Навигация
Реклама
Реклама

Чия авіакомпанія ЮТейр: реквізити, контакти в Москві, парк літаків

  1. Загальна характеристика
  2. Історія авіаліній
  3. авіапарк компанії

Одна з великих російських авіакомпаній - ЮТейр - здійснює перельоти по всій Росії і за кордон. Серед її партнерів - Lufthansa, Turkish Airlines, Аерофлот та інші відомі авіалінії. Вона була заснована в 1967 році. Щороку її послугами користуються багато десятків тисяч пасажирів .

Парк літаків авіакомпанії Ютейр налічує 65 моделей. У неї є і вертольоти різних видів. Їх кількість - 151 одиниця техніки, серед яких можна зустріти найкращі вантажні в світі. Про те, чия авіакомпанія ЮТейр (Utair), буде розказано нижче, в цій статті.

Загальна характеристика

Авіакомпанія ЮТейр Росії - це величезний холдинг, куди входять кілька організацій. Вона займається перевезеннями пасажирів і вантажів різної категорії. Вона надає послуги з ремонту лайнерів. На базі компанії можна пройти навчання.

У неї найбільший в світі вертолітний парк. Вертольоти компанії здійснюють вантажні перевезення не тільки по Росії, але і в інші країни.

Одна з великих російських авіакомпаній - ЮТейр - здійснює перельоти по всій Росії і за кордон

Літак компанії Utair.

Якщо вам потрібні контакти в Москві авіакомпанії Ютейр, то тут потрібно вибирати їх в залежності від офісу, в який ви прямуєте. У столиці є кілька її представництв . 4 з них розташовані в аеропорту "Внуково" .

За рівнем проходять через неї пасажирів в рік вона займає 4-е місце в світі. Вона базується в двох аеропортах в Росії - "Внуково" в Москві і в Сургуті . Штаб-квартира компанії знаходиться в останньому з них.

ЮТейр здійснює перевезення в 145 пунктів. У неї є три дочірні компанії, які займаються різними видами діяльності. Генеральний директор організації - Андрій Мартиросов.

Реквізити ВАТ "Авіакомпанія ЮТейр" можна знайти на сайті компанії.

Історія авіаліній

Вона почалася в 60х роках. Тоді була утворена місцева авіаційна організація, яка займалася освоєнням природних родовищ. Це дозволило їй накопичити великий досвід в області авіації.

У 1991 році компанія була реорганізована, а вісім років по тому генеральним директором був призначений Андрій Мартиросов.

На початку 2001 року вона стала найбільшим підрядником ООН по організації різних місій. Через рік її перейменували в ЮТейр. Одночасно було проведено масштабне оновлення всього авіапарку.

Тоді ж компанія розробила свою бонусну програму. Вона носить назву - UTair Status. Це одна з перших заохочують споживача програм. Програма дозволяє накопичувати милі, отримувати пільги і знижки на послуги, що надаються Ютейр.

До 2004 року вона увійшла до списку найбільших авіакомпаній Росії. Вона почала продавати електронні квитки в 2006. У цьому році вона відзначила свій 50-річний ювілей.

У цьому році вона відзначила свій 50-річний ювілей

Стюардеса компанії Ютейр.

Протягом усієї своєї історії компанія займалася благодійними програмами. Це дозволяє ветеранам ВВВ та іншим пільговикам безкоштовно або з істотними знижками подорожувати по країні.

У неї є численні нагороди та призи від російських і іноземних організацій.

З великих авіакатастроф можна виділити тільки 2. вертолітного катастроф відбулося всього 6.

Контакти авіакомпанії UTair представлені на вкладці "Контакти", на сайті компанії. Там ви знайдете телефони та електронну пошту відділень, які займаються вантажними або пасажирськими перевезеннями.

авіапарк компанії

Зараз у Ютейр 65 літаків. Середній вік лайнерів складає 15 років. це Боїнги і ATR - повітряні судна виробництва франко-італійського концерну. Останніх налічується 15 моделей.

Серед Боїнгів у компанії є такі лайнери: 737-400, 737-500, 737-800 і 767-200ER. Всього їх 50. Найбільша кількість складають Боїнги 737-500. Їх 32 штуки.

Деякі з літаків компанії Ютейр є іменними.

Крім літаків у ЮТейр - величезна кількість вертольотів. Всього 151 одиниця. Це Мі-171, Мі-8Т, Мі-26Т, Ка-32 і т.д. Мі-8Т - по числу складають приблизно половину всього флоту.

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.