Навигация
Реклама
Реклама

Авіакомпанії Росії: ОренЕйр Оренбурзькі авіалінії R2

  1. Авіапарк і основні маршрути
  2. Базові аеропорти авіакомпанії

Авіакомпанія «Оренбурзькі авіалінії» (Orenair) утворена в 1932 році на базі Оренбурзького авіаційного авіазагону. Компанія здійснювала регулярні і чартерні рейси по Росії і Європі. У березні 2016 року його припинила своє існування через інтеграції з авіакомпанією «Донавіа» в авіакомпанію «Росія», яка, в свою чергу, входить до групи компаній «Аерофлот». Рейси виконувалися під кодом R2. Авіакомпанія «Оренбурзькі авіалінії» (Orenair) утворена в 1932 році на базі Оренбурзького авіаційного авіазагону

Літак авіакомпанії Оренейр

Офіс авіакомпанії Оренейр розташовувався в місті Оренбурзі за адресою: Оренбурзька область, Оренбурзький район, аеропорт, тел .: +7 (3532) 67-65-80.

Orenair авіакомпанія має свій офіційний сайт - www.orenair.ru , На якому зараз недоступна інформація онлайн про тарифи, реєстрації на рейси, нормах провезення багажу і інших даних для пасажира.

Авіапарк і основні маршрути

Станом на 2017 рік літаки компанії Оренейр в авіапарку відсутні. У березні 2016 року флот компанії становив 19 повітряних суден двох типів (Boeing 737-800 і Boeing 777-200) місткістю від 180 до 364 посадочних місць. Середній вік літаків - 11 років. Усі судна передані в користування АТ «Росія».

За період своєї роботи компанія здійснювала рейси в багато міст Росії, такі як Москва, Санкт-Петербург, Самара, Калінінград, Челябінськ , Хабаровськ , Новосибірськ, Сочі і інші. У місто Сімферополь влітку 2014 року рейси відправлялися замість лоу-костера «Добролет». З міжнародних рейсів «Оренбурзьких авіаліній» популярними були міста Греції, Іспанії, Болгарії, Німеччини, Чехії, Китаю та Туреччини, в тому числі чартерні, що виконувалися спільно з тур-оператором «Ідеал-тур».

Базові аеропорти авіакомпанії

Авіакомпанія Оренбург розміщувала авіапарк в основному хабі - Аеропорт Оренбург-Центральний імені Юрія Олексійовича Гагаріна , З одним терміналом і однієї злітно-посадковою смугою. В даний час в аеропорту рейси здійснюють 11 авіакомпаній з річним пасажирооборотом понад 620 тис. Чоловік. Додатковими аеропортами компанії були Внуково і Домодєдово в Москві, з 2015 року - тільки Домодєдово. Після припинення діяльності та інтеграції з «Росією» всі рейси переведені у Внуково.

Відео

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.