Навигация
Реклама
Реклама

Авіакомпанії Росії: ВІМ-авіа NN

 1. Інформація про перевізника
 2. онлайн реєстрація
 3. тарифи авіакомпанії
 4. Спеціальна пропозиція від компанії
 5. Перевезення багажу
 6. Харчування під час польоту
 7. Перельоти з дітьми
 8. літаки компанії
 9. Аеропорт Домодєдово
 10. Відео

Vim Airlines або ВІМ-авіа - російський перевізник, що здійснює внутрішні і міжнародні рейси з московського аеропорту Домодєдово. Плануючи переліт, необхідно заздалегідь уточнити всю інформацію про перевізника, щоб не зіткнутися з несподіванками. Як і у кожного авіаперевізника, у компанії ВІМ-авіа є ряд нюансів. Vim Airlines або ВІМ-авіа - російський перевізник, що здійснює внутрішні і міжнародні рейси з московського аеропорту Домодєдово

Логотип ВІМ-авіа

Інформація про перевізника

Компанія ВІМ-авіа здійснює рейси в Європу, Середню Азію і по РФ з московського аеропорту Домодєдово . Історія авіакомпанії бере початок в 2002 році. «ВІМ» - це ініціали засновника компанії.

Код авіакомпанії - NN. Перевізник спеціалізується на внутрішніх і чартерних авіаперельотах. Перельоти літаками авіакомпанії визнані безпечними, проте обов'язковістю перевізник похвалитися не може. За статистикою, ця авіакомпанія частіше за інших в РФ затримує чартерні рейси.

Число пасажирів, перевезених літаками Вім Авіа в 2016 році, перевищила 2 млн. Осіб.

Vim Airlines - російська авіакомпанія, і офіційний сайт зроблений повністю російською. На сайті детально представлена ​​вся інформація про компанію, а також контактні дані та телефон сервісного центру. Завдяки простому і зрозумілому інтерфейсу, на сайті можна швидко забронювати квиток. Також в компанії доступна онлайн реєстрація на рейс NN (код перевізника), що дозволяє заощадити час кожному пасажиру.

Контакти авіаперевізника

онлайн реєстрація

Перш ніж зареєструватися на рейс онлайн, необхідно знати особливості цієї послуги. Реєстрація на сайті стає доступна не раніше ніж за добу до рейсу і закривається за 4 години до вильоту літака.

Пасажир не може зареєструватися онлайн в наступних випадках:

 • вік до 14 років за відсутності супроводу;
 • вагітність;
 • проблеми міграції при інвалідності або наявності зайвої ваги.

Пасажири, що перевозять тварин, а також люди з немовлятами повинні проходити реєстрацію лише на стійці в аеропорту. Також обмеження накладаються на тих, кого депортують, засланців і знаходяться під вартою пасажирів.

При он-лайн реєстрації немає можливості замовити додаткові послуги, тому при необхідності оформлення супроводу або перевезення тварин слід проходити реєстрацію в аеропорту.

Переваги реєстрації на сайті компанії:

 • відсутність черг і великий запас часу;
 • самостійний вибір місця в салоні;
 • самостійна друк посадочних таланів.

Важливо! Якщо у пасажира відсутній багаж, крім ручної поклажі, реєстрація онлайн позбавляє від необхідності звернення на стійку в аеропорту.

Щоб зареєструватися, необхідно перейти на відповідну сторінку. Там необхідно ввести наступні дані:

 • прізвище пасажира;
 • номер рейсу;
 • номер електронного квитка.

Також у відповідному віконці вибирається дата рейсу. Пройшовши ідентифікацію, пасажир буде перенаправлено на сторінку для реєстрації на рейс. Якщо реєстрація вже відкрита, у відповідному віконці необхідно вибрати прізвище пасажира і натиснути кнопку «Перейти до реєстрації». Потім сайт перенаправить на сторінку для вибору місця в салоні. Карта крісел, в залежності від рейсу, пофарбована в кілька кольорів. Не кожен сектор місць доступний при онлайн реєстрації. Так, місця підвищеної комфортності вимагають додаткової плати в розмірі 1000 або 2000 рублів (в залежності від дальності перельоту) і оплачуються тільки на стійці реєстрації в аеропорту.

Так, місця підвищеної комфортності вимагають додаткової плати в розмірі 1000 або 2000 рублів (в залежності від дальності перельоту) і оплачуються тільки на стійці реєстрації в аеропорту

Сторінка реєстрації на сайті

Вибравши сподобався місце, необхідно натиснути кнопку внизу сторінки і підтвердити правильність введених даних. Потім пасажир буде перенаправлено на сторінку для роздруківки посадкових талонів. Їх можна роздрукувати відразу ж або перенаправити собі на електронну пошту.

При наявності роздрукованого посадкового талона необхідності в додатковій реєстрації на стійці немає, якщо пасажир не здає багаж. Таким чином, для пасажира з ручною поклажею, онлайн реєстрації є відмінним способом уникнути черг до стійки. Але не варто забувати, що в аеропорт потрібно прибути завчасно, щоб встигнути пройти всі митні формальності.

Важливо! Групи пасажирів більше дев'яти осіб реєструватися онлайн не можуть.

Якщо у пасажира виникли складнощі з печаткою посадкових талонів, вирішити цю проблему можна безпосередньо на стійці реєстрації в аеропорту. Звернутися за допомогою слід не пізніше ніж за годину до вильоту рейсу.

тарифи авіакомпанії

В авіакомпанії 5 тарифів:

 • промо;
 • Економ;
 • Економ плюс;
 • Економ Комфорт;
 • Бізнес.

Пріоритет під час реєстрації на літак віддається пасажиром, які купили квитки тарифів «Економ Комфорт» і «Бізнес». Так само ці тарифи передбачають поліпшене харчування і велику норму провозу багажу.

Самий бюджетний тариф - це «Промо». Купуючи квитки за цим тарифом, слід враховувати, що умови тарифу виключають можливість повернення квитка або зміни дати рейсу.

При необхідності повернути квиток слід звертатися в місце його придбання. При цьому пасажир повинен мати з собою паспорт. Якщо квиток купувався на сайті, для оформлення повернення необхідно відправити запит на адресу електронної пошти сервісного центру перевізника.

Вартість штрафу при поверненні квитка залежить від того, коли була проведена операція. Якщо повернення оформляється більш ніж за добу до рейсу, вартість послуги становить 1000 рублів. Якщо до рейсу залишилося менше 24 годин, штраф становить 1000 рублів і половину вартості квитка. Повернути квиток після вильоту літака буде коштувати 2000 рублів і половину вартості квитка.

Важливо! Якщо Ви бажаєте скинути квиток, доведеться заплатити штраф. Обмін в компанії не передбачений, тому слід оформити повернення, а потім придбати новий квиток.

Спеціальна пропозиція від компанії

На деяких напрямках, що мають на увазі довгий переліт, пасажири можуть безкоштовно скористатися послугою розміщення в готелі на одну добу. Послуга доступна тільки для рейсів, що прямують з Іркутська, Якутська, Анадиря і ще ряду міст. Послуга також доступна для рейсів, що прямують в ці міста. Докладний перелік напрямків слід дізнаватися на офіційному сайті або в сервісному центрі.

Розміщення пасажирів, що вилітають з аеропорту Домодєдово можливо не раніше, ніж за добу до часу вильоту. Послуга розміщення не надається, якщо до вильоту залишилося менше п'яти годин.

Для того щоб скористатися послугою, пасажир повинен звернутися до кас аеропорту до рейсу або відразу після нього. Послуга надається тільки при наявності пасажирського квитка.

Послуга надається тільки при наявності пасажирського квитка

Для безкоштовного розміщення слід звернутися до співробітників авіакомпанії

Важливо! Розміщення надається безкоштовно на одну добу, але не включає харчування в готелі.

Перевезення багажу

Норма провозу багажу на літаках компанії ВІМ-авіа залежить від класу комфорту і становить:

 • 1 місце, вага до 10 кг для тарифу «Промо»;
 • 1 місце, вага до 23 кг - «Економ»;
 • 2 місця, вага кожного до 23 кг - «Економ плюс»;
 • 2 місця, вага кожного до 32 кг - тарифи «Економ комфорт» і «Бізнес».

Вага ручної поклажі для перших трьох тарифів становить не більше 5 кг. Купуючи квитки за тарифами «Економ комфорт» і «Бізнес», пасажир може провести до 10 кг ручного багажу.

Крім цього, при перельотах в деяких напрямках норма багажу змінюється. На рейсах, що прямують до Таджикистан або з нього, пасажир може перевезти безкоштовно до 20 кг багажу, незалежно від класу комфорту.

Норми провозу багажу різні для окремих класів і напрямків рейсів

При перельотах в Певек норма багажу, що перевозиться становить 23 кг в багажному відділенні та 5 кг ручної поклажі.

При подорожах з дітьми коляска в складеному вигляді провозиться без оплати. Сплачувати за перевезення лиж і додаткового гірськолижного спорядження не доведеться, якщо маса лиж разом з чохлом становить не більше 10 кг, а чохол з додатковим спорядженням важить менше 6 кг.

Крім того, накладається обмеження по габаритах перевезеного багажу. Сумарні розміри кожної сторони багажу не повинні бути більше 2030 мм. Габарити ручної поклажі не повинні перевищувати 550х400х200 мм.

При перельотах з маленькими дітьми і немовлятами крісло для дитини може бути провезено безкоштовно, але тільки за умови, що дитині надається окреме місце, на яке можна закріпити крісло.

Перевезення тварин, крім собаки-поводиря, не входить в норму багажу і оплачується окремо, незалежно від того, перевозитися домашній вихованець у салоні або в багажному відсіку. При цьому перевізник пред'являє ряд вимог, які повинні бути дотримані при транспортуванні домашнього улюбленця.

Багаж понад норму оплачується при купівлі квитків або під час проходження реєстрації в аеропорту. Повідомити про провезенні наднормативного багажу необхідно заздалегідь, а також оплатити вартість провезення.

Важливо! Тарифи на перевезення багажу можуть змінюватися в залежності від рейсу, тому цю інформацію слід дізнаватися у працівників авіакомпанії при оформленні квитків. Перевезення домашніх тварин також оплачується заздалегідь.

Харчування під час польоту

Незважаючи на негативні відгуки, які можна зустріти про Vim Airlines, ця авіакомпанія приділяє увагу харчуванню на борту. Воно залежить від двох чинників: класу комфорту пасажира і тривалості польоту.

Пасажири бізнес-класу отримують гарячий обід або гарячий сніданок. Розмір порції і раціон залежать від тривалості рейсу.

В економ-класі на коротких рейсах, тривалістю до 3,5 годин, пасажирам пропонується чайний набір - випічка і гарячий напій (чай або кава). При перельотах, які тривають довше 3,5 годин, пасажир отримує гаряче харчування. Вибір безалкогольних напоїв на літаках авіакомпанії невеликий - чай, кава, вода. Вся їжа подається в стандартних пластикових боксах.

Вся їжа подається в стандартних пластикових боксах

Приблизний раціон обіду бізнес-класу

На регулярних рейсах кожен пасажир може попередньо замовити спеціальне харчування. Серед асортименту спеціального харчування - їжа для вегетаріанців, їжа для пасажирів з релігійними обмеженнями, спеціальне харчування для малюків. Спеціальне харчування доступно безкоштовно, але тільки за попереднім замовленням і під час перельотів, тривалістю більше чотирьох годин.

Важливо! Про необхідність спеціального харчування слід повідомити співробітників авіакомпанії як мінімум за добу до вильоту літака.

Перельоти з дітьми

Якщо планується переліт з дитиною, батьки повинні заздалегідь забронювати квитки і подбати про те, щоб при собі було свідоцтво про народження малюка. Якщо дитині менше п'яти років, він може летіти лише з повнолітніми родичами. При реєстрації на рейс співробітники часто перевіряють вік, вимагаючи пред'явлення свідоцтва про народження.

Діти до двох років можуть літати безкоштовно, але тільки на внутрішніх рейсах по країні. Окреме місце малюкові в цьому випадку не надається.

При міжнародних перельотах за дитину до двох років доведеться заплатити близько 10% вартості повного квитка, але тільки якщо дитині не надається окреме місце.

Про необхідність перельоту з немовлям слід повідомити заздалегідь. Якщо потрібна люлька, слід проінформувати перевізника про це не менш ніж за дві доби до дати вильоту. Кількість місць з люльками в літаках обмежена. Крім того, не всі літаки оснащені місцями з люльками для малюків. Цю інформацію слід уточнювати при бронюванні квитків.

Люлька для новонародженого повинна бронюватися заздалегідь

Компанія надає послугу по супроводу дітей, що летять без батьків. Для дітей у віці 5-12 років замовлення цієї послуги обов'язковий, діти старшого віку можуть летіти одні.

При перельоті з немовлям в літак можна взяти дитяче харчування. Також харчування для малюків можна замовити у перевізника. Заявку на дитяче харчування слід робити не пізніше, ніж за добу до вильоту.

За правилами авіакомпанії, вагітні жінки допускаються на літак тільки в тому випадку, якщо до пологів залишилося більше восьми тижнів. На більш пізніх термінах перевізник може відмовити в реєстрації на рейс.

літаки компанії

Всього в розпорядженні авіаліній Вім знаходиться 21 літак, що здійснюють внутрішні та міжнародні перельоти. Польоти здійснюються літаками Airbus (моделі 319, 330) і Boeing (моделі 737, 757, 777).

Літаки представлені різними салонами. Салони деяких літаків мають лише один клас комфорту - економ.

Ейрбас А319 призначений для розміщення 150 пасажирів. ВІМ-авіа володіє чотирма такими літаками, вік яких становить від 9,5 до 12,5 років. Літак Ейрбас А330-200 розрахований в середньому на 250 пасажирів. Компанія володіє двома такими літаками.

Компанія володіє двома такими літаками

літак компанії

Літаки Боїнг представлені в таких кількостях: 2 літаки моделі 737-500, 4 літаки моделі 757-200 і 9 авіалайнерів Боїнг 777-200ER. Середній вік цих авіалайнерів становить від 5 до 15 років.

Невеликий парк літаків компанії накладає обмеження на тривалість і дальність перельотів, але незважаючи на це регулярних рейсів здійснюється досить багато. Середньорічна кількість пасажирів становить понад 2 млн. Чоловік. Однак недолік літаків обумовлює повторювані затримки рейсів і перенесення дати рейсу.

Аеропорт Домодєдово

«Штаб-квартирою» авіакомпанії Vim Airlines є московський аеропорт Домодєдово . Цей аеропорт посідає друге місце в РФ за кількістю обслуговуваних пасажирів. Домодєдово зайняв 12-е місце в рейтингу найбільш завантажених аеропортів в Європі.

Особливістю аеропорту є наявність двох злітно-посадкових смуг, які розташовані в двох кілометрах один від одного. Таким чином, в цьому аеропорту можливий одночасний зліт і посадка авіалайнерів на різних злітних смугах.

Пасажирський термінал сертифікований за міжнародними стандартами якості. Концепція аеропорту - це «все під одним дахом». Величезна площа пасажирського терміналу оснащена всім необхідним для комфортного проведення часу в очікуванні посадки на рейс.

Величезна площа пасажирського терміналу оснащена всім необхідним для комфортного проведення часу в очікуванні посадки на рейс

Аеропорт Домодєдово

Пасажирам з дітьми до восьми років слід знати, що в терміналі облаштована безкоштовна кімната для матері і дитини, в якої малюк може відпочити, поїсти і пограти. У Домодєдово також є мечеть, синагога та православна каплиця.

Регулярних знижок або програми лояльності в авіакомпанії немає. Квитки на рейси можна забронювати на офіційному сайті, в магазинах «Евросеть» або через термінали Qiwi.

Відео

Авіакомпанія здійснює регулярні та чартерні рейси в більш ніж 30 пунктів призначення. Недоліком компанії є регулярно трапляються затримки чартерних рейсів і зміна дати вильоту, пов'язані з нестачею літаків.

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.