Навигация
Реклама
Реклама

Офіційна сторінка авіакомпанії Уральські авіалінії У6 SVR онлайн табло

 1. Історія розвитку
 2. Контакти
 3. Реєстрація на рейс
 4. стикування
 5. Правила перевезення багажу
 6. харчування
 7. Подорож з дітьми
 8. парк літаків
 9. базовий аеропорт
 10. види тарифів
 11. куди літають
 12. бонусна програма
 13. Акції та знижки

Великою популярністю у російських туристів користується компанія «Уральські авіалінії» , З позивним «Sverdlovsk Air». За реєстрами міжнародних асоціацій російська компанія кодується такими символами: U6 по ІКАО та SVR по ІАТА. Великою популярністю у російських туристів користується компанія  «Уральські авіалінії»  , З позивним «Sverdlovsk Air»

Уральські авіалінії

Історія розвитку

Підстава об'єднаного авіазагону на базі тоді ще свердловського аеропорту доводиться на 1943 р Поділ підприємства на транспортний вузол і авіакомпанію відбулося в 1993 році, і тоді перевізнику було присвоєно ім'я «Уральські авіалінії», а вже в 2006 р пасажиропотік компанії перевалив за 1 млн . чол.

З 2016 року U6 змогли перевезти вже більше 6 млн. Пасажирів. Таку популярність компанія завоювала завдяки якості послуг, що надаються, своїм ставленням до комфортного безпечного польоту. Співробітники «Уральських авіаліній» намагаються виконувати свої професійні обов'язки відповідно до міжнародних вимог.

Компанія за свою історію ставала неодноразово лауреатами вітчизняних премій в такому проекті, як «Крила Росії». Має також премію від аеропорту Пулково як кращий перевізник. Відзначено «Уральські авіалінії» преміями «OracleInnovationaward 2016», «Skywayserviceaward». Отримав особливе визнання Сергій Скуратов, генеральний директор авіакомпанії, за особливий внесок в розвиток російського авіаційного транспорту.

Те, що компанія є членом Клірингової Палати ІАТА та учасником Інтернет-угоди, в яке входять самі провідні корпорації світу, говорить багато про що. Ось тільки в рейтингах SkyTrax «Уральських авіаліній» поки не спостерігається. Серед російських авіакомпаній даний перевізник за обсягом послуг на поточний момент займає 5-е місце.

Зате ця компанія одна з перших в Росії запровадила автоматизовану реєстрацію на рейси. Пілоти, що входять в штат авіаперевізника, проходять серйозну підготовку на спеціально обладнаних тренажерах у власному АТЦ. Подібні центри є тільки у провідних світових компаній - «ЕйрФранс», «Еміратес», «Люфтганза» і т.п.

п

АТЦ в Кольцово

Комплекс побудований із застосуванням найсучасніших інновацій і є не тільки навчальним центром - тут проводиться технічне обслуговування базових літаків з використанням складних технологій, які в Росії на даний момент більше ніхто не застосовує.

Щорічно компанією впроваджуються інновації по комфортному обслуговування своїх пасажирів. Особлива увага приділяється онлайн можливостям - тепер всі операції з бронювання, вибору рейсу і місця на борту, оплаті і т.д. можна зробити, не виходячи з дому.

Контакти

Зареєстровані «Уральські авіалінії» в Єкатеринбурзі, в пер. Ранковий.

Для отримання довідок пропонуються контактний телефон +7 800 7700 262 і електронна адреса [email protected] .

Має U6 авіакомпанія і свій офіційний сайт http://www.uralairlines.ru/ . Через ці контакти можна здійснити покупку квитка на рейс, або з цією метою скористатися мобільним додатком UralAirlines.

Реєстрація на рейс

Реєстрація пасажирів здійснюється декількома способами. Кожен вибере для себе те, що йому більш прийнятно, але відкладати цю процедуру на останні хвилини не варто.

 • В аеропорту біля стійки на внутрішні рейси оформлення починається за 1,5 години до вильоту, на міжнародні - за 3 години. Закінчується реєстрація зазвичай за 40 хв., Але в ряді аеропортів світу встановлені свої правила, яким доведеться слідувати (в Римі цей час визначається в 50 хв., В Дубаях - о 1 годині);
 • Допускається самостійна реєстрація на рейс в залі аеропорту біля кіосків самообслуговування (якщо такі є в наявності). Відкривається вона за 23 години до вильоту і закінчується за 1 годину до нього. Тому прибути до терміналу бажано завчасно, хоча такий спосіб звільняє від стомлюючого стояння в черзі і дає перевагу в виборі підходящого місця в салоні;

кіоски саморегистрации

 • Реєстрація через Інтернет на сайті https://www.uralairlines.ru/your-flight/register/online/ починається за 24 години на прямі рейси і за 12 годин до вильоту - на чартерні, а закінчується за 1 годину до відправлення літака. Це найзручніший спосіб, так як економить час - процедуру можна пройти, не виходячи з дому. Даний спосіб реєстрації стане в найближчому майбутньому ще більш досконалим - компанія вводить нову систему автоматизованої реєстрації на рейс під назвою «Amadeus Altea Departure Control System».

Люди з обмеженими можливостями, пасажири, які подорожують із дитиною або тваринами, а також перевозять небезпечні вантажі або негабаритний багаж реєстрацію проходять лише біля стійки в аеропорту.

Зверніть увагу! Пасажирам, що запізнилися на реєстрацію, можуть піти назустріч, провівши процедуру у окремій стійки, якщо посадка на рейс ще не закінчена. Але в ряді міжнародних аеропортів за цю послугу доведеться платити (за діючими там тарифами).

Щоб орієнтуватися в часі вильоту свого рейсу, рекомендується відвідувати сторінку сайту компанії https://www.uralairlines.ru/your-flight/board/ , Де відбивається онлайн-табло.

стикування

Частина рейсів, виконуваних «Уральськими авіалініями» - трансферні. Час стикувань коливається від 1 години до доби (залежно від маршруту). Якщо перевізник порушив час стикування, він потурбується про підбір нового маршруту для пасажирів (з обов'язковою перебронювання).

При затримці рейсу більше ніж на 2 години компанія організовує зберігання багажу, пасажирам з дітьми до 7 років надасть для відпочинку кімнату матері і дитини. В преференції передбачені також напої, 2 безкоштовних телефонних дзвінка і повідомлення по електронній пошті.

Зверніть увагу! Якщо рейс затримується більш ніж на 4 години, на додаток до сказаного пасажири забезпечуються гарячим харчуванням. При затримці більше 8 годин пасажирів розміщують в готелі з обов'язковою доставкою їх туди і назад за рахунок компанії.

Правила перевезення багажу

1 пасажирське місце має на увазі безкоштовний провіз багажу габаритами 50х50х100 см (загальна сума не повинна перевищувати 203 см) і ручної поклажі 20х40х50 см (не більше 115 см). Допустимий до безкоштовного провозу вага багажу залежить від категорії тарифу і вказано в таблиці нижче.

Норми провозу зареєстрованого багажу та ручної поклажі, местокг (не більше)

Група тарифів Багаж Ручна поклажа Промо 1 \ 10 1 \ 5 Економ, Преміум-економ 1 \ 23 Бізнес Лайт 1 \ 32 2 \ 15 Бізнес 2 \ 32 Діти до 2-х років (незалежно від класу обслуговування) 1 \ 10 1 \ 5

Додатково безкоштовно в багаж можна здати 1 комплект спортивного спорядження вагою до 23 кг з габаритами, що не перевищують суми в 203 см, - на всіх тарифах крім «Промо».

За зайві одиниці багажу і його перевага стягується доплата. Вона залежить від тривалості польоту і коливається від 35 до 50 € на внутрішніх рейсах і 40-100 € - на міжнародних. Габарити, перевищують суму в 203 см, обкладаються «даниною» в 100 €. Максимальна вага багажу на 1 чол. не повинен перевищувати 50 кг.

В учасників бонусної програми «Крила» є право на знижки при доплаті за зайві кілограми багажу і провезення негабаритів:

 • при наявності срібної карти на всіх видах економічної класу робиться знижка в 50% на тарифи великовагового, негабаритного, наднормативного багажу;
 • золота карта для пасажирів економічного класу надає право на 1 безкоштовне наднормативне місце багажу та знижку 50% на доплати;
 • пасажири бізнес класів, що мають срібний і золотий рівні, отримують знижку 50% на тарифи доплати негабариту.

Зверніть увагу! Авіаперевізник вводить обмеження на провезення в ручній поклажі смартфонів марки Samsung Galaxy Note 7, пропонуючи утримуватися від їх використання і зарядки під час перельоту.

харчування

На всіх рейсах, що здійснюються авіакомпанією «Уральські авіалінії», надається безкоштовне харчування, асортимент якого залежить не тільки від тривалості польоту і обраного маршруту, а й від класу обслуговування.

 • В економ класі пропонуються на вибір холодні закуски або кондитерські вироби, стандартний набір гарячих страв, напої. Тут також передбачається послуга «Платне харчування», в якому можна замовити дієтичні, вегетаріанські, мусульманські страви за окрему плату. Для цього за 36 годин до вильоту слід зробити спецзамовлення;

Харчування на борту

 • У бізнес-класі різноманітне меню з декількох гарячих страв, закусок, десертів. Безкоштовно пропонується спецменю з урахуванням гастрономічних потреб пасажирів, а також гарячі і холодні напої доповнюються алкогольними.

Велика увага приділяється в бізнес-класі сервіровці поданих страв, що дозволяє наблизити обслуговування до ресторанного.

Зверніть увагу! Пасажири також можуть скористатися послугами «магазина на борту». Тут можна придбати кондитерські вироби, прохолодні і алкогольні напої (а на додаток до них - друковані видання та сувенірну продукцію).

Ціни коливаються від 50 до 200 €, але це дає можливість побалувати малюків смачними шоколадними батончиками, фруктовими пюре, соками. Оплачувати покупки можна як готівкою, так і банківською картою - на борту працюють електронні POS-термінали.

Подорож з дітьми

Для пасажирів з дітьми авіакомпанія встановлює такі правила:

 • 1 дорослий може провезти з собою безкоштовно 1 дитини до 2-х років на внутрішніх рейсах і з оплатою 10% від дорослого тарифу - на міжнародних, якщо під час польоту буде тримати малюка на руках;
 • не допускається розміщення 2-х маленьких дітей на одному пасажирському кріслі;
 • при бронюванні окремого місця квиток малюкові до 2-х років купується за тарифом 12-річну дитину;
 • допускається компанією провезення без супроводу дітей у віці від 5 до 12 років за певну плату: по Росії - 3 тис. руб., на міжнародних рейсах - 50 € за сегмент;
 • компанія допускає подорож з немовлятами до 7 днів від народження, але для цього необхідно надати медичну довідку про те, що дитина здорова, і повітряний переліт для нього безпечний;
 • компанія не забезпечує новонароджених ляльками, також не допускається пронос в салон дитячих автомобільних крісел.

Якщо правила аеропорту, з якого здійснюється виліт, допускає довезти дитину до трапу літака в колясці, представник компанії надасть таку можливість. Але потім коляску доведеться здати в багаж - вона йде безкоштовно понад норму.

Харчуванням маленьких дітей на борту не забезпечують, батькам доведеться про це подбати самостійно. На борт літака дозволяється проносити дитячі суміші понад передбачену норму ручної поклажі безкоштовно в кількості, необхідній для годування малюка протягом усього перельоту.

Дітям від 5 до 12 років в економ-класі запропонують набір страв для дорослого пасажира. У бізнес-класі на деяких рейсах є безкоштовне дитяче меню.

Компанією передбачається перевезення дітей без супроводу в таких випадках:

 • на рейсах по Росії і в країни СНД - діти у віці від 5 до 12 років;
 • за кордон - діти у віці 6-12 років, а також недієздатні до 18 років.

Важливо! Варто взяти до уваги, що на 1 борту компанія провозить не більше 4-х дітей без супроводу дорослого пасажира. Щоб дитина змогла потрапити на конкретний рейс, зареєструвати його краще завчасно.

Другий момент - несупроводжувані діти приймаються тільки на ті рейси, де в кінцевому пункті маршруту є представництво компанії «Уральські авіалінії». Також в ряді пунктів призначення або відправлення за провезення несупроводжуваного дитини може стягуватися збір (за тарифами конкретного аеропорту).

парк літаків

Раніше «Уральські авіалінії» користувалися виключно літаками вітчизняного виробництва: Ту, Ан, Іл. У 2006 р відбулося повне переоснащення всього парку машин, і тепер рейси здійснюються виключно на Ейрбусах, характерною особливістю яких є економія палива за рахунок обтічності форм машини.

Парк літаків авіакомпанії "Уральські авіалінії"

Найменування моделі Кількість машин, шт. Кількість посадочних місць, всього Дальність польоту, тис. Км Крейсерська швидкість, км \ год Мах злітна маса, т Airbus 319 7 134 4,7-6,8 850 75,5 Airbus 320 23 156 5,6 850 77,0 Airbus 321 13 220 5,6 850 89,0

Компанія продовжує розвиватися - вже побудований новий ангарний комплекс, який скоро прийме широкофюзеляжні лайнери. Добре оснащена і ремонтно-технічна база, що дозволяє проводити якісне обслуговування наявних в парку машин, забезпечуючи тим самим безпечні перельоти.

З цього року перевізник активно зайнявся оновленням крісел в салонах авіалайнерів, що зробить умови перельоту ще більш комфортабельними. Тепер пасажири будуть «сидіти» на зручних моделях «DragonFly» від відомого виробника «ZodiacSeatsFrance».

Тепер пасажири будуть «сидіти» на зручних моделях «DragonFly» від відомого виробника «ZodiacSeatsFrance»

нові крісла

базовий аеропорт

Основним базовим аеропортом перевізника є «Кольцово» в Єкатеринбурзі. Звідси робиться основний потік внутрішніх і міжнародних рейсів (як регулярних, так і чартерних). Ще 1 хаб розміщений в Москві (аеропорт «Домодєдово») - тут налічується близько 30 регулярних рейсів. Додатковий вузол розміщений в Новосибірську ( аеропорт «Толмачево» ). Частина рейсів здійснюється з Санкт-Петербурга ( «Пулково»).

види тарифів

Літати з «Уральськими авіалініями» пропонується за гнучкими тарифами, що залежать від класу обслуговування. Про те, що входить у вартість квитків, можна дізнатися з таблиці нижче.

умови тарифікації

Тариф Провезення багажу \ ручної поклажі, кг Харчування на борту Можливість повернення і обміну квитка Накопичувальні бонуси,% Додаткові можливості Промо 10 \ 5 Стандартне Ні 5 Чи не є Економ 23 \ 5 Є 10 Преміум економ Допускається підвищення класу і вибір кращих місць Бізнес лайт 32 \ 15 спецменю Ні 15 Пріоритет при реєстрації і посадці на літак, місця бізнес-класу бізнес 2 по 32 \ 15 Є Пріоритетна реєстрація і посадка на літак, зал очікування бізнес-класу

Компанія пропонуємо своїм пасажирам самостійно вибирати рівень комфорту, з яким вони віддають перевагу подорожувати.

Бізнес клас в Airbus A320

Про доплати за передбачувані зміни можна дізнатися з таблиці нижче.

Зміни в тарифах відповідно до класу обслуговування

Найменування класу Які зміни Можливість повернення Дати Маршруту До вильоту При неявці на рейс До вильоту При неявці на рейс До вильоту При неявці на рейс Промо 3 тис. Руб. + Доплата різниці 5 тис. Руб. + Доплата різниці 3 тис. Руб. + Доплата різниці 5 тис. Руб. + Доплата різниці Заборонено Економ Доплата різниці Доплата різниці 1 тис. Руб. 5 тис. Руб. Преміум економ Дозволено без оплати 1 тис. Руб. за сегмент С добором різниці тарифів Дозволено без оплати 1 тис. руб. за сегмент Бізнес лайт З збором 5 тис. руб. за сегмент Заборонено Чи не передбачається на міжнародних рейсах Заборонено Бізнес комфорт Без оплати Без оплати

Чим престижніше клас обслуговування, тим більше безкоштовних послуг надається.

куди літають

«Уральські авіалінії» здійснюють перевезення в 120 напрямків, основна маса яких - внутрішні рейси по Росії, а також в країни колишнього Радянського Союзу. Компанія є учасником федеральної програми з перевезень жителів Далекого Сходу в європейські регіони країни.

Серед міжнародних напрямків, що охоплюють більше 25 країн світу, можна виділити польоти в Гельсінкі, Барселону, Мюнхен, Прагу , Карлові Вари, Рим, Дубай, Тель-Авів, Пекін, Харбін.

Компанія має також представництва у великих аеропортах країн СНД для здійснення вантажних перевезень не тільки в Росію (і назад) - здійснюються звідти рейси і в Європу.

бонусна програма

Для часто літаючих пасажирів компанія У6 пропонує участь в бонусної програмі «Крила». Бонуси еквівалентні російського рубля і дають великі можливості під час подорожі:

 • знижки на квитки і додатковий багаж, на послуги партнерів;
 • безкоштовний вибір місця в салоні,
 • покупка квитка і право користуватися послугами бізнес-класу.

Бонуси можна накопичувати або витрачати відразу ж. Вже 1 політ дає право отримати «синій» рівень. При скоєнні 20 перельотів пасажиру присвоюється «срібний» статус, а після 40-го рейсу - «золотий». Чим вище рівень, тим більше надається привілеїв.

Чим вище рівень, тим більше надається привілеїв

Стань учасником бонусної програми

Бонуси компанією нараховуються не тільки за кількість польотів, але і за покупку товарів в інтернет-магазині shop.uralairlines.ru . Учасники програми можуть скористатися спецпропозиціями - додаткове харчування на борту, бронювання готелів, оренда автомобілів, отримання сертифікатів на 3000, 5000, 10000 руб.

Діє також програма «Корпоративний клієнт», яка звільняє відрядження від безлічі організаційних проблем, - їх на себе бере компанія «Уральські авіалінії». Це і бронювання квитків (як авіа, так і залізничних), номерів в готелях та трансферу до них, оформлення страховки і візи (на міжнародних рейсах), а також надання місць в VIP-залах аеропортів.

Акції та знижки

Всілякі знижки надаються учасникам програми «Крила» (про це згадується вище). Відвідуючи регулярно сайт компанії, можна стежити за вигідними пропозиціями на квитки по ряду затребуваних рейсів. Це дасть можливість підібрати для себе економний варіант польоту.

Дана компанія є найбільш технічно оснащеної в порівнянні з деякими вітчизняними авіаперевізниками, адже в штаті працюють тільки професіонали високого класу. Це дає стовідсоткову гарантію безпечної експлуатації авіалайнерів компанії і забезпечує якісне обслуговування пасажирів, які користуються послугами «Уральських авіаліній».

Відео

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.