Навигация
Реклама
Реклама

Finder Magazine: Бюджетні авіакомпанії або як подорожувати "Low Cost" з Барселони

"Low Cost" - англійський вираз, яке буквально перекладається як "Низька Вартість." Це явище зародилося в Сполучених Штатах більше 30 років тому, коли авіакомпанії почали пропонувати польоти за півціни.

В Європі ж авіакомпанії "Low Cost" стали відомі завдяки Ryanair і Easyjet - бюджетним авіакомпаніям. Проте, сьогодні термін "Low Cost" також використовується і традиційними авіакомпаніями, що пропонують рейси за нижчою вартістю.

Купити квартиру в Барселоні - значить жити в Європі в прямому сенсі цього слова !!!! Адже Барселону можна назвати головною Європейської розв'язкою. А якщо при цьому у вас є свій бізнес в Барселоні , То ділові перельоти вам гарантовані. Щодня з аеропорту El Prat кілька тисяч рейсів відбувається авіакомпаніями "Low Cost" з Барселони. До найбільшим і найпопулярнішим з них належать такі:

  • Ryanair - перша європейська бюджетна авіакомпанія, що має успіх з моменту свого заснування. Обслуговує понад 1500 напрямків в 27 європейських країнах.

Всього за 1,5 години ви долетить з Барселони до Мілана, ви побуваєте на батьківщині Armani і Versace, витративши, при цьому, на квитки туди і назад всього 30 євро. Так само квитки до Берліна, Рима, Дубліна, Порто, Пізи і багатьох інших туристичних міст, вам обійдуться значно дешевше.

  • Ще одна компанія - Vueling Airlines - це одна з найбільших бюджетних авіакомпаній Іспанії, яка здійснює рейси "Low Cost" за наступними туристичними напрямками:

Париж, мабуть, один з найкрасивіших і відомих міст, де збереглися пам'ятки архітектури різних епох, розкішні королівські палаци, храми в стилі бароко, середньовічні монастирі, багаті музейні експозиції, настільки приваблюють туристів. Квиток до Парижа, придбаний через компанію Vueling Airlines , Вам обійдеться в 50 євро, за цю ж вартість ви побуваєте і в штаб-квартирі Європейського Союзу - Брюсселі, а відвідати Марсель, місто контрастів, вам вдасться витративши всього 35 євро. Трохи дорожче обійдуться квитки до Амстердама, Франкфурта і Берліна - близько 80 євро.

  • Наступна компанія - Easyjet , Належить до числа британських бюджетних перевізників, також пропонує дешеві рейси з багатьох напрямків у Європі: Берлін, Ліверпуль, Париж, Лондон, Леон, Ніцца, Рим, тощо

Вибираючи авіакомпанії "Low Cost" для дешевого перельоту з Барселони, ви економите не тільки гроші на квитках, але і час, витрачений на проїзд, адже в усіх напрямках "Low Cost" пропонують тільки прямі рейси.


Плануйте поїздку заздалегідь, будьте в курсі всіх акцій і ви зможете потрапити з Барселони практично в будь-яку точку Європи в середньому за 30-40 євро. Економте на польоті!


Пошуком найвигідніших пропозицій ви можете зайнятися на офіційних сайтах компаній або ж через системи веб-пошуку інформації про повітряні перевезення:

www.skyscanner.es ,

www.edreams.es ,

www.rumbo.es .

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.