана уклала договори про проведення спільних рейсів з низкою великих європейських і азіатських компаній, в т.ч. Ейр Франс, Люфтганза, KLM та ін.

Код ІАТА (IATA) - KC.
Код ІКАО (ICAO) - KZR.

Контактна інформація компанії

Із загальних питань (цілодобово):

 • + 7 (727) 244 44 77 (Алмати);
 • + 7 (717) 258 44 77 (Астана);
 • + 7 702 702 44 77 (мобільний).

Айрастана як міжнародна авіакомпанія має добре структурований офіційний сайт з докладною інформацією про всіх, що надаються - https://airastana.com .

Реєстрація на рейс

Авіакомпанія звертає увагу пасажирів, що реєстрація закінчується за 40 хвилин до вильоту.

Увага! При вильоті з Дубаї реєстрація закінчується за 60 хв.

Онлайн реєстрація стартує за добу і закривається за годину до вильоту.

Посилання на веб-реєстрацію - https://airastana.com/uk/ru-ru/Moia-bron/Upravliat-bronirovaniem/Onlain-registratsiia .

Зверніть увагу! Є категорії пасажирів, яким недоступна дана послуга, в т.ч. для дитини без супроводу, для тих, у кого є додаткове місце, хворих на ношах.

Є можливість не тільки роздрукувати посадковий талон, а й скористатися спеціальним мобільним додатком, розробку якого замовила авіакомпанія Ейр Астана.

Правила перевезення багажу

Безкоштовна норма багажу встановлюється в залежності від класу обслуговування:

 • Бізнес - 30 кг;
 • Спальний економ - 30 кг;
 • Економ стандарт - 20 кг.

На дітей до 24 місяців (без місця) дані норми не поширюються.

Зверніть увагу! На деякі рейси є сезонне збільшення безкоштовної норми. Зокрема, Київ-Пекін до 40 кг (з 16.05.17 р по 31.12.18 р) і Делі-Тбілісі - до 30 кг (16.05.17 р - 31.12.18 р).

Габарити багажу - 158 см (за сумою трьох сторін).

Ручна поклажа не повинна перевищувати 56х45х25см:

 • Бізнес-клас - 2 місця;
 • Економ - 1 місце.

Важливо! Дитячі люльки і легкі складні коляски провозяться безкоштовно, але в багажному відділенні. Якщо пасажир летить з автокріслом, дитині потрібно придбати окреме місце.

Збори за багаж, що не вкладається в норми, слід сплатити згідно з тарифами. Тарифи залежать від напрямку. Детальну інформацію можна знайти за посиланням https://airastana.com/kaz/ru-ru/Informatsiia/Informatsiia-o-bagazhe/Sverkhnormativnyi-bagazh .

бортпровідники

харчування

Air Astana приділяє велику увагу харчуванню. Компанія забезпечує своїх пасажирів здоровим харчуванням, дбаючи не лише про смак і красивому оформленні страв. На деяких далекомагістральних рейсах пропонують великий вибір кави в т.ч. латте, капучіно та еспресо.

Розроблено кілька варіантів меню для людей з особливими вимогами:

 • Веганські і кілька видів вегетаріанського меню;
 • Страви індійської кухні;
 • Окреме меню для малюків до 24 місяців;
 • Дитяче меню;
 • Дієтичне меню;
 • Кошерне меню (крім рейсів з Казахстану).

Тут представлений далеко не повний перелік спеціального харчування.

Зверніть увагу! Повідомити про необхідність спеціального харчування необхідно не пізніше доби до вильоту. Це можна зробити як через сайт, так і в агентстві або офісі продажів. Послуга доступна не на всіх рейсах, уточнити доступність послуги можна за телефоном +7 (727) 244 44 77.

Подорож з дітьми

Цінова політика Ейрастана по відношенню до дітей досить стандартна - дитина до 24 місяців подорожує безкоштовно (окреме місце не надається). Якщо батьки хочуть забронювати окреме місце малюкові до двох років, необхідно сплатити 50% від вартості.

Діти від 2 до 14 подорожують за півціни від квитка на внутрішніх рейсах. На міжнародних рейсах знижка 50% на квиток надається дитині від 2 до 11 років.

Зверніть увагу! Є тарифи, які потрапляють під особливу угоду з партнерами, при яких на зовнішніх рейсах квиток для дітей від 2 до 11 років коштуватиме 75% від тарифу (це ж поширюється і на окреме місце для немовляти до 2 років). До 24 місяців малюк летить за 10% від тарифу.

Для провозкі автокрісла необхідно купувати дитині окреме місце. Є і спеціальні вимоги до автокрісла. Так його ширина - не більше 41 см і обов'язково наявність лейбла, що підтверджує сертифікацію для польотів.

Увага! При провозке автокрісла пасажир не зможе скористатися послугою онлайн реєстрації.

При польоті з малюками до 12 місяців авіакомпанія надає на борту спеціальні дитячі колиски. Забронювати їх потрібно заздалегідь. Власні автокрісла Ейр Астана не надає.

Важливо знати! На судах Boeing 757 і деяких моделях Airbus дана послуга недоступна.

Одне з ключових напрямків розвитку компанії - комфортну подорож сімей з дітьми різного віку. Так для різних вікових груп Ейр Астана приготувала приємні подарунки на час польоту:

 • 0-3 року. Пасажирам надається спеціальний набір для того, щоб подорож була комфортною і гігієнічним;
 • 3-6 років. Авіакомпанія надає спеціальний ігровий набір, оформлений за мотивами казки А. Сент-Екзюпері «Маленький принц», в який входить сумка, розмальовки, шарфик;

Дитячий ігровий набір

 • 7-11 років. Авіакомпанія приготувала спеціальний рюкзак, в якому є книга, створена разом з National Geographic, а також іграшка-компас і гаманець з логотипом авіакомпанії.

Для всіх пасажирів від 3 до 11 років є безкоштовний журнал «Вгору!» З цікавими іграми та завданнями. На борту є дитяча бібліотека та додаткові гри.

Для дітей розроблено спеціальне дитяче меню, яке можна замовити при бронюванні в агентстві або, звернувшись в авіакомпанію по електронній пошті [email protected] .

парк літаків

Авіакомпанія Ейр Астана по праву пишається своїм повітряним флотом, в якому на поточний момент 31 судно. До 2020 року авіапарк планується збільшити до 42 літаків.

Середній вік флоту - близько 7 років.

До складу флоту входять:

 • Boeing 767-300ER. Судно призначене для польотів високої дальності. Для пасажирських рейсів салон розділений на бізнес і економ зони. У бізнес-класі розташовано 30 спальних місць, в економі - 193 місця, оснащені особистої системою розваг. Середній час експлуатації - 3,41 року;
 • Boeing 757-200. Універсальне судно, здатне виконувати як далекі, так ближні рейси. Вміщує 16 пасажирів бізнес-класу і 150 - економ-класу. На службі авіакомпанії - близько 19 років;
 • Airbus A319 / A320 / 321. Сучасні і екологічні літаки. Розраховані на середню і тривалу дальність польотів. Airbus 321 крупніше інших моделей і використовується авіакомпанією як на міжнародних, так і на внутрішніх перельотах. Місткість А319 - 12 місць в бізнес-секторі та 114 в економі. Середній вік судів на службі авіакомпанії - 8 років. А320 має 16 бізнес місць і 132 місця економ-класу. Вік на службі авіакомпанії - менше року для моделі А320 нео і понад 4 років для стандартного А320. А321 оснащений 28 місцями в бізнес відсіку і 151 місцем в економі. Термін служби для авіакомпанії - понад 11 років;
 • Embraer Літак розрахований на невелику тривалість польоту. Має 9 місць в бізнес-класі і 88 - в економ-класі. Середній термін служби для авіакомпанії - понад 4 років.

базовий аеропорт

Два основні аеропорти, де базуються літаки авіакомпанії, - це аеропорт Астани і Алмати .

Міжнародний аеропорт Астани почав свою роботу в 1931 році. Зараз - це сучасний комплекс, який відповідає всім вимогам безпеки, а також готовий задовольнити всі потреби пасажирів.

З 2014 року пасажирський термінал закритий на реконструкцію, закінчення робіт заплановано на 2017 рік, тому що це офіційний аеропорт «Експо-2017».

З 2014 року пасажирський термінал закритий на реконструкцію, закінчення робіт заплановано на 2017 рік, тому що це офіційний аеропорт «Експо-2017»

аеропорт Астани

Міжнародний аеропорт Алмати надає весь необхідний набір послуг, в т.ч. кімната матері і дитини, медпункт, кафе, ресторани, магазини.

У 3 хвилинах пішки розташований готель. До міста можна дістатися за 15 хвилин.

види тарифів

У авіакомпанії вкрай розвинена і гнучка система тарифів, серед яких кожен пасажир знайде свій, окремі тарифи передбачені для сімей, літніх і молодих людей.

Є також різні варіанти тарифів економ і бізнес класів. Серед економ-класу цікавий тариф під назвою «Спальний економ». На деяких напрямках пасажири за невелику доплату можуть скористатися комфортними спальними місцями.

Доступні за ціною рейси Москва - Астана і Москва - Алмати.

Сама детальна інформація про те, як придбати в Ейр Астана авіаквитки за вигідним тарифом, представлена ​​на сайті https://airastana.com/kaz/ru-ru/Informatsiia/Tarify-i-bilety/Tarify-i-pravila-primeneniia .

куди літають

Географія польотів Air Астани вкрай велика. Вдале географічне положення дозволяє виконувати рейси як по Азії, так і по Європі.

Основні маршрути проходять в міста:

 • Казахстану (Уральськ, Актобе, Павлодар і ін.);
 • Росії (Москва, Санкт-Петербург, Казань);
 • Україна (Київ);
 • Таджикистану (Душанбе);
 • Азербайджану (Баку);
 • Індії (Делі);
 • Кореї (Сеул);
 • Китаю (Гонконг);
 • В'єтнаму (Хошимін);
 • Таїланду (Бангкок);
 • ОАЕ (Дубаї);
 • Ірану (Тегеран);
 • Грузії (Тбілісі);
 • Туреччини (Стамбул, Анталія);
 • Німеччині;
 • Нідерландів;
 • Франції;
 • Великобританії.

Пасажири, які подорожують в Москву, перебувають в аеропорт Шереметьєво.

бонусна програма

Програма лояльності авіакомпанії називається Nomad Club.

Участь в програмі безкоштовна. Зареєструватися можна на сайті авіакомпанії. Для учасників програми доступні спеціальні пропозиції та акції, які не пропонуються іншим пасажирам. Починаючи з срібного рівня, у пасажира є ряд привілеїв. Термін дії польотних балів - 24 місяці з моменту отримання.

У програми 4 рівня:

 1. Синій. Базовий рівень, присвоюється при реєстрації. Сама карта висилається після здійснення першого після реєстрації перельоту. Така карта терміну дії не має;
 2. Срібний. Присвоюється, якщо пасажир накопичив 25 тис. Балів або 30 сегментів. Скористатися послугами та привілеями учасник може до кінця року і додатково 14 місяців;

Привілеї срібного рівня:

 • 25% бонусних балів;
 • Додатково 10 кг;
 • Іменні багажні бирки;
 • Першочергове обслуговування при реєстрації.

Якщо до кінця періоду користувач не накопичить таке ж або більшу кількість балів, він повертається на синій рівень.

Якщо до кінця періоду користувач не накопичить таке ж або більшу кількість балів, він повертається на синій рівень

Бізнес клас

 1. Золотий. Учасник зможе перейти на цей рівень, якщо накопичить 50 тис. Балів або 60 сегментів. Термін дії такої ж, як у срібного рівня;

привілеї:

 • 50% бонусних балів;
 • Можливість користуватися залом очікування бізнес-класу (учасник може взяти з собою одного гостя);
 • Додатково 20 кг;
 • Першочергове обслуговування при реєстрації;
 • Перевага в листі очікування.

Термін дії вказано на постійній мапі даного рівня.

 1. Діамантовий. Для переходу на цей рівень необхідно накопичити 100 тис. Балів або 125 польотних сегментів.

привілеї:

 • Закріплене місце економ-класу (за три доби);
 • 2 безкоштовних підвищення класу обслуговування на рік;
 • 100% бонусних балів;
 • Можливість користуватися залом очікування бізнес-класу (і Допольнительно взяти одну людину);
 • Додатково 25 кг;
 • Можливість зареєструватися на стійках бізнес-класу;
 • Перевага в листі очікування;
 • Можливість передавати свої бонусні бали.

Програма постійно вдосконалюється і розвивається.

Акції та знижки

сімейна

Для казахів вкрай важливі сімейні цінності, тому одна з постійно діючих акцій саме для сімей з дітьми. Якщо планувати подорож з Алмати в Москву або Дубаї в високий сезон, можна отримати знижку в 50% (туди або туди - назад) і 30% (туди - назад) відповідно, з Астани до Франкфурта на Майні знижка становить 35% (туди - назад ).

умови:

 • Знижка діє на 1 з подружжя;
 • На будь-яку кількість дітей;
 • Необхідно надати свідоцтво про шлюб і свідоцтва про народження дітей.

стоповер

Цікава акція для транзитних пасажирів, в т.ч. вилітають з Москви в Астану. Якщо стикування не менше 10 годин, то за спеціальною ціною в 1 долар можна оглянути Астану і при необхідності забронювати готель. Є сезонні обмеження.

Відео

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.