Навигация
Реклама
Реклама

Авіакомпанії Росії: Якутська Alrosa 6R

 1. Загальна інформація про компанію
 2. Онлайн сервіси перевізника
 3. тарифи перевізника
 4. провезення багажу
 5. Повітряний флот компанії
 6. регулярні рейси

АТ «Алроса» - це регіональна авіакомпанія, основною діяльністю якої є організація пасажирських перельотів в межах Якутії і по Росії. Перевізник здійснює чартерні рейси по Європі, Азії і в країни СНД. АТ «Алроса» - це регіональна авіакомпанія, основною діяльністю якої є організація пасажирських перельотів в межах Якутії і по Росії

Логотип компанії

Загальна інформація про компанію

Авіакомпанія Алроса (Alrosa) заснована в 1995 році. Код компанії - 6R. Перевізник базується в аеропортах Якутії. База знаходиться в аеропорту міста мирний . Базовим аеропортом також є московський Домодєдово .

Крім регулярних і чартерних рейсів, компанія здійснює вантажні перевезення. Перевізник експлуатує вертольоти для доставки нестандартних вантажів.

Адреса офіційного сайту авіаперевізника АТ «Алроса» - https://www.alrosa.aero (Без ru).

Зв'язатися з перевізником можна по телефону 8 800 234 49 24. Необхідну інформацію та відповіді на питання, що цікавлять можна отримати, написавши на електронну пошту авіакомпанії [email protected] .

Онлайн сервіси перевізника

Алроса авіакомпанія має офіційний сайт, на якому можна забронювати і придбати квиток, а також пройти реєстрацію на рейс.

Онлайн реєстрація на рейс авіалінії відкривається за добу до вильоту літака і закривається за 45 хвилин до призначеного часу. При проходженні реєстрації пасажир може самостійно вибрати бажане місце.

Офіційний сайт

Перевізник накладає ряд обмежень на онлайн реєстрацію. Так, скористатися послугою не можуть пасажири з тваринами, а також діти, яким необхідно оформити послугу супроводу.

Важливо! Супровід дитини або людей з обмеженими можливостями необхідно оформляти завчасно на стійці реєстрації в аеропорту.

Щоб зареєструватися на рейс Алроса, ця авіакомпанія пропонує перейти на відповідну сторінку офіційного сайту і уважно вивчити інструкцію. Щоб почати реєстрацію, слід натиснути кнопку в верхній правій частині сторінки. Потім пасажир буде перенаправлено на сторінку з переліком умов для онлайн реєстрації. Внизу сторінки слід поставити галочку, погодившись з умовами, і перейти на сторінку реєстрації. На сторінці необхідно ввести прізвище, номер квитка, а також дату і номер рейсу, і натиснути кнопку «пошук». Якщо дані введені правильно, пасажир буде перенаправлено на сторінку для підтвердження реєстрації.

Важливо! Якщо реєстрація на рейс уже доступна, навпроти номера рейсу з'явиться відповідний напис.

Заповнивши всі необхідні дані, і натиснувши кнопку «далі», сайт запропонує вибрати місце в салоні літака. Після підтвердження вибору, сайт перенаправить на сторінку для роздруківки посадкових талонів. Їх обов'язково слід роздрукувати. Роздрукований талон є допуском на борт літака, реєструватися на стійці в аеропорту при його наявності не потрібно.

тарифи перевізника

Квитки можна придбати за такими тарифами:

 • «Безповоротної»;
 • «Спеціальний»;
 • «Стандартний»;
 • «Комфорт»;
 • «Бізнес».

Тариф «Бізнес» має на увазі придбання квитка з відкритою датою, для всіх інших тарифів ця послуга недоступна. Зміна дати рейсу або маршруту для тарифу «Бізнес» здійснюється безкоштовно, так само і для будь-яких тарифів, крім «безповоротної». При необхідності зміни дати рейсу при виборі тарифу «безповоротної» доведеться заплатити збір у розмірі 3 тис. Руб.

При необхідності оформлення повернення квитка пасажиру доведеться сплатити збір. Для тарифів «Стандарт» і «Комфорт» сума збору становитиме 1 тис. Рублів, для тарифу «Спеціальний» збір становить 2 тис. Рублів. Штраф за повернення для тарифу «Бізнес» не оплачується.

Важливо! Повернення квитка для тарифу «безповоротної» не передбачений.

Для дітей передбачені знижки. Для тарифів «Бізнес», «Комфорт» і «Стандарт» придбання дитячого квитка складе 50% вартості, а для тарифів «безповоротної» і «Спеціальний» знижка становить 25%.

Незалежно від тарифу, на рейсах великої протяжності пасажирам надається гаряче харчування. Під час перельоту середньої протяжності бортпровідники запропонують пасажирам закуски. Для тарифу «Бізнес» передбачено спеціальне меню.

провезення багажу

Оформлення багажу проводиться в аеропорту. Норма ручної поклажі, безкоштовно яку провозять в салоні, становить не більше 10 кг для пасажирів економічного класу. В бізнес класі норма збільшена до 15 кг. Габарити ручної поклажі не повинні перевищувати 550х400х200 мм.

Норма багажу для перевезення в багажному відсіку становить 23 кг для економічного класу. Норма для бізнес-класу також становить 23 кг, але можна провезти 2 одиниці багажу.

В сумі всі три виміри розмірів багажу не повинні перевищувати 203 см.

Перевищення ваги оплачується на стійці реєстрації. Вартість фіксована і складає 1% від вартості квитка економічного класу за кожен кілограм переваги.

На маршрутах АТ «Алроса» по Якутії норма багажу становить 20 кг в багажному відсіку. Ручна поклажа не повинна перевищувати 5 кг. Додаткові умови перевезення багажу для певних напрямків слід уточнювати на сайті або при реєстрації на стійці.

Повітряний флот компанії

Авіапарк компанії складають пасажирські літаки і вантажні вертольоти МІ-8. Вантажоперевезення також здійснюються літаком Іл-76.

Пасажирські перевезення здійснюються літаками ТУ-154М, ТУ-134Б-3, Боїнг 737-800.

У розпорядженні перевізника 3 літаки Боїнг 737-800, середній вік яких становить близько 13 років. Літак розрахований на 156 пасажирських місць. 144 місця відводиться під економ-клас, 12 місць в передній частині салону відведені під бізнес-клас.

144 місця відводиться під економ-клас, 12 місць в передній частині салону відведені під бізнес-клас

літак компанії

Літак ТУ-154 в середньому розрахований на розміщення 150-180 пасажирів, в залежності від конфігурації. ТУ-134 дозволяє розмістити до 80 пасажирів. Ці літаки розраховані на авіаперельоти малої і середньої протяжності і найчастіше застосовуються на регіональних рейсах.

регулярні рейси

Компанія здійснює регулярні рейси по РФ. На сайті представлено докладний розклад, що дозволяє побачити всі напрямки з обраного аеропорту.

Для цього необхідно зайти в розділ «Карта польотів» і вибрати місто вильоту. В результаті з'явиться інформація про всі регулярних рейсах з обраного аеропорту. Додатково вказується модель літака, що здійснює переліт, і вартість авіаквитків. Розклад рейсів можна скачати на офіційному сайті перевізника.

Літак АТ «Алроса»

Перевагою авіакомпанії є великий вибір регіональних рейсів. Не дивлячись на невеликий парк літаків, АТ «Алроса» їх не затримує.

Відео

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.