Навигация
Реклама
Реклама

Авіакомпанії ОАЕ: Air Arabia ABY G9 - офіційний сайт російською

 1. Загальна інформація та дані для зв'язку
 2. Правила реєстрації пасажирів Air Arabia
 3. Розміщення ручної поклажі і багажу
 4. Для людей, які подорожують з дітьми
 5. Авіапарк Air Arabia
 6. Тарифи на перельоти з Air Arabia
 7. куди літає
 8. Бонуси та програми лояльності Air Arabia
 9. Вибирати чи?

Air Arabia - один з перших близькосхідних авіаперевізників-лоукостерів . Авіакомпанія була створена в 2003 р Завдяки державній підтримці і грамотному менеджменту, Ейр Арабія активно розвиваються, і на даний момент здійснюють перельоти в 89 міст по всьому світу. В роки на Середньому Сході. Air Arabia - один з перших близькосхідних  авіаперевізників-лоукостерів

Авіапарк Air Arabia складається тільки з нових літаків

Перельоти в усіх напрямках здійснюються через основний аеропорт в Шарджі. Авіакомпанією створено три дочірні філії:

 • Розташування - Марокко, Касабланка. Створена для розширення мережі рейсів до Європи і країни Африки;
 • Розташування - Єгипет, Александрія. Здійснюють перельоти в 7 країн світу, всього по 10ти напрямками;
 • Розташування - Йорданія, Амман. Незважаючи на неоднозначну обстановку в регіоні, зараз виконуються перельоти на Близький Схід, країни Європи та Північної Африки.

Кращий лоукостер 2016 року

Загальна інформація та дані для зв'язку

 • Код ІКАО - ABY;
 • Код ІАТА - G9;
 • Рейтинг по
 • Адреса основного офісу компанії: United Arab Emirates, Sharjah International Airport, PO Box 132, Cargo Terminal;
 • Телефон базового офісу компанії: +971 6 558 0000;
 • Сайт компанії - airarabia.com ;
 • Електронна пошта - [email protected];
 • Адреса філії в Росії: г. Москва, Олімпійський проспект, 14 BC "Diamond Hall";
 • Телефон філії в Росії: +7 495 937 5925;
 • Електронна пошта для онлайн звернень російською мовою - [email protected] .

Правила реєстрації пасажирів Air Arabia

Зареєструватися на посадку в літак наступними способами:

 • Реєстрація на рейс в аеропорту. Досить підійти до стійки і пред'явити документи (квитки, паспорт і ін.). Персонал видасть посадковий талон із зазначенням часу завершення посадки на борт;

Важливо! Реєстраційні стійки відкриваються за три години і закриваються за 1 годину до відправлення. Розраховуйте час прибуття згідно з даними часових рамок. Також, щоб уникнути ускладнень, не забувайте уважно ставитися до часу завершення посадки на літак, вказаною в посадковому талоні.

 • Онлайн реєстрація. Відкривається за 24 години, якщо місто вильоту - Шарджа і за 12 годин при вильоті з інших міст. Майте на увазі, що в разі поїздки без багажу, ви можете з роздрукованим талоном при онлайн реєстрації пройти відразу на посадку в літак;
 • Також на території ОАЕ ви можете зареєструватися в терміналах, що знаходяться в межах вашого міста. Починається реєстрація за добу і закінчується за 3 години до відбуття рейсу. У цих терміналах можна зареєструвати багаж, отримати посадковий талон і вибрати зручне місце в салоні літака.

Розміщення ручної поклажі і багажу

Компанією надається можливість самостійного вибору ваги і оформлення багажу під час бронювання (до.). Зареєструвавши свій багаж заздалегідь, ви можете, в залежності від обраного тарифу, отримати до 90% знижки на оплату за провезення багажу.

При реєстрації багажу біля стійки в аеропорту, максимальна вага повинен становити не більше 20 кг.

Важливо! Якщо багаж перевищує за вагою обрані або встановлені межі, то будуть застосовані пені для оплати наднормативного вантажу. Також майте на увазі, що вага під час реєстрації у стійки, не повинен перевищувати 32 кг, а габарити - 160 см.

Допускається пронос в літак ручної поклажі вагою не більше 10 кг на одного пасажира (для Марокко - 7 кг). Габарити поклажі мають становити максимум 55 * 40 * 20 см з урахуванням коліс, ручок та інших атрибутів.

Додатково, в разі подорожі з дітьми до 2-х років, можна пронести сумку для речей, необхідних дитині протягом польоту.

Зверніть увагу! Ейр Арабія не надає безкоштовного харчування на борту. За додаткову плату ви можете вибрати заздалегідь варіант з меню, представленого на офіційному сайті. Також харчування можна замовити безпосередньо на борту літака або по телефону.

Важливо! Уважно ставтеся до збору багажу. Існує ряд обмежень з перевезення предметів, як в ручній поклажі, так і в багажі. Повний список заборонених для пронесення речей, а також актуальні питання, можна подивитися за цим посиланням https://www.airarabia.com/ru/faqs/prohibited-items на офіційному сайті компанії.

com/ru/faqs/prohibited-items  на офіційному сайті компанії

Завжди уважно вивчайте схеми дії в екстрених ситуаціях

Для людей, які подорожують з дітьми

Немовлята - діти, які не досягли дворічного віку на момент і в процесі польоту, можуть летіти без квитка. У цьому випадку дитина повинна весь політ перебувати на руках у батька. Окреме місце в салоні не надається. Дитячі люльки будуть надані тільки пасажирам, які обрали для перельоту перші ряди крісел. Кількість колисок на борту обмежена, бронюйте їх заздалегідь.

Якщо дитині вже виповнилося 2 роки, то квиток необхідно придбавати відповідно до загальним тарифом. Додаткових знижок не надається.

Дитина у віці до 12 років повинен подорожувати в супроводі дорослого (особа, що досягли 18 років).

Зверніть увагу! Вагітним жінкам дозволять піднятися на борт тільки, якщо термін вагітності не перевищує 35ті тижнів. Повинна бути надана лікарська довідка з позначенням терміну протікає вагітності та укладенням про відсутність протипоказань для перельоту.

Авіапарк Air Arabia

Авіакомпанія має в своєму розпорядженні одним типом літаків - Airbus A320. Це один з кращих і надійних лайнерів, які використовуються сьогодні в комерційних авіаперевезеннях.

Салони всіх літаків оснащені комфортними сидіннями, що відповідають міжнародним стандартам. Забезпечено максимально можливий простір для комфорту подорожуючих (відстань між сидіннями - 81,28 см).

На даний час Air Arabia має 44мя новими авіалайнерами. Також розміщено замовлення на придбання ще 44х літаків аналогічного типу.

Головний аеропорт Ейр Арабія, також як і штаб-квартира, розташований на території аеропорту міста Шарджі, який носить таку ж назву, як і місто.

Тарифи на перельоти з Air Arabia

Існує тільки один єдиний тариф на перельоти, з однаковими умовами, але різними цінами, залежними від пункту призначення. Також можна придбати додаткові послуги, у вигляді харчування на борту або вибору місця при віддаленій реєстрації (вартість місця залежить від розташування в салоні). Майте на увазі, що на всіх напрямках польотів Ейр Арабія відсутня бізнес-клас.

куди літає

Авіакомпанія здійснює польоти в 41 країну світу і 101 місто. Головні напрямки:

 • Азія: Індія, Пакистан, Шрі Ланка , Китай, Непал;
 • Близький Схід: Оман, Катар, Бахрейн, Кувейт, Саудівська Аравія;
 • Європа: Нідерланди, Німеччина, Італія, Бельгія, Франція;
 • плюс ряд туристичних напрямків.

До Росії Air Arabia здійснює перельоти до Москви, аеропорт Домодєдово.

Бонуси та програми лояльності Air Arabia

Нещодавно авіакомпанія ввела для підвищення лояльності пасажирів нову бонусну програму під назвою Airewards. Дана програма враховує всі перельоти і нараховує бали за всі витрати і додаткові дії, які ви робите протягом подорожі (купівля місць, обідів, замовлення з каталогів на борту літака і т.п.). Накопичені бали за програмою Airewards можна використовувати для оплати тарифів за перельоти та інших послуг авіакомпанії як для себе, так і для інших осіб (друзів, родичів і т.д.).

За більш детальною інформацією про бонусної програмі Айр Арабія та преференції, які пропонує авіакомпанія, звертайтеся на офіційний сайт перевізника на російській мові.

Авіакомпанія постійно бере участь в добродійності

Вибирати чи?

Авіакомпанія Air Arabia за роки своєї роботи зарекомендувала себе як надійний і бюджетного перевізника. Підтримує постійно високий рівень роботи і обслуговування пасажирів, тим самим забезпечуючи хороший рівень комфорту при збереженні доступних будь-якому бюджету цін.

Якщо ж рівень комфорту, включений в базовий тариф, недостатній, то завжди можна придбати будь-які додаткові послуги і тим самим отримати повне задоволення від подорожі з даної авіакомпанією.

Відео

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.