Навигация
Реклама
Реклама

Секрети дешевих подорожей. Норма провозу багажу авіакомпанії.

 1. Купуючи авіаквитки для своїх подорожей, ми укладаємо з авіакомпанією договір, в якому обумовлюються...
 2. Авіакомпанія Перемога. Багаж.
 3. Авіакомпанія Utair.
 4. Авіакомпанія S7.
 5. Авіакомпанія «Уральські авіалінії».
 6. Авіакомпанія "Аерофлот".
 7. Авіакомпанія Pegasus.
 8. Авіакомпанія AirBaltic.
 9. Авіакомпанія Air Berlin.
 10. Авіакомпанія Wizz Air.
 11. Авіакомпанія Flydubai.
 12. Авіакомпанія Ryanair.
 13. Авіакомпанія Eurowings.
 14. Авіакомпанія Norwegian.
 15. Авіакомпанія Vueling.
 16. Авіакомпанія Lufthansa.

Купуючи авіаквитки для своїх подорожей, ми укладаємо з авіакомпанією договір, в якому обумовлюються аспекти нашого перельоту

Купуючи авіаквитки для своїх подорожей, ми укладаємо з авіакомпанією договір, в якому обумовлюються аспекти нашого перельоту. Сьогодні зупинимося на питанні багажу - поговоримо про норму провозу багажу на маршрутах різних авіакомпаній. У наступних статтях ми розглянемо, як можна зібрати багаж, щоб летіти тільки з ручною поклажею. Адже такий переліт має безліч плюсів.

У пасажирських авіаперевезеннях передбачений багаж безкоштовний і платний. Визначаємо до якої він відноситься категорії, на підставі ваги, розміру, класу обслуговування, тривалості перельоту.

При перевищенні норми безкоштовного багажу з'являється наднормативний багаж, що підлягає оплаті.

Норми безкоштовного провозу багажу не поширюються до музичних інструментів (для них купується окремий квиток) і до тварин.

Ми не будемо розповідати про перевезення нестандартного і великогабаритного багажу. Адже його перевезення - явище, скоріше, незвичайне. Але в тексті ми дамо посилання на офіційні сайти авіакомпаній, де Ви самі зможете знайти цю інформацію.

Отже, нам доводиться літати на рейсах звичайних авіакомпаній, чартерних авіакомпаній і авіакомпаній-лоукостерів. Коли ми купуємо квитки на lowcost-компанії, то зразу знаємо, що це квитки без багажу. При польотах на чартерних рейсах норми безкоштовного провозу багажу зазвичай менше, ніж у звичайних авіакомпаній. Але і у звичайних авіакомпаній є різні тарифи. Якщо Ви купуєте дешевий авіаквиток по тарифу «Лайт», то він буде без включеного багажу.

Розглянемо спочатку правила перевезення багажу у різних російських авіакомпаній, а потім спробуємо «зібрати багаж» так, щоб можна було летіти тільки з ручною поклажею. Полетіли?

Авіакомпанія Перемога. Багаж.

Актуальний розмір ручної поклажі у Перемоги в 2018 році - 36 * 30 * 27 см. Без обмеження по вазі.

Перша лоукост-авіакомпанія, яка спонукала інші російські авіакомпанії ввести безбагажние тарифи на авіаквитки. Але, на відміну від зарубіжних лоукостерів, за правилами авіакомпанії можна було безкоштовно везти в багажному відділенні до 10 кг (і всього лише одну позицію) багажу. Габарити багажу повинні були укластися в сумі трьох вимірів (глибина + ширина + висота) в 158 см.

Пакети, рюкзаки, продукти харчування, упаковані в окрему тару, коробки, спортивні і пляжні сумки до перевезення в салоні літака допускаються тільки за додаткову плату.

Поради мандрівникам. Гаджети кладіть в чохли, а не в рюкзаки і сумки, щоб їх не зважували разом з багажем (поки це правило діє).

За додатковий багаж, зрозуміло, потрібно заплатити. Скільки? Останнім часом авіакомпанія часто змінює правила провезення багажу. У 2017 році пам'ятаємо зміни в липні і жовтні. Тому актуальну інформацію про вартість платного багажу дивіться на офіційному сайті авіакомпанії Перемога .

На початку червня 2017 року авіакомпанія Перемога внесла зміни в правила перевезення багажу - прибрали обмеження на розмір ручної поклажі. А з 1 жовтня 2017 року правила змінили ще раз .

Авіакомпанія Utair.

З грудня 2015 року ввела тариф «Лайт», який не передбачає безкоштовний багаж. Безкоштовно в салон літака беремо одну позицію багажу, якщо її вага не перевищує 10 кг, а величина багажу укладається в розміри габаритів 55/40/20 сантиметрів. За додаткову плату багаж в багажному відсіку вагою до 23-х кілограмів і з сумарними габаритами не більше ніж 203 сантиметри потрібно доплатити 2000 рублів.

Увага. На рейсах тривалістю менше чотирьох годин їжа не входить до переліку послуг авіакомпанії безкоштовно. Тобто, або беріть перекус з собою, або будьте готові платити за їжу і напої.

Детальну інформацію про багаж дивіться на офіційному сайті авіакомпанії Ютейр .

Авіакомпанія S7.

Безбагажний тариф, «економ базовий», діє, як і у Ютейр, з грудня 2015 року. По ньому в ручній поклажі можна безкоштовно везти одну позицію багажу до 10 кг, що не перевищує за габаритами 55/40/20 сантиметрів. Що здається платно в багажний відсік одна позиція багажу вагою не вище 23-х кілограмів і габаритами, що не перевищують 203 сантиметри, обійдеться в 2500 рублів.

Якщо Ви захочете вибрати крісло в салоні, маючи авіаквитки за цим тарифом, то потрібно ще доплатити від 300 рублів (в залежності від маршруту) при оплаті онлайн і від 500 рублів при оплаті в аеропорту.

Про інші особливості кожного тарифу авіаквитків дивіться інформацію на офіційному сайті авіакомпанії S7 .

Авіакомпанія «Уральські авіалінії».

Безкоштовний багаж не включений в тариф «Промо». У ручну поклажу безкоштовно можна взяти одну позицію багажу з вагою до 10 кілограмів, якщо її габарити знаходяться в межах 55/40/20 сантиметрів. За додаткову плату провезе в багажному відділенні одну позицію багажу з вагою до 23-х кілограмів з граничною величиною суми трьох габаритів 203 сантиметри, заплативши за це 2000 рублів на маршрутах внутрішніх рейсів, 25 € на маршрутах в СНД і Грузію, 50 € на міжнародних маршрутах.

З 29 червня 2016 авіакомпанія ввела тарифи за перевезення пляжних парасольок, як негабаритного багажу. За транспортування парасольки беруть - на території Росії 2000 рублів, в СНД - 25 €, літаки міжнародних повітряних ліній - 50 €. Подумайте, чи варто возити пляжні парасольки, якщо їх можна купити на місці.

Приємна новина - тепер в тариф «Промо» включено до 10 кілограмів здається багажу (на додаток до 5 кілограмів ручної поклажі). А ціни за мінімальними тарифами залишилися колишніми! Схоже на конкуренцію з авіакомпанією S7.

Детальніше інформацію про провезенні багажу дивіться на офіційному сайті авіакомпанії "Уральські авіалінії ».

Авіакомпанія "Аерофлот".

Маючи дочірню авіакомпанію «Перемога», авіакомпанія Аерофлот на свої рейси тарифи без багажу не вводить.
Але, якщо Вас цікавлять нюанси провезення багажу, дивіться інформацію на офіційному сайті авіакомпанії Аерофлот . За звичайним тарифом ми беремо в салон ручну поклажу - одне місце до 10-ти кілограмів (розмір до 55 * 40 * 25) плюс маленька ручна поклажа вагою до п'яти кілограмів і розміром в сумі трьох вимірів до 80-ти сантиметрів і здаємо в багаж одну позицію до 23 кг (розмір до 158 сантиметрів).

А тепер переходимо до зарубіжних авіакомпаніям, якими літають російські самостійні мандрівники.

Авіакомпанія Pegasus.

Тариф Basic передбачає безкоштовне перевезення пасажиром багажу тільки в ручній поклажі з обмеженням по вазі до 8-ми кілограмів в межах величин 55/40/20 сантиметрів. За додаткову плату в багажний відсік здаємо одиницю, вага якої не перевищує 20 кілограмів. Вартість багажу для міжнародних рейсів при його оплаті через агентство, мобільний додаток, сайт, колл-центр - 10 €, при оплаті в аеропорту - від 16 €.

Точніше вартість можна дізнатися в спеціальній таблиці маршрутів .

Інформацію про багаж у авіакомпанії можна дізнатися на російській мові на офіційному сайті авіакомпанії Pegasus .

Авіакомпанія AirBaltic.

Безкоштовно в салон можна взяти одну ручну поклажу, коли її максимальні розміри 55/40/20 сантиметрів, плюс одну особисту річ (габарити 30/40/10 см). Загальна вага речей повинен бути в межах 8-ми кілограмів. Особисті речі - це пакети з tax-free, ручні сумки, сумки для камер, ноутбуки, парасолі. За додаткову плату можна здати в багажний відсік одну одиницю вагою до 23-х кілограмів з величиною габаритів до 100/50/80 сантиметрів. Якщо оплатіть багаж при купівлі авіаквитків, то він Вам обійдеться в 29.99 €, пізніше - 34.99 €, в аеропорту - 40 €, біля виходу на посадку - 60 €.

З нюансами провезення багажу Ви можете ознайомитися самостійно на офіційному сайті авіакомпанії Air Baltic .

Авіакомпанія Air Berlin.

За тарифом Economy Light пасажири можуть в ручній поклажі безкоштовно везти позицію багажу вагою до 8 кілограмів. Граничні розміри обмежені довжиною / висотою / глибиною 55/40/20 сантиметрів. Вага Вашого «добра» з ноутбуком обмежений величиною в 10 кг. За додаткову плату в багажний відсік можна здати позицію багажу вагою до 23 кілограмів. Багаж обійдеться в 15-35 € в залежності від напрямку подорожі.

Точну вартість багажу можна дізнатися в онлайн калькуляторі .

Авіакомпанія Wizz Air.

Безкоштовна ручна поклажа вагою обмежена 15-ма кілограмами і Д / В / Г - 42/32/25 сантиметрів. Платний багаж в багажний відсік обмежений вагою 23 кілограми. У яку суму обійдеться багаж залежить від того, як Ви його оплатили. При оплаті через офіційний сайт, мобільний додаток, центр підтримки або в аеропорту, якщо Ви оформляєте багаж раніше, ніж за три години до вильоту, то заплатите 15-35 € у взаємозв'язку з маршрутом польоту в низький сезон, в високий сезон 25-45 € (в залежності від напрямку польоту). У будь-який час року при оформленні в аеропорту пізніше, ніж за три години до вильоту - 55 євро.

Ви можете самі розрахувати вартість багажу в спеціальному онлайн калькуляторі .

Детально про вартість провезення багажу у авіакомпанії можна дізнатися на офіційному сайті авіакомпанії Wizz Air .

Авіакомпанія Flydubai.

Безкоштовно можна брати в салон ручну поклажу, вага якої в межах 7 кілограмів, а максимальні габарити знаходяться в межах 56/45/25 сантиметрів. Багаж до 20 кілограмів до трьох одиниць (в сумі дорівнює 20 кілограмів) можна здати платно в багажний відсік. Габарити кожної одиниці багажу повинні бути в межах 75 * 55 * 35 сантиметрів. Вартість Вашого багажу залежить від маршруту і становить від 4000 до 40000 рублів.

Точні витрати на багаж можна дізнатися в маршрутної таблиці .

Щоб дізнатися докладні правила і норми провозу багажу відвідайте офіційний сайт авіакомпанії Flydubai .

Авіакомпанія Ryanair.

Ця lowcost-авіакомпанія дозволяє безкоштовно провезти в ручній поклажі речі в межах 10-ти кілограмів - одна ручна поклажа плюс одна особиста річ. Габарити ручної поклажі обмежені, як у багатьох авіакомпаній, нормами 55/40/20 сантиметрів, розмір особистої речі не більше 35/20/20 сантиметрів. За додаткову плату в багажний відсік здаємо вага 15-20 кілограмів. Якщо Ваш багаж важить до 15-ти кілограмів, то вартість перевезення багажу на внутрішніх рейсах тривалістю до двох годин - 15 €, будь-яких рейсів до трьох годин - 25 €, будь-яких рейсів більше трьох годин - 40 €. Багаж вагою до 20-ти кілограмів на внутрішніх рейсах до двох годин коштує 25 €, на будь-яких рейсах до трьох годин - 35 €, на будь-яких рейсах більше трьох годин - 50 €.

Детальну інформацію про багаж дивіться на офіційному сайті авіакомпанії Ryanair .

Авіакомпанія Eurowings.

Авіаквитки авіакомпанії включають тільки ручну поклажу. Її вага обмежений 8-ма кілограмами і габаритами в межах 55/40/23 сантиметрів. Допустима вага здається багажу - 23 кілограми. Вартість послуги «провезення багажу» - 15 € для коротких і середньомагістральних рейсів (до 6000 км), а на далекомагістральних маршрутах - 30 €.

Детальніше про багажі шукаємо інформацію на офіційному сайті авіакомпанії Eurowings .

Авіакомпанія Norwegian.

За тарифом LowFare безкоштовно можна летіти тільки з ручною поклажею. Вага ручної поклажі та особистих речей до 10 кг в сумі. Габарити - ручна поклажа до 55 * 40 * 23 см і особиста річ до 25 * 33 * 20 сантиметрів. Що здається багаж обмежений вагою 23 кілограми. Вартість багажу для прямих внутрішніх рейсів - 25 €, прямих міжнародних і транзитних внутрішніх рейсів - 50 €, транзитних внутрішніх / міжнародних - 75 €, транзитних міжнародних рейсів - 100 €.

Детальну інформацію про багаж у авіакомпанії вивчайте на офіційному сайті авіакомпанії Norwegian .

Авіакомпанія Vueling.

Ця іспанська авіакомпанія пропонує авіаквитки, в які включена тільки ручна поклажа. Гранична вага багажу в кабіну - 10 кілограмів. Максимальні габарити 55/40/20 сантиметрів. У багажний відсік платно можна здати багаж з граничним вагою 23 кілограми. Вартість багажу залежить від того, де оплачувати - при оплаті багажу на сайті ця сума складе 10-29 €, при оплаті в аеропорту - 35 €.

Подробиці про багаж можете знайти на офіційному сайті авіакомпанії Vueling .

Авіакомпанія Lufthansa.

Якщо Ви придбали авіаквитки за тарифом Light, то безкоштовно можете летіти тільки ручною поклажею, допустима вага якої до 8 кілограмів. Заплативши на сайті 15 € за багаж, у квитковій стійки 30 €, біля виходу на посадку 45 €, Ви зможете здати в багажне відділення багаж до 23 кг.

Детальна інформація по багажу у авіакомпанії є російською мовою на офіційному сайті авіакомпанії Lufthansa .

Ми собі шукаємо житло за допомогою сервісів-пошуковиків

. Це простіше і дешевше. Так як пошуковики майже миттєво вивчать всі сервіси з бронювання апартаментів і готелів. Коли вони покажуть Вам результати, Ви зможете вибрати житло, яке необхідно саме Вам - в центрі або в спальному районі, дешеве або шикарне, з басейном або міні-кухнею ... Можна забронювати квартиру, отримавши хорошу знижку на сервісі Airbnb. Детальніше

.

, Отримують повідомлення в свій браузер (на кожному із засобів зв'язку, з якого була оформлена підписка) відразу, як новина опублікована на сайті! Ця ж новина автоматично дублюється в

.

Полетіли?
Скільки?
#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.