Навигация
Реклама
Реклама

Рейтинг авіакомпаній Росії по надійності і безпеки польотів 2015

Безпека при повітряних перельотах - один з найважливіших чинників. Надійність авіаперевізника визначається відсутністю катастроф за останні роки, пасажирообороту, наявності сертифікації EASA (Європейське агентство авіаційної безпеки) і членства в міжнародних організаціях IOSA і ICAO.

У минулому році вітчизняний авіаперевізник Трансаеро увійшов в 20-ку світових авіалідеров по надійності і безпеки, а в Російських рейтингу займав першу позицію. Але в жовтні 2015 року компанія припинила свою діяльність через банкрутство. З цієї причини Трансаеро не входить в ТОП-10.

Рейтинг авіакомпаній Росії по надійності і безпеки польотів 2015 складено за даними EASA.

10

Росія 25 літаків

Росія 25 літаків

«Росія» (ROSSIYA Airlines) - вітчизняний авіаперевізник відкриває десятку найбезпечніших авіакомпаній нашої країни за підсумками минулого року. «Росія» входить до групи компаній «Аерофлот». У 2014 році «Росія» зайняла п'яту позицію в рейтингу найбільших російських авіакомпаній. У 2013 році на церемонії «Крила Росії» була удостоєна нагороди «Кращий пасажирський перевізник по регіональним напрямкам». Розмір авіапарку включає 25 повітряних суден. Середній вік літаків становить 13 років.

9

Північний вітер 20 літаків

Північний вітер 20 літаків

«Північний вітер» (Nordwind Airlines) - чартерна авіакомпанія, створена найбільшим туроператором PegasTouristik. Вона займається здійсненням рейсів в країни відпочинку. У 2013 році увійшла в 10 найбільших російських авіаперевізників. За безпеки і надійності Nordwind Airlines не ввійшла в сотню світового рейтингу, але змогла утримати позиції в десятці вітчизняного рейтингу. Повітряний флот складається з 20 літаків. Середній вік авіатранспорту становить 14,1 років.

8

Оренбурзькі авіалінії 19 літаків

Оренбурзькі авіалінії 19 літаків

«Оренбурзькі авіалінії» (ORENAIR Airlines) - дочірнє підприємство «Аерофлоту». В кінці 2013 року авіаперевізник був удостоєний нагород »Чартерний пасажирський перевізник», «Авіакомпанія року - пасажирські симпатії» - 1 місце, «Авіакомпанія року - пасажирський перевізник на внутрішніх авіалініях» - 3 місце. Повітряний флот складається з 19 літаків Boening 737-800 і Boening 777-200. Середній вік транспорту 10,8 років.

7

Ред Вінгс 11 літаків

Ред Вінгс 11 літаків

«Ред Вінгс» (Red Wings Airlines) - єдиний вітчизняний авіаперевізник в експлуатації якого знаходяться літаки російського виробництва. Повітряний парк включає сучасні 6 літаків Ту-204, розроблених на заводі А.Н. Туполєв, і 5 літаків з назвою Sukhoi Superjet 100, розроблених на авіаційному заводі імені Ю.О. Гагаріна. Середній вік повітряного транспорту 6,6 років.

6

Ямал 26 літаків

Ямал 26 літаків

«Авіаційна транспортна компанія« Ямал »(YAMAL Airlines) - основний авіаперевізник в Ямало-Ненецькому автономному окрузі і Тюменської області. YAMAL Airlines в 2013 році пройшла сертифікацію IATA (Міжнародна асоціація повітряного транспорту), підтвердивши свою надійність і безпеку перельотів. У 2014 році компанія стала володаркою трьох нагород: «Краща авіакомпанія року Пасажирський перевізник на внутрішніх авіалініях», «Авіакомпанія року-оператор вертолітних робіт» і «Кращий пасажирський перевізник на регіональних маршрутах». Авіаперевізник не ввійшов до першої сотні світового рейтингу з безпеки, але зайняв 6 місце в російському рейтингу. Авіапарк включає в себе 26 судів, середній вік яких становить 13,7 років.

5

Глобус 13 літаків

Глобус 13 літаків

«Глобус» (Globus) - одна з наймолодших авіакомпаній, утворена на базі судів «Сибір» (S7 Airlines). Особливий акцент компанія робить на безпеці перельотів і надійності. Для цього система безпеки проходить регулярну перевірку і постійно вдосконалюється. Глобус співпрацює з багатьма туристичними агентствами. Здійснення рейсів по туристичним маршрутам - основна діяльність авіаперевізника. Флот «Глобуса» складається з літаків S7 Airlines і включає 13 суден Boeing 737 -800. Середній вік повітряних машин становить 8,9 років.

4

ЮТейр 68 літаків

ЮТейр 68 літаків

«Ютейр» (UTair) - одна з найбільших російських авіакомпаній, яка входить в п'ятірку найбільших за обсягом пасажироперевезень. Хоча UTair не ввійшла в сотню найбільш безпечних перевізників світу, вона посіла почесне четверте місце у вітчизняному рейтингу. «Ютейр» була удостоєна в 2014 році нагородою в номінації «Кращий пасажирський перевізник на регіональних маршрутах». Льотний персонал регулярно проходить підвищення кваліфікації. Склад авіапарку включає в себе 68 літаків і 145 вертольотів. Середній вік транспорту становить 11,8 років.

3

58 літаків

58 літаків

«Авіакомпанія« Сибір »(S7 Airlines) входить до трійки найбільших і найбезпечніших авіакомпаній Росії 2015 року. S7 Airlines безліч разів ставала переможцем в конкурсах. У 2015 році авіаперевізник отримав нагороду National Geographic Traveler Awards 2015 року, перемігши в номінації «Краща російська авіакомпанія". Серед світових повітряних перевізників «Сибір» зайняла 94 місце в рейтингу з безпеки і надійності. До складу повітряного флоту входять літаки Аеробуси і Боїнги, загальна кількість яких становить 58 одиниць. Середній термін служби авіатранспорту - 9 років.

2

Уральські авіалінії 35 літаків

Уральські авіалінії 35 літаків

Уральські авіалінії (Ural Airlines) - одна з лідируючих російських авіакомпаній по надійності і безпеці. У 2014 році Уральські авіалінії були удостоєні потрійний нагородою в номінаціях «Краща авіакомпанія року-пасажирський перевізник на внутрішніх авіалініях», «Краща авіакомпанія року на міжнародних регулярних авіалініях» та «Авіакомпанія року-лідер в галузі електронної комерції». За обсягом пасажирських перевезень компанія зайняла 6 місце серед російських авіаперевізників. Середній термін служби повітряної техніки авіапарку складає 12,5 років. Розмір флоту на даний момент становить 35 повітряних одиниць. Уральські авіалінії мають тренажерний зал, який призначений для підготовки льотного складу. Тут пілоти проходять навчання за індивідуальними програмами, удосконалюючи професійні навички для підвищення безпечних польотів. Тренажерний зал, що належить авіаперевізнику - єдиний в Росії. Таке обладнання в світі мають тільки кращі авіакомпанії, наприклад, Emirates, Lufthanza і інші.

1

Аерофлот 167 літаків

Аерофлот 167 літаків

Аерофлот (Aeroflot) - займає перше місце по безпеці і надійності серед російських авіаперевізників. За підсумками 2015 року він обійняв 35 позицію з безпеки повітряних перельотів в світовому рейтингу незалежного німецького агентства Jacdec. Також Аерофлот неодноразово визнавався кращою авіакомпанією Східної Європи. До складу флоту входять 167 повітряних суден. Це один з наймолодших повітряних парків в Європі і світі. Середній вік авіатехніки становить 4,5 року. Під час проведення Зимових Олімпійських Ігор у 2014 році «Аерофлот» виступив офіційним авіаперевізником.

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.