Навигация
Реклама
Реклама

Італійські авіалінії - ключова ланка європейських авіаперевезень

 1. Найбільші італійські аеропорти
 2. Аеропорт в Римі
 3. Аеропорт в Мілані
 4. Аеропорт в Венеції
 5. Аеропорт на Сардинії
 6. Міжнародні авіакомпанії Італії
 7. Головний конкурент Alitalia - Меридіана
 8. Чартерні повітряні перевізники
 9. Регіональні авіаперевізники Італії
 10. італійські лоукостер
 11. На борту італійських авіасудів відчувайте себе як вдома

Стаття опублікована в підрозділі транспорт (Який є частиною розділу туристу ).

Якщо в Росії на роль культурної столиці претендує Санкт-Петербург, то духовної, культурної, а ще й столицею агротуризму Європи можна, без особливого перебільшення, вважати Італію Якщо в Росії на роль культурної столиці претендує Санкт-Петербург, то духовної, культурної, а ще й столицею агротуризму Європи можна, без особливого перебільшення, вважати Італію. Тому італійські авіалінії є одним з ключових ланок системи європейських авіаперевезень.

Перельоти на повітряних судах компаній з сонячної Італії завжди залишають гарне враження у туристів. Кожен рейс такої компанії відповідає всім канонам європейського комфорту і безпеки, а ще приправлений непередаваним колоритом темпераментного менталітету жителів цієї країни. З ним можна познайомитися прямо в польоті, спілкуючись зі стюардесами, особи яких ніби зійшли з полотен італійських живописців.

Також бездоганний сервіс і в повітряних гаванях цієї країни, загальне число яких (міжнародних і місцевих) досягає сорока. У 2011 році через аеропорти в Італії пройшло більше 148 мільйонів пасажирів. Подивитися, як розташовані аеропорти на карті Італії можна ось тут:

Показати карту »

Показати карту »

Найбільші італійські аеропорти

В Італії чотири головних вузла авіаперевезень. Три на континенті і один на острові Сардинія.

Аеропорт в Римі

Основним континентальним аеропортом є столичний Фьюмічіно, що носить ім'я Леонардо да Вінчі. Розташований він в 30 кілометрах на південний захід від центру Риму, поруч з містечком Фьюмічіно.

Ця повітряна гавань приймає і відправляє як міжнародні, так і місцеві авіарейси. Будівля аеропорту поділено на три термінали - А, В, С, кожен з яких зайнятий своєю справою, що дуже зручно для пасажирів. Всі іноземні туристи прибувають і відлітають через термінал С, термінал А обслуговує тільки місцеві лінії, термінал В використовується для відправки і прийому пасажирів, які прямують місцевими рейсами або міжнародними. Щоб дізнатися який офіційний сайт цього аеропорту і іншу корисну інформацію перейдіть по засланні .

Аеропорт Фьюмічіно є "домашньої" посадочним майданчиком флагмана італійських повітряних перевізників - авіакомпанії Аліталія.

Аеропорт в Мілані

Другим за обсягом пасажиропотоку є аеропорт Мальпенса, розташований в 45 кілометрах на північний схід від Мілана, біля містечка Варезе Другим за обсягом пасажиропотоку є аеропорт Мальпенса, розташований в 45 кілометрах на північний схід від Мілана, біля містечка Варезе.

Цей аеропорт менше столичного, в ньому два термінали, пасажирів між ними перевозять безкоштовні автобуси шатли.

 • Перший термінал обслуговує пасажирські перевезення між континентами.
 • Другий - між країнами Євросоюзу та Росією, Індією, Китаєм, Південно-Східною Азією та Близьким Сходом.

Аеропорт Мальпенса має розвинену інфраструктуру, яка необхідна для якісного і комфортного обслуговування пасажирів. Прямо поруч з терміналами розташована стоянка автомобілів, де можна паркуватися на невизначено довгий термін. Більш докладно про аеропорту Мальпенса в Мілані читайте в статті про нього.

Аеропорт в Венеції

Третім за величиною є міжнародний аеропорт імені Марко Поло, розташований неподалік від Венеції.

Прибувають пасажири можуть здійснити захоплюючу водну подорож до центру Венеції прямо від терміналу повітряної гавані. Шанувальники більш спокійних подорожей можуть дістатися туди ж і наземним транспортом, але це на два кілометри далі.

Це відносно невеликий за обсягом пасажиропотоку аеропорт, через який в 2008 році пройшло майже сім мільйонів пасажирів. Пасажири міжнародних і чартерних рейсів обслуговуються в одному триповерховій будівлі пасажирського терміналу.

Все що пов'язано з темою роботи в Італії для російських (Оформлення, вакансії і т.д) - читайте цієї статті.

Прилетівши в столицю Італії, варто відвідати хоча б один з рекомендованих кращих ресторанів Риму. Яскраві смакові враження гарантовані!

Італія - ​​це багатонаціональна країна і багато народностей, що живуть там, просто вражають своєю самобутністю. Читай по цьому посиланню http://penisola.org/fakty-pro-italiyu/naselenie/naselenie-italii.html цікаві подробиці про них.

Аеропорт на Сардинії

Найбільшим острівним аеропортом Італії є той, що розташований на острові Сардинія в декількох кілометрах на північний захід від міста Кальярі, що вважається столицею цього острова.

Аеропорт Кальярі Елмас можна вважати найстарішим пасажирським аеропортом Італії. Він побудований в 1936 році, неодноразово перебудовувався і реконструювався, але його розміри практично не змінилися. Подивитися схему і дізнатися всі нюанси можна в статті про міжнародних аеропортах Сардинії .

У цю повітряну гавань здійснює прямі сезонні рейси з Росії авіакомпанія Меридіана - одна з перших і практично єдина, що надає можливість росіянам дістатися до Сардинії без пересадок.

до меню ↑

Міжнародні авіакомпанії Італії

Alitalia - флагман повітряних перевізників країни

Авіакомпанія Alitalia, що базується в столичному аеропорту Фьюімічіно, є флагманської компанією авіаперевізників Італії Авіакомпанія Alitalia, що базується в столичному аеропорту Фьюімічіно, є флагманської компанією авіаперевізників Італії.

Заснована в 1947 році, здійснює як міжнародні, так і внутрішні пасажирські авіаперевезення. Крім аеропорту Фьюімічіно має власні термінали і великі стикувальні вузли (хаби) в аеропортах Мілана і Туріну.

Здійснює рейси в країни СНД - до київського аеропорту Бориспіль, Шереметьєво в Москві і Пулково в Санкт-Петербурзі. Майже 50 відсотків акцій компанії належить уряду Італії, вона є національним авіаперевізником. У авіакомпанії Аліталія є офіційний сайт

Повітряний флот компанії складається з 155 літаків, основою парку яких є суду марок Boeing і Airbus різних модифікацій.

Найстаріший університет Європи, в якому викладали Галілей і Коперник - це не все що можна подивитися в Падуї. Це місто зберігає в собі багато секретів.

Ця співачка домоглася світової популярності незважаючи на те, що її пісні на італійській мові. Читай тут про найбільш неоднозначною співачці Італії.

А ви знаєте якого числа новий рік в Італії? тут не тільки про це.

Головний конкурент Alitalia - Меридіана

Другий за розміром парку повітряних суден і обсягом пасажирських перевезень в Італії є авіакомпанія Меридіана (Meridiana Fly) Другий за розміром парку повітряних суден і обсягом пасажирських перевезень в Італії є авіакомпанія Меридіана (Meridiana Fly).

Незважаючи на своє лідируюче положення серед повітряних перевізників Італії, базовим аеродромом цієї компанії є аеропорт Коста Смеральда неподалік від курортного міста Ольбія на півночі острова Сардинія. Пояснення цьому досить просте - вона була заснована в 1963 році одним арабським шейхом, якому сподобався ділянку узбережжя біля міста Ольбія. Називалася вона тоді Alisadra, а меридіанів стала іменуватися з 1991 року, після того, як змінила власника.

У 2010 році об'єдналася з компанією Euro fly і отримала своє остаточне ім'я - Meridiana Fly. Компанія здійснює міжнародні авіаперельоти - між країнами Євросоюзу, СНД, в Африку, США, на Сейшельські острови, в Домініканську республіку і Шрі-Ланку. Є в її розкладі та внутрішні рейси усередині Італії. Для російських туристів вона цікава ще й тим, що організовує сезонні прямі рейси з московського Домодєдово до аеропортів Сардинії Кальярі Елмас і Ольбія Коста Смеральда. Сайт компанії

Парк літаків компанії складається з декількох моделей Airbus і McDonnell Douglas MD82. Внутрішні рейси компанії відбуваються на турбогвинтових літаках ATR42.

до меню ↑

Чартерні повітряні перевізники

Багатьом російським туристам знайоме поняття «чартерний рейс» - головний шлях до жаданого місця відпочинку. В Італії є кілька авіаційних перевізників, що здійснюють рейси на замовлення туроператорів.

Air Italy - здійснює міжнародні та внутрішні авіарейси, базується в Туріні. Парк літаків складається з декількох моделей Boeing (737, 767). До Росії літає. Сайт Ейр Італі

Blue Panorama Airlines - літає по всьому світу, здійснює посадки в аеропортах Москви і Санкт-Петербурга. Базується столичному Фьюмучіно і міланському Мальпенса. Має представництво в Москві. Авіапарк складається з літаків концерну Boeing. Сайт Блу Панорама Ейрлайнз

Авіакомпанія Лівінгстон - міжнародні авіарейси з італійських міст по всьому світу, є рейси до Нижнього Новгорода, Москви, Санкт-Петербурга. Базується в Мілані. Парк літаків складається з аеробусів Airbus 320 і 330. Офіційний сайт Лівінгстон

Neos (Неос) - авіакомпанія, що базується на аеродромах Мілана, Болоньї та Верони. Заснована в 2002 році. Пасажирів возить на Boeing 737 і 667. Рейси здійснює по країнах Середземномор'я, на Близький Схід, на Карибські, Канарські острови, Мадагаскар, Мальдіви, є рейс до Танзанії. Сайт компанії

до меню ↑

Регіональні авіаперевізники Італії

В Італії кілька регіональних компаній, які спеціалізовані на внутрішніх і міжнародних перельотах малої дальності В Італії кілька регіональних компаній, які спеціалізовані на внутрішніх і міжнародних перельотах малої дальності.

Air Dolomiti. Найбільша з них - регіональна авіакомпанія Air Dolomiti. Її назва походить від місцевої назви «Доломітові Альпи», в передгір'ях яких знаходиться місто Верона.

Компанія базується на аеродромах Верони, головному аеродромі північно-східного регіону Італії «Фріулі-Венеція-Джулія», а також в Мюнхені. Здійснює рейси між містами півночі Італії (Бергамо, Венеція, Генуя, Верона і інших) і міжнародні рейси малої протяжності: до Відня, Штутгарт, Мюнхен, Дюссельдорф. Парк літаків складається з лайнерів Embraer 195 і ATR 72.

Авіакомпанія Ейр Доломити постійно влаштовує щось незвичайне для пасажирів, щоб їх політ був не настільки нудним. Одне з таких подій, а саме флешмоб можна подивитися на відео нижче

Alitalia Express. У національного перевізника Alitalia є дочірня компанія, що займається внутрішніми авіаперевезеннями - Alitalia Express. Її місце базування - столичний аеропорт Фьюмічіно і міланський аеропорт Мальпенса. На озброєнні компанії стоять лайнери Embraer 170, чимось схожі на наші «Ту 134».

Skybridge AirOps. На старому аеродромі Риму Чампіно базується невелика компанія, що виконує внутрішні рейси в Італії - Skybridge AirOps. В авіапарку компанії невеликі літаки бізнес класу: турбогвинтовий Embraer EMB 120 і реактивний Hawker 900 XP. Офіційний сайт Скайбрідж ЕйрОпс

Лазанья по-болонськи, тальятелле, тортеллини, фріджоне - всі ці неймовірно смачні страви є фішками ресторанів Болоньї, список, яких можна знайти в статті про Болонью.

Хочете весільну сукню італійського виробництва, але ще не визначилися, де краще його купити? В цій статті є багато корисних подробиць.

Вирішили купити виноградник в Італії і почати своє виробництво? тут рекомендації по вибору.

до меню ↑

італійські лоукостер

Якщо ви вважаєте повноцінні обіди і взагалі харчування на борту літака, як і деякі сервісні послуги панством, то до ваших послуг численні бюджетні авіалінії Італії. Скориставшись послугами компаній лоукостерів, ви істотно заощадите на вартості квитка, така економія ніяк не відіб'ється на безпеці польоту.

Air One - авіакомпанія лоукостер, яка базується на аеродромах Риму (Фьюмічіно), Мілані, Пізі. Це дочірнє підприємство національного перевізника Італії - компанії Alitalia. Здійснює міжнародні та місцеві авіарейси. У тому числі і в Росії. Парк літаків Ейр Ван складається з авіалайнерів Airbus A320.

Блу-Експрес (Blue-Express) - здійснює бюджетні внутрішні і міжнародні рейси. Є представництво в Москві. Базується в столичному Фьюмічіно. Використовує літаки концерну Boeing. сайт авіакомпанії

Volotea - бюджетна авіакомпанія, яка здійснює рейси між країнами Євросоюзу. Базується в венеціанському аеропорту Марко Поло. Парк літаків складається з середньомагістральних лайнерів Boeing 717. Сайт Волотеа

На борту італійських авіасудів відчувайте себе як вдома

Яких-небудь особливих правил, яких треба дотримуватися на борту літаків італійських авіаліній немає, все стандартно і звично, як прийнято у європейських перевізників Яких-небудь особливих правил, яких треба дотримуватися на борту літаків італійських авіаліній немає, все стандартно і звично, як прийнято у європейських перевізників.

Можуть зустрітися обмеження по часу початку і закінчення реєстрації рейсів. В аеропорту Кальярі Елмас вона закінчується за 40 хвилин до зльоту, хоча це загальне правило практично для всіх аеропортів Італії.

Придбати квитки на літаки італійських авіакомпаній можна як через інтернет-портали, так і безпосередньо в аеропорту. Все звично і знайомо. Тому відчувайте себе на борту італійського літака як вдома, хоча вимога до гостя бути ввічливим ще ніхто не відміняв.

А ви знаєте якого числа новий рік в Італії?
Хочете весільну сукню італійського виробництва, але ще не визначилися, де краще його купити?
Вирішили купити виноградник в Італії і почати своє виробництво?
#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.