Навигация
Реклама
Реклама

Авіакомпанії Росії: Ikar Airlines (Ікар)

 1. Сайт компанії
 2. Реєстрація на рейс
 3. Норми провозу багажу
 4. Харчування на рейсах
 5. Діти на борту
 6. Літаки Пегас Флай
 7. Оформлення та повернення квитків

Пегас Флай або авіакомпанія Ікар - це російський авіаперевізник, база якого розташована в аеропорту міста Красноярськ . Авіакомпанія спеціалізується на внутрішніх перельотах по РФ, також виконує чартерні рейси на замовлення туроператора. Пегас Флай або авіакомпанія Ікар - це російський авіаперевізник, база якого розташована в аеропорту міста  Красноярськ

Логотип перевізника

Сайт компанії

Ikar Airlines або Пегас Флай авіакомпанія має офіційний сайт - http://pegasfly.ru , На якому можна ознайомитися з умовами авіаперевезень, придбати квитки, а також пройти онлайн реєстрацію на рейс.

Номер телефону перевізника: +7 (391) 200 80 70; для вирішення будь-яких питань, що виникають у пасажирів, можна написати на адресу електронної пошти - [email protected] .

Pegas Fly виконує рейси до курортних міст з усіх міст Росії. На сайті нерідко бувають спеціальні пропозиції, що дозволяють придбати квитки за привабливими цінами:

Реєстрація на рейс

Онлайн реєстрація на рейс доступна не для всіх міст вильоту. Перш ніж проходити реєстрацію на сайті, слід з'ясувати, чи доступна вона для обраного аеропорту. Дізнатися цю інформацію можна на сайті перевізника.

Дізнатися цю інформацію можна на сайті перевізника

Головна сторінка офіційного сайту

Онлайн реєстрація можлива тільки для пасажирів, які здійснюють переліт без домашніх тварин. Послуга реєстрації онлайн стає доступна рівно за 24 години до вильоту рейсу. Реєстрація припиняється за 60 хвилин до відправлення літака. Щоб зареєструватися, слід перейти на сайт авіакомпанії http://pegasfly.ru і натиснути на кнопку «Реєстрація на рейс». Сайт перенаправить в розділ реєстрації. Спочатку пасажир повинен ознайомитися з усіма умовами реєстрації. Потім слід відкрити вкладку «Пошук пасажира» і ввести запитувані дані. Слідом відкриється станиця «Реєстрація на рейс». Тут пасажир повинен підтвердити правильність введених даних і вибрати місце в салоні літака. Наступним етапом є роздруківка посадкових талонів. Їх можна роздрукувати відразу ж або перенаправити файл собі на електронну пошту, щоб надрукувати талони пізніше.

Важливо! Якщо реєстрація на рейс ще не почалася або вже закінчилася, сторінка введення даних про пасажира буде неактивна.

Слід пам'ятати, що реєстрація онлайн не скасовує реєстрацію багажу. Щоб здати багаж в багажне відділення і отримати бирку, слід звернутися до стійки реєстрації в аеропорту безпосередньо перед рейсом.

Реєстрація за стійкою обов'язкове для наступних груп пасажирів:

 • люди, що перевозять тварин;
 • пасажири з обмеженими фізичними можливостями;
 • несупроводжувані діти;
 • пасажири з дітьми до двох років.

При реєстрації групи людей (більше 9 чоловік) також слід звернутися до стійки в аеропорту.

Реєстрація на стійці починається за 3 години до вильоту і завершується за 40 хвилин до відправлення літака.

Норми провозу багажу

ТОВ «Авіакомпанія« Ікар »здійснює регулярні рейси по РФ і чартерні міжнародні перевезення. Норми багажу при цьому різняться.

Так, ручна поклажа на внутрішніх рейсах не повинна перевищувати 10 кг. Допустимі габарити - 550х400х200 мм, тобто сума всіх трьох сторін багажу не повинна бути більше 1150 мм. Така норма єдина для всіх класів комфорту. Якщо пасажир подорожує з дитиною у віці до двох років на руках, ручна поклажа для дитини не передбачена.

На міжнародних рейсах норма ваги ручної поклажі скорочена до 5 кг, незалежно від класу комфорту. Габарити при цьому не повинні бути більше зазначених для внутрішніх рейсів.

У багажному відсіку безкоштовно можна провести до 20 кг багажу для економічного класу. Для бізнес-класу норма багажу становить до 32 кг. Пасажири з дітьми до двох років можуть додатково перевезти 10 кг. Ця норма поширюється на всіх дітей, що летять без надання окремого місця.

Сума трьох вимірів багажу не повинна бути більше 2030 мм.

Перевищення норми ваги, якщо він знаходиться в межах від 20 до 32 кг, обійдеться в 2000 рублів. При перевищенні ваги в межах 32-50 кг необхідно додатково оплатити 6000 рублів.

Якщо пасажиру потрібно додаткове місце в багажному відсіку, слід заплатити 2000 рублів за друге місце і 6000 рублів за третє і кожне наступне додаткове місце.

При перевищенні допустимих габаритів багажу додатково стягується 6000 рублів для кожного місця в багажному відсіку.

Для міжнародних рейсів вартість переваги становить від 35 до 220 євро за місце, в залежності від напрямку і кількості додаткової ваги багажу.

Додаткове місце в багажному відсіку обійдеться в 35-150 євро, а за провезення негабаритного багажу необхідно заплатити 70-220 євро, в залежності від напрямку рейсу.

Харчування на рейсах

Харчування на рейсах перевізника залежить від тривалості перельоту. Якщо політ триває менше години, пасажирам запропонують прохолодні напої.

На рейсах тривалістю півтори години пасажирам бізнес-класу пропонують сендвічі, для економічного класу доступні тільки прохолодні напої.

На рейсах авіаліній Пегас тривалістю від півтора до п'яти годин для пасажирів економ-класу передбачена легка закуска і напої (сендвіч, чай, кава) без урахування прохолодних напоїв, а бізнес-класу надається гаряче харчування.

При тривалості перельоту від п'яти до семи годин, економ-класу запропонують гаряче харчування. Для бізнес-класу передбачені закуски на додаток до гарячого харчування.

Харчування на рейсах залежить від тривалості перельоту

Якщо тривалість польоту перевищує дев'ять з половиною годин, для пасажирів бізнес-класу двічі передбачено гаряче харчування. Пасажири економічного класу також отримують дворазове харчування - це гаряче блюдо і закуски.

Подорожуючи літаками Пегас Флай, кожен пасажир може замовити спеціальне харчування, наприклад, вегетаріанське. Залишити заявку на спеціальне харчування слід не пізніше, ніж за 72 години до часу вильоту авіалайнера.

Діти на борту

Діти до двох років можуть літати рейсами авіакомпанії Пегас Флай безкоштовно, але за умови, що їм не надається окреме місце. Подорожувати дитина може тільки з повнолітнім супроводжуючим. На міжнародних рейсах вартість квитка для дитини до двох років становить 10% вартості дорослого квитка, але тільки без надання малюкові окремого місця.

Важливо! При реєстрації на рейс з дітьми обов'язково слід пред'явити свідоцтво про народження на стійці для підтвердження віку дитини.

Компанією пропонується послуга супроводу для дитини, який летить без батьків. Послуга оформляється тільки для малюків старше 5 років. На міжнародних рейсах супровід можна оформити для дитини старше 6 років.

Новонароджений може летіти в літаку, але тільки при наявності медичної довідки про те, що подорож не зашкодить здоров'ю немовляти. На рейси допускаються немовлята старше семи днів.

Якщо потрібна люлька, слід замовити її на стійці реєстрації мінімум за 36 годин до рейсу. Всі літаки компанії оснащені кріслами з кріпленням для люльки, проте число таких місць обмежена, тому заявку потрібно залишати заздалегідь.

Всі літаки компанії оснащені кріслами з кріпленням для люльки, проте число таких місць обмежена, тому заявку потрібно залишати заздалегідь

Компанія надає люльки, але їх потрібно бронювати заздалегідь

Дитяче харчування надається тільки за попереднім замовленням. Заявка оформляється за дві доби до вильоту рейсу.

Літаки Пегас Флай

Парк літаків компанії невеликий - всього 8 авіалайнерів Boeing.

Компанія володіє п'ятьма літаками Boeing 767-300. Ці авіалайнери розраховані на 290 пасажирських місць. Цей літак авіакомпанії Ікар розділений на два класи комфорту: 12 місць в салоні відведені під бізнес-клас, а інші під економ.

Літак авіакомпанії легко пізнаваний по яскравим логотипом

Три літаки Боїнг 737-800 оснащені одним класом комфорту і розраховані на 189 пасажирських місць.

Середній вік літаків компанії - близько 17 років.

Оформлення та повернення квитків

Вибрати і оплатити квитки можна прямо на офіційному сайті перевізника. На сайті також представлено розклад регулярних рейсів по містах РФ.

Не всі квитки підлягають обміну. Так, квитки, придбані за акційними цінами і мінімальними тарифами, обміну не підлягають.

Деякі тарифи є безповоротними. Вони маркуються кодами MOW, TGOLF, KEE6M. Докладний перелік неповоротних тарифів слід дізнаватися у перевізника або агента з продажу квитків безпосередньо при бронюванні місць на рейс.

Докладний перелік неповоротних тарифів слід дізнаватися у перевізника або агента з продажу квитків безпосередньо при бронюванні місць на рейс

Салон літака компанії

При поверненні квитка з пасажира стягується штраф і сервісний збір. Точні суми штрафів, як і терміни повернення квитків, на сайті перевізника не вказані, тому цю інформацію слід дізнаватися безпосередньо при покупці квитків.

Базовим для перевізника є аеропорт Ємельяново міста Красноярськ. Цей аеропорт відрізняється великою пасажирообігом і є одним з найбільших в країні. Відстань від міста Красноярськ до аеропорту становить близько 27 км. Аеропорт відрізняється ВВП, розміри і протяжність якої дозволяють приймати будь-які літаки, незалежно від розмірів і маси. Дістатися з аеропорту до Красноярська можна на рейсовому автобусі.

Відео

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.