Навигация
Реклама
Реклама

авіакомпанії


Air Moldova

Авіакомпанія "Air Moldova" розвиває транзитний пасажиропотік через Кишинівський міжнародний аеропорт, пов'язуючи Москву і Санкт-Петербург з Європейськими столицями, що входять в маршрутну мережу авіакомпанії. У 2009 році Air Moldova запропонувала новий продукт - наскрізні тарифи, які передбачають транзит через Кишинівський аеропорт.

AZAL
AZAL

Зараз Азербайджанські авіалінії як Національна Компанія пишається високим рівнем обслуговування клієнтів і гостинністю на міжнародному ринку, які відповідають стандартам і рекомендаціям ICAO і IATA.

Авіапрад
Авіапрад

«Авіапрад» прагне до розширення географії польотів і збільшення пасажиропотоку через повітряні ворота Уралу. До літа поточного року літаки авіакомпанії стануть виконувати польоти в міста Тюменського Півночі. Також «Авіапрад» має намір встановити регулярне сполучення Єкатеринбурга з Ураем, Курганом, Перм'ю, Казанню, Оренбургом, Самарою, мінеральними водами, Новосибірськом, Норильському. Крім цього авіакомпанія планує почати виконання регулярних рейсів в ряд міст Росії і зарубіжжя з Челябінська; в їх числі - Анапа, Сочі, Краснодар, Новий Уренгой, Норильськ, Мирний. В кінці квітня відбудеться запуск перших регулярних рейсів «Авіапрада» за кордон: Єкатеринбург - Ганновер, Челябінськ - Ганновер і Челябінськ - Франкфурт-на-Майні. Всього в сезон літньої навігації 2007 року планується виконання близько 80 рейсів в тиждень по 15-20 напрямками.

Авіаційні лінії Кубані
Авіаційні лінії Кубані

«Авіаційні лінії Кубані» здійснюють регулярні внутрішні і міжнародні авіаперевезення. Внутрішні російські рейси з Краснодара виконуються в Москву, Санкт-Петербург, Калінінград, Уфу, Казань, Самару, Нижньовартовськ, Новий Уренгой, Сургут. Внутрішні російські рейси з Москви і Санкт-Петербурга виконуються в Анапу і Сочі. Міжнародні регулярні рейси з Краснодара виконуються в Стамбул, Франкфурт-на-Майні, Ташкент і Єреван. Крім цього, «Авіаційні лінії Кубані» здійснює чартерні авіаперевезення по РФ, в країни Європи і Близького Сходу. Географія міжнародних чартерних рейсів, багато з яких виконуються на регулярній основі, представлена ​​наступними аеропортами: Копенгаген, Кельн, Баден-Баден, Телль-Авів, Салоніки, Афіни, Шарджа, Ларнака, Анталья, Стамбул, Бейрут, Алеппо та ін.

АероСвіт
АероСвіт

У 2006 році у співпраці з авіакомпаніями - партнерами "АероСвіт" продовжив розширення мережі повітряних маршрутів, зосередивши зусилля на розвитку рейсів з регіональних українських аеропортів. Зокрема, навесні і влітку цього року почалися польоти: з Донецька до Тель-Авіва (Ізраїль), з Одеси - до Москви (Росія), Варшави (Польща) та Праги (Чехія), з Сімферополя - в Москву та литовської столиці Вільнюса, а із Запоріжжя, Луганська і Ужгорода - до Києва. Ще два нових маршрути сполучили України з Неаполем (Італія) і Вільнюсом.
Як результат, на сьогоднішній день "АероСвіт" обслуговує найбільшу в порівнянні з іншими українськими авіакомпаніями маршрутну мережу. В цілому вона складається з 60 міжнародних та 11 внутрішньоукраїнських повітряних ліній. Мережу власних рейсів "АероСвіт" доповнив маршрутами польотів майже 150 зарубіжних авіаперевізників - партнерів. В кооперації з ними компанія доставляє пасажирів з єдиним квитком "АероСвіту" до кількох тисяч кінцевих пунктів у Європі, Північній і Південній Америці, в Азії, Африці та Австралії.
У 2006 році у співпраці з авіакомпаніями - партнерами АероСвіт продовжив розширення мережі повітряних маршрутів, зосередивши зусилля на розвитку рейсів з регіональних українських аеропортів
ВІМ-АВІА
Географія польотів «ВІМ-АВІА» нараховує нескольо десятків найбільш затребуваних туристичних напрямків, серед яких: Австрія, Болгарія, В'єтнам, Греція, Єгипет, Індія, Йорданія, Іспанія, Італія, Кіпр, ОАЕ та ін.
Газпромавіа
«Газпромавіа» - єдина корпоративна компанія Росії, літаки якої здійснюють регулярні рейси за розкладом. Її літаки літають в Білгород, Надим, Новий Уренгой, Самара, Санкт-Петербург, Сочі, Тюмень, Югорск (Радянський) і інші міста країни. Квитки на ці рейси поширюються через власне Агентство повітряних сполучень та мережу агентств по всій Росії і в країнах ближнього зарубіжжя.
Літаки Авіапідприємства здійснюють також чартерні вантажні і вантажопасажирські рейси по всій країні, а також в Європу, Австралію, Азію, Америку і Африку.
Компанія має унікальний досвід роботи в екстремальних умовах, важкодоступній місцевості і полярних широтах. Ескадрилья «Газпромавіа літає на Північний і Південний полюси, обслуговуючи високоширотні експедиції і дрейфуючі станції.
Когалимавіа
Туреччина, ОАЕ, Болгарія, Хорватія, Фінляндія, Китай, Таїланд, Англія, Німеччина, Швейцарія, Катар, Оман
Московія

Авіакомпанія «Московія» була утворена в 1995 році на базі ФГУП «Льотно-дослідний інститут ім. М.М. Громова ». З 2000 року власниками Авіакомпанії є два державних підприємства ФГУП «РОСОБОРОНЕКСПОРТ» - 51% акцій і ФГУП «ЛІІ ім. М.М. Громова »- 49%.

Авіакомпанія має діючий сертифікат експлуатанта цивільної авіації, відповідно до якого дозволяється експлуатувати повітряні судна Ту 154Б, Ту 154М, Ту-134 А, Ан-12, Ан-30 з метою здійснення внутрішніх і міжнародних комерційних повітряних перевезень пасажирів і вантажів (включаючи небезпечні вантажі ) і авіаційних робіт на території Російської Федерації і за кордоном.

пермські авіалінії
пермські авіалінії

Авіакомпанія виконує регулярні рейси на Російських і міжнародних авіалініях. Прямими рейсами Перм пов'язана з Москвою, Санкт-Петербургом, Анапа, Краснодаром, Сочі, мінводи, Сургутом, Нижньовартовську, Самарою, Єкатеринбургом, Новосибірськом, Ташкентом, Баку, Душанбе, Худжантом, Єреваном. Авіакомпанія виконує регулярні рейси на Російських і міжнародних авіалініях
Татарстан
Алмати, Анапа (Витязево), Анталья, Баку, Бегішево, Варна, Душанбе, Єкатеринбург, Єреван, Казань, Київ, Краснодар, Красноярськ, Ларнака, Махачкала (Уйташ), Мінеральні Води, Москва, Надим, Нижньовартовськ, Нижньокамськ, Нижній Новгород ( Стригін), Норильськ (Аликель), Небраска, Омськ, Салехард, Санкт-Петербург, Сімферополь, Сочі, Стамбул (Ататюрк), Стамбул (Сабіха Гокцен), Стамбул (Самандіра), Стамбул (Сехіра-Сіті), Стамбул (Хезерфен), Сургут, Ташкент, Тяньцзінь (Бінхай), Ульяновськ (Ульяновськ-Центральний), Ульяновськ (Східний), Урумчі (Дівопу), Уфа, Худжанд, Чита (Кадала)
Туран Ейр
Єкатеринбург, Новосибірськ, Казань, Красноярськ, Москва, Стамбул, Адана, Анкара, Анталія, Діярбакир, Газіянтеп, Трабзон, Ізмір, Лефкоша, Малатия, Бодрум.

Уральські авіалінії
Маршрутна мережа авіакомпанії щорічно розширюється і налічує понад 120 напрямків. У 2006 році були здійснені перельоти з нових напрямків: Абу Дабі, Бангкок, Брюссель, Верона, Гоа, Катанія, Лангкаві, Палермо, Підгірці, Рівному, Таллінн, Софія, Тіват, Хошимін, Ерзурум, Санья, Турин. Найближчим часом планується відкрити регулярні рейси в Китай, Індію і Таїланд. Представництва авіакомпанії "Уральські авіалінії» працюють в 30 містах Росії, а також ближнього і далекого зарубіжжя.
Ямал
Авіакомпанія Ямал виконує польоти як по території автономного округу, пов'язуючи повітряним сполученням найбільші міста Небраска, Новий Уренгой, Надим, Тарко-Сале зі столицею м Салехардом, так і за межі регіону в Тюмень, Єкатеринбург, Москву, Сочі, Єреван, Баку, Нефтеюганськ , Омськ, Уфа, Краснодар, Анапа

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.