Навигация
Реклама
Реклама

Пегасус ✈ - авіаквитки, сайт, онлайн реєстрація, багаж - Pegasus.

  1. Pegasus Airlines - Авіакомпанія Пегасус Турецький перевізник, який базується в Міжнародному аеропорту...
  2. Основні напрямки Pegasus
  3. Акції по авіаквитках від компанії «Пегасус»
  4. Промо-ролик авіакомпанії Pegasus

Pegasus Airlines - Авіакомпанія Пегасус

Турецький перевізник, який базується в Міжнародному аеропорту імені Сабіха Гёкче в Стамбулі.
Основний хаб Pegasus Airlines на мапі

Штаб-квартира: Стамбул, Туреччина Основний хаб: Аеропорт імені Сабіха Гекчен; ІАТА: SAW - ІКАО: LTFJ Колл-центр: 0038 0800 505 510 Офіційний сайт: flypgs.com Класи обслуговування Економ Норми провезення ручної поклажі: 1 х 8 кг; 20 x 40 x 55 cм Норми провозу багажу: 1 х 15 (20) кг (в залежності від рейсу) Харчування на борту: Попереднє замовлення за 24 години до вильоту Бонусна програма: «Pegasus Plus» Послуга онлайн-реєстрації: Онлайн-реєстрація

Історія авіакомпанії Pegasus Airlines

«Пегасус Ейрлайнс» була заснована в 1989 році компаніями-партнерами Net і Silkar і ірландським перевізником Aer Lingus. Спочатку в розпорядженні нової компанії було всього два «Боїнга», але пізніше «Пегасус» взяв в лізинг «Аеробус» і почав планомірно нарощувати флот.

Через два роки частина засновників продала свої частки Yapi Kreditbank, і з цього моменту «Пегасус» стала виключно турецькою компанією.

У 2005 році компанію викупив ESAS Holdings, після чого провів реформацію і перепрофіліровніе перевізника з чартерного в бюджетного.

У 2007-2008 роках «Пегасус» стала найбільшою турецької недержавної авіакомпанією за кількістю клієнтів - вона перевезла понад чотири мільйони пасажирів.

Основні напрямки Pegasus

«Пегасус Ейрлайнс» літає в країни Європи і Азії, зокрема в Російську Федерацію, Туреччину, Україну і т.д. В Україні компанія також має представництво і колл-центр.

Акції по авіаквитках від компанії «Пегасус»

Структура компанії Пегасус Ейрлайнс

Власник «Пегасус» - турецька ESAS Holdings. Перевізник оперує більш ніж півсотнею повітряних суден в однокласній компонуванні (економ-класу).

Pegasus має навчальний центр для пілотів і свою сервіс-компанію «Pegasus Technic». Перевізник володіє 49% акцій киргизької компанії Air Manas і 16,48% - «Європа ЕйрБерлін».

Промо-ролик авіакомпанії Pegasus

Сервіс та особливості авіакомпанії Pegasus Airlines

Для постійних пасажирів компанія розробила програму накопичення бонусів Pegasus Plus. Підрахунок бонусів простий і зрозумілий: 1 бал = 1 ліра турецька. Вони приймаються в якості оплати за квитки, наднормативний багаж або харчування на борту.

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.