Навигация
Реклама
Реклама

Літаками яких авіакомпаній літати найбезпечніше

Дослідницька фірма «Jacdec» оприлюднила список найбезпечніших авіакомпаній в світі Дослідницька фірма «Jacdec» оприлюднила список найбезпечніших авіакомпаній в світі.

Перше місце в цьому переліку посіла компанія Emirates з Об'єднаних Арабських Еміратів. Другим став лоукостер з Норвегії «Norwegian Air Shuttle». «Бронза» дісталася авіакомпанії «Virgin Atlantic Airways» з Великої Британії.

До п'ятірки лідерів також увійшли голландська KLM і британська EasyJet.

Крім того, в числі десяти найбільш безпечних авіаційних компаній світу названі Finnair, Etihad Airways, Spirit Airlines, Jetstar Airways і Air Arabia.

Нагадаємо, що трохи раніше був оприлюднений рейтинг «Сервіс в російському небі-2017», в якому представлені як вітчизняні, так і зарубіжні авіаперевізники. Зокрема, проведене дослідження охопило дванадцять вітчизняних і вісім іноземних компаній. Експертну оцінку також отримали два працюють на ринку Росії лоукост-перевізника.

Основними критеріями при складанні рейтингу стали якість і перелік послуг, що надаються під час внутрішніх і міжнародних перельотів в трьох категоріях: короткий (до трьох годин), середній (3-7 годин) і тривалий (більше 7 годин). Крім того, оцінювалося зручність різних способів комунікації перевізника - сайту і мобільного застосування.

Першу позицію в цьому рейтингу також зайняла компанія, що одержала максимальні 5 зірок. Друге місце і 4,5 зірки відповідно відійшли Turkish Airlines. На третьому рядку рейтингу з чотирма зірками розташувалися відразу три авіакомпанії: «», Air France і Lufthansa. За ними слідують «Росія», і KLM, які отримали 3,5 зірки. А замикають ТОП-5 компанія «» з 2,5 зірки і компанії Alitalia і Azal, що мають в активі по дві зірки.

Слід зазначити, що останнім часом російські компанії «Аерофлот», «Росія» і «S7 Airlines» значно підвищили якість своїх послуг з урахуванням ринкової конкуренції, вони оновлюють і розширюють парки судів, покращують IT-платформи і стандарти обслуговування, що дає їм можливість впевнено почувати себе на міжнародному ринку авіаперевезень.

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.