Навигация
Реклама
Реклама

Low-cost airlines або як недорого подорожувати на літаку

05.06.2012

Всі ми любимо подорожувати Всі ми любимо подорожувати. І вирушаючи в подорож, ви можете скористатися послугами різних видів транспорту - залізничного, автомобільного, водного, авіаційного.
Останнім часом особливою популярністю стала користуватися авіація. Сучасні авіакомпанії в найкоротші терміни доставлять вас в будь-яку точку нашої неосяжної планети. Особливо хочеться відзначити новостворену систему авіаперельотів Low-cost airlines. Це нововведення бере свій початок в Америці, і досить швидко поширився в країнах Європи.
За останні роки невеликі бюджетні авіакомпанії стали стрімко завойовувати ринок авіаперевезень. Таким авіаперевезень, в першу чергу, сприяла вибухнула епідемія аерофобії, що почалася після подій 11 вересня 2001 року в США. Більшість великих авіакомпаній зазнали значних збитків, і на ринок вийшли фірми, які обслуговували короткі авіарейси. Маршрути таких авіакомпаній охопили майже всю Європу, а вартість квитків на рейси цих авіакомпаній не перевищують сто євро. На превеликий жаль російських туристів і туристів з країн СНД їм досить складно скористатися послугами таких компаній. Для того, щоб скористатися послугами таких компаній, туристам треба дістатися до одного з великих міст Східної Європи.
Щоб знизити ціну квитка компаніям довелося мінімізувати свої витрати. Так у вартість квитка не входить харчування за час польоту, а за кожну чашку кави або бутерброд необхідно розплачуватися окремо, а кількість бортпровідників зведено до мінімуму. Також якщо ви раптом вирішите здати свій квиток або встигнете на рейс, то компанія не відшкодує вам збитки, такі у них правила. Крім того, на рейси, які обслуговуються бюджетними компаніями, вам не можна брати багаж, вага якого перевищує вагу ручної поклажі. У таку подорож доведеться вирушати без нічого, а все необхідне будете вже купувати на місці.
Але слід зауважити, що такі зміни не дуже сильно позначаються на комфорті. Компанії Low-cost airlines перевозять своїх пасажирів на великих літаках «Боїнг» і пильно стежать за безпекою польотів.
Придбати квиток на рейс бюджетної авіакомпанії нескладно - достатньо зайти на відповідний сайт авіакомпанії, забронювати місце і допомоги кредитної картки оплатити квиток. Наприклад, якщо Ви шукаєте, де купити авіаквитки в Москві , Вам на допомогу прийде сайт altairtravel.ru, який пропонує бронювання та замовлення авіаквитків онлайн.
Вартість квитка в першу чергу залежить від дня його придбання. Чим раніше ви забронюєте собі місце, тим нижче буде ціна квитка. На якісь знижки в сезон відпусток сподіватися не варто, але деякі авіакомпанії роблять невеликі знижки на певні дні тижня.
Також прямий рейс іноді виходить дорожче, ніж з пересадками. Тому коли будете складати свій авіамаршрут, намагайтеся, щоб він був якомога ближче до прямої лінії - це дозволить вам заощадити час і звичайно гроші.
Ще одна незручність. Компанії, що належать до системи Low-cost, не дбають про стикування рейсів з пересадками. Тому вам слід подбати про те, як провести час при пересадках. Але для справжніх мандрівників таке проведення часу звично, і не становить для них великих незручностей.

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.