Навигация
Реклама
Реклама

Бюджетні авіалінії Європи

Бюджетні авіалінії Європи (low cost), так звані лоукостер, захоплюють повітряний простір з кожним роком все активніше і для нас, пасажирів, це величезний плюс! Робота таких авіакомпаній спрямована на перевезення людей за порівняно невеликі гроші. Бюджетні авіалінії Європи (low cost), так звані лоукостер, захоплюють повітряний простір з кожним роком все активніше і для нас, пасажирів, це величезний плюс

Кращий вибір для перельотів - лоу-кост авіакомпанії Європи.

Але може виникнути питання за рахунок чого бюджетні авіакомпанії дозволяють собі встановлювати ціни на авіаквитки в 1,5, а то і 2 рази нижче, ніж більшість авіакомпаній? Відповідь полягає не в одному пункті, адже таке значне зниження ціни квитка утворюється за рахунок іншого рішення ряду питань. Розглянувши їх, стануть зрозумілі не тільки фактори допомагають знизити ціну на авіаквитки (тим самим роблячи авіаперельоти доступними практично кожному), а й вдасться розібрати принцип роботи і основні особливості перельотів з бюджетними авіалініями.

Авіаперельоти лоу-кост авіакомпаніями доступні практично кожному завдяки низьким цінам на квитки.

До основних особливостей бюджетних авіаліній Європи можна віднести наступні:

• Придбати квиток на рейс бюджетної авіакомпанії можна виключно через інтернет. І в цьому полягає основна їх економія, що безпосередньо відбивається в ціні квитка. Адже у них немає необхідності платити оренду за офіс, зарплату співробітникам і т.д.

д

Квитки на рейси лоу-кост авіакомпаній купуються тільки через інтернет.

• Другим пунктом економії є відсутність харчування в літаку, тобто в ціну квитка воно не включено, але при бажанні і за окрему плату ви можете придбати їжу в салоні літака або взяти її з собою. Але варто пам'ятати про те, що перевіз будь-яких рідин в ручній поклажі заборонено!

Харчування на борту літака лоу-кост авіакомпаній не входить у вартість квитка і пропонується за окрему плату.

• Далі варто відзначити, що бюджетні авіакомпанії роблять вибір на користь нових літаків однієї фірми, так як вони і палива менше витрачають, і потребують ремонту в рази рідше, та й фахівців з обслуговування теж потрібно менше.

• Ще одним важливим моментом є наявність тільки одного пасажирського класу.

• Частина грошей економиться і на відсутності зазвичай в літаках бюджетних авіакомпаній стерео і відеосистем.

• Також економія присутня і на обслуговуючому персоналі, так як персонал в салоні літака виконує більший обсяг роботи, ніж зазвичай. Наприклад, в обов'язки стюардеси крім безпосередньо обслуговування пасажирів ще входить прибирання салону.

• Найчастіше бюджетні авіарейси виконуються з аеропортів, які розташовані далеко від міста.

Мінусом перельотів бюджетними авіакомпаніями є розташування аеропортів далеко від великих міст і незручний час вильотів.

• Зазвичай такі рейси здійснюються в нічний або ранковий час.

• Бюджетними авіакомпаніями відбуваються тільки прямі рейси.

Є ще ряд особливостей щодо авіаперельотів з бюджетними авіакомпаніями (дискаунтерами). Хоч ціна квитка і значно відрізняється від вартості при перельоті звичайними авіакомпаніями, але і в цьому випадку вона може бути вище або нижче, а залежить все від того за скільки до передбачуваної дати вильоту ви придбали квиток. Адже чим раніше ви купите квиток, тим дешевше він буде, так як у міру наповнення салону літака ціни на авіаквитки зростають. А що стосується повернення квитків, то він проводиться тільки в разі скасування рейсу. Серед мінусів бюджетних перельотів можна відзначити часті затримки і скасування рейсів, відсутність додаткового сервісу і послуг в аеропортах, можливі жорсткі обмеження по вазі багажу, а за його перевищення виникає необхідність доплати суттєвої суми. Але, не дивлячись на все це, бюджетні авіалінії користуються величезною популярністю і дають можливість багатьом, не витрачаючи підлогу зарплати на квиток, літати в своє задоволення.

При польотах бюджетними авіакомпаніями для пасажира встановлені жорсткі обмеження на вагу багажу і розмір ручної поклажі.

На сьогоднішній день по всьому світу налічується більше 150 авіакомпаній-лоукостерів. В зарубіжних країнах розвиток системи low cost відбувається більш швидкими темпами, ніж в Росії. І не дивлячись на безліч явних переваг такого роду компаній, Росія таким бурхливим розвитком похвалитися не може. З 2007 року на території Росії авіаперевезеннями займалися крім зарубіжних і дві вітчизняні бюджетні авіакомпанії Авіанова і Sky Express. Але в 2011 році вони закрилися майже відразу (жовтень) не витримавши конкуренції і накопичивши чимало боргів.

На сьогодні, наприклад, серед бюджетних авіакомпаній з Санкт-Петербурга можна відзначити наступних лоукостерів:

• Бюджетна авіалінія Air Berlin - бюджетна авіакомпанія Німеччини. Завдяки пропозицій, як бюджетних перельотів, так і в салонах бізнес класу ця авіакомпанія друга в країні за кількістю перевезень. Володіє великою кількістю сучасних літаків Boeing і Airbus. З Петербурга можна дістатися до Берліна і Дюссельдорф, а деталі перельоту і розклад можна уточнити на сайті компанії http://airberlin.com.

Німецький лоукоустер Air Berlin є другою авіакомпанією в країні.

• Бюджетна авіалінія Germanwings - це німецька дочірня компанія-лоукостер від компанії Люфтганза. Основними напрямками авіаперевезень є європейські міста, і петербуржці можуть без проблем дістатися до Берліна і Кельна, скориставшись послугами цієї бюджетної авіалінії. Детальну інформацію про рейсах можна отримати на сайті http://germanwings.com.

Популярна в Німеччині і в Європі дочірня авіакомпанія знаменитої Люфтганзи - лоу-кост авіакомпанія Germanwings

• Бюджетна авіалінія Vueling Airlines - іспанська бюджетна авіакомпанія, що є дочірнім підприємством відомої авіакомпанії Iberia. Ця авіакомпанія дуже популярна завдяки наявності великої кількості літаків, що виключає затримки при перельотах. Також до плюсів можна віднести перевезення авіакомпанією Vueling Airlines в багатьох популярних напрямках і можливість безкоштовного перевезення до 23 кг багажу, чого немає в інших компаніях. З Санкт-Петербурга є прямий рейс до Барселони, час вильоту можна уточнити на сайті авіакомпанії http://vueling.com.

Лоу-кост Vueling Airlines - дочірня авіакомпанія іспанських авіаліній Iberia

• Бюджетна авіалінія Norwegian - друга за величиною компанія в Норвегії, що виконує бюджетні авіаперельоти. У розпорядженні цієї авіакомпанії знаходиться 55 суден типу Boeing і вони здійснюють рейси по 94 напрямам. У Росії також є з цією компанією домовленість і з Пітера ви можете дістатися безпосередньо до Осло тільки з компанією Norwegian. Ця компанія пропонує простий і економний тарифи на авіаквитки, а раннє їх придбання відіграє велику роль, адже замовивши квитки задовго до запланованої дати, ви можете заощадити від 50 до 300 євро. Всі ціни і рейси ви можете вивчити на сайті www.norwegian.no.

Друга за величиною авіакомпанія Норвегії - бюджетна авіалінія Norwegian

• Бюджетна авіалінія Wind Jet - перша бюджетна авіакомпанія в Італії, що була заснована в 2003 році. На сьогодні вже заробила славу найпопулярнішою в Італії завдяки можливості дешевих перельотів в 5 країн, серед яких і Росія. Рейси здійснюються з Москви, Санкт-Петербурга і Самари. На авіаквитки цієї компанії існує 2 тарифу: «Best» дуже дешеві квитки, без можливості їх поміняти або повернути і тариф «Flex», який дозволяє повернення або обмін квитка, але його вартість вище. В середньому квиток в одну сторону вам обійдеться в 150 євро. Парк цієї компанії складається виключно з авіалайнерів Airbus економ-класу. Більше інформації можна отримати, відвідавши сайт компанії http://volawindjet.it.

Найпопулярніша італійська бюджетна авіакомпанія Wind Jet на ринку авіаперевезень 10 років.]

• Бюджетна авіалінія Air One -молода італійська бюджетна авіакомпанія, заснована в 2010 році. При бажанні відвідати Мілан або Венецію найдешевшим і швидким спосіб туди добратися буде придбання авіаквитків компанії Air One. Розклад можна уточнити на сайті www.flyairone.it.

Італійська бюджетна авіакомпанія Air One

Сподобалася стаття? Підтримай АвіаСовет.ру, натисни:

Але може виникнути питання за рахунок чого бюджетні авіакомпанії дозволяють собі встановлювати ціни на авіаквитки в 1,5, а то і 2 рази нижче, ніж більшість авіакомпаній?
#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.