Навигация
Реклама
Реклама

Іберія ✈ - авіаквитки, сайт, онлайн реєстрація, багаж - Iberia.

  1. Iberia Airlines - Авіакомпанія Іберія Один з найстаріших авіаперевізників Європи, що входить в авіаційний...
  2. Основні напрямки авіакомпанії Іберія
  3. Акції по авіаквитках від компанії Iberia
  4. Промо-ролик авіакомпанії Iberia

Iberia Airlines - Авіакомпанія Іберія

Iberia Airlines - Авіакомпанія Іберія

Один з найстаріших авіаперевізників Європи, що входить в авіаційний альянс Oneworld.

Основний хаб Iberia Airlines на мапі

Штаб-квартира: Мадрид, Іспанія Основний хаб: Міжнародний аеропорт Мадрид-Барахас; IATA: MAD, ICAO: LEMD Колл-центр: 007 (495) 121 69 69 Відділ по роботі з клієнтами: 34 901 11 15 00 Офіційний сайт: iberia.com Класи обслуговування Економ Бізнес Норми провезення ручної поклажі: 1 од. 56 x 45 x 25 см + 1 аксесуар 2 од. 56 x 45 x 25 см + 1 аксесуар Норми провозу багажу: 1 x 23 кг 3 x 23 кг Харчування на борту: закуски і гарячі страви; безалкогольні напої (залежить від часу перельоту) закуски, гарячі страви; алкогольні / безалкогольні напої Бонусна програма: «Iberia Plus» Послуга онлайн-реєстрації: Онлайн-реєстрація

Історія компанії Iberia Airlines

Прабатьками компанії вважаються німецький авіаперевізник Люфтганза (Lufthansa) і відомий фінансист минулого століття Гораціо Ечеберрьета (Horacio Echeberrieta). Саме вони заснували Іберії в 1927-му році. У тому ж році компанія здійснила свій перший виліт.

Як і багато інші перевізники, Iberia Airlines починала свою діяльність з поштових поставок. У 1944-му році компанію націоналізували, включивши до складу Національного інституту промисловості Іспанії (INI).

У 1946-му році, після закінчення Другої світової війни, компанія зробила свій перший пасажирський рейс Мадрид - Буенос-Айрес. Надалі Іберія продовжила розвиватися і в 1997 році вперше перевезла 10 мільйонів пасажирів.

Починаючи з 80-х років, Iberia Airlines планомірно нарощувала свою частку в інших авіакомпаніях (Binter, Aviaco, Viva Air і ін.). У 1999-му році вона приєдналася до авіаційного альянсу Oneworld і незабаром була передана в приватні руки.

У 2006-му році, до 75-річчя компанії, кількість її клієнтів досягло позначки в п'ятсот мільйонів чоловік. Крім того, Іберія і альянс Oneworld отримали в своє розпорядження новий термінал в базовому аеропорту компанії, що значно підвищило рівень сервісу (особливо на стикувальних рейсах).

Основні напрямки авіакомпанії Іберія

Сьогодні Іберія обслуговує понад 110-та напрямків майже в чотирьох десятках країн світу. Ще 90 напрямків авіакомпанія обслуговує в партнерстві з колегами.

Прямих перельотів в Україні компанія не здійснює, і не має в країні своїх представництв.

Акції по авіаквитках від компанії Iberia

Структура компанії Іберія

Основний хаб компанії - аеропорт «Мадрид-Барахас», що носить ім'я Адольфо Суареса.
Повітряний парк Іберії налічує 79 судів - це аеробуси різних модифікацій. Для оновлення парку замовлено ще 36 судів - аеробусів модифікацій нео і 900.

Материнською компанією Iberia є Інтернешнл Ейрлайнз Груп. Також Іберія має 3 дочірніх підрозділи - Iberia Regional (Іберія Реджіонал), Iberia Cargo (Іберія Карго) і Іберія Експрес (Iberia Express).

Разом з Air Nostrum (він же Iberia Regional) компанія входить в об'єднання Іберія груп. Акціями перевізника володіють компанії El Corte Inglés, Caja Madrid, SEPI, «Британські авіалінії». Сама ж компанія має в своєму розпорядженні акції Clickair і Royal Air Maroc.

Слоган Іберії - «Y mañana, te imaginas?», Що перекладається як «Чи можете ви уявити собі завтра?»

Промо-ролик авіакомпанії Iberia

Сервіс та особливості Iberia Airlines

Для пасажирів, що здійснюють часті перельоти, компанія Іберія пропонує спеціальну бонус-програму Iberia Plus.

Це багаторівнева система, при використанні якої клієнти отримують бали - Avios. Бали нараховуються за кожну милю перельоту рейсом компанії або її партнерів.

Iberia Plus має кілька рівнів: Elite, Platino, Oro, Plata. Крім того, в рамках бонусної програми пільги надаються пасажирам категорії Emerald і Sapphire компаній альянсу Oneworld. Бонуси дають право провозити додаткові одиниці багажу, не платити за надмірну вагу, оплачувати балами інші послуги компанії і партнерів по альянсу Oneworld.

Слоган Іберії - «Y mañana, te imaginas?
», Що перекладається як «Чи можете ви уявити собі завтра?
#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.