Навигация
Реклама
Реклама

Офіційний сайт Nord Wind дешеві авіаквитки авіакомпанія авіалінії Норд Вінд купити на літак

  1. Популярні напрямки перельотів авіакомпанії Норд Вінд

На нашому сайті   Online Aviabileti   Ви можете знайти і забронювати авіаквитки Nord Wind

На нашому сайті Online Aviabileti Ви можете знайти і забронювати авіаквитки Nord Wind. У травні 2008 року на світ з'явилася міжнародна чартерна авіакомпанія Норд Вінд. Першим її кроком стало отримання ліцензії на виконання вантажних і пасажирських перевезень по всьому світу. Діяльність компанії почалася всього лише з трьох літаків. Ними стали відомі моделі Боїнг 757-200. У наступні шість місяців авіапарк був збільшений ще на два борти, а сьогодні авіакомпанія Nord Wind має вже шістнадцятьма літаками зарубіжного виробництва.

Географія маршрутів вмістила в себе Іспанію, Італію , Грецію і Австрію . Серед курортних напрямків: Єгипет, Туреччина, Індонезія, Індія, Туніс і Таїланд . Крім того авіакомпанія Nord Wind надає в оренду свої літаки багатьом міжнародним компаніям, які потребують тимчасового збільшення свого флоту.

Пріоритетним напрямком своєї діяльності Норд Вінд називає підтримку високих стандартів в експлуатації для забезпечення комфорту і безпеки своїх пасажирів. Ще зовсім недавно авіакомпанія Nord Wind мала не дуже багато позитивних відгуків, в яких головним недоліком клієнти вказували великі затримки рейсів. Сьогодні керівництво робить все можливе для усунення таких неприємних моментів і збільшення ступеня лояльності пасажирів. У планах компанії стати найбільш бажаною в Євразії, надаючи комфортабельне і своєчасне подорож.

Надані авіакомпанією норд вінд вакансії містять посади різних авіаційних фахівців. Прагнення поліпшити якість послуг, що надаються зробило відбір кандидатів багатоступеневим і досить суворим. Для роботи в NordWind Airlines потрібно профільну освіту і відповідний досвід роботи.

Сьогодні компанія є власником російського Сертифікату Експлуатанта. Крім того, в її структурі з'явилася власна організація, що займається технічним обслуговуванням і ремонтом повітряних засобів пересування. Маючи сертифікат за стандартом EASA Part-145, вона схвалена Бермудськими авіаційними властями.

Популярні напрямки перельотів авіакомпанії Норд Вінд

Компанія поки не проводить акцій!

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.