Навигация
Реклама
Реклама

Уральські авіалінії: відгуки. Омськ

  1. Де купити квитки
  2. Затримка рейсу в Уральських авіалініях
  3. Салон літака Урал Ейрлайнс
  4. Харчування на борту АК Ural Airlines
  5. Хліб без масла
  6. Норми багажу на Уральських авіалініях
  7. Уральські авіалінії: відгуки

З Омська в Москву я вирішила полетіти з авіакомпанією Уральські авіалінії. На Ural Airlines я ще не літала, хоч і перельотів в Омськ накопичилося дуже навіть пристойна кількість. Все якось не траплялися вони мені на очі, а тут дивлюся, час вильоту для мене зручний і вартість така ж, як і у інших перевізників.

Все якось не траплялися вони мені на очі, а тут дивлюся, час вильоту для мене зручний і вартість така ж, як і у інших перевізників

Чи не з'ясовуючи і не читаючи відгуки перед вильотом, я була майже впевнена, що переліт пройде без накладок, і зі спокійною душею поїхала в аеропорт міста Омськ . Відгуки по Ural Airlines в інтернеті неоднозначні, як пізніше з'ясувалося. У мене в цілому все пройшло добре, але були і неприємні моменти. Головне, що долетіла.

Де купити квитки

Де купити квитки

Затримка рейсу в Уральських авіалініях

Передбачуваний час вильоту о 6:30 ранку. По гучному зв'язку оголошують, що рейс переноситься на 7:40. Природно ніхто не був в захваті сидіти зайву годину, але нічого не поробиш.

Насправді, можна сказати, що затримка рейсу в Ural Airlines всього на одну годину, це ще велике везіння. Я рідко коли летіла з Омська до Москви вчасно. Бувало, що в інших авіакомпаніях затримка була три і навіть чотири години. А одного разу і зовсім всі пасажири чекали, поки що не вселяє довіри літак поміняють на щось путнє.

Літак Airbus A321 а / к Ural Airlines, фото в аеропорту Омська з автобуса
Літак Airbus A321 а / к Ural Airlines, фото в аеропорту Омська з автобуса

Салон літака Урал Ейрлайнс

Літак хороший, Аеробус А321, чистий салон, всередині багато місця для ніг. У всякому разі, для дівчини. Я заздалегідь забронювала собі місце біля вікна, нехай і проспала майже весь політ. А проспала я з однієї причини, дуже хотілося їсти Літак хороший, Аеробус А321, чистий салон, всередині багато місця для нігХарчування на борту АК Ural Airlines

Минула година, інший, а їжу все не розносять. Всі дружно заснули і в салоні запанувала тиша. Але є хотіли все, я так думаю Минула година, інший, а їжу все не розносять

Довгоочікуваний рознос їжі нарешті почався ближче до Москви
Довгоочікуваний рознос їжі нарешті почався ближче до Москви

Що мені не сподобалося, так це нестача коробочок з їжею на всіх пасажирів літака. У мене було 27 місце і мені не вистачило того блюда, який я б змогла з'їсти.

Було це так. Стюардеса запитала мене, що я буду, блюдо з рибою, плов або омлет з копченостями. Я відповіла, що буду рибу, на що, через хвилину, обслужив ще двох пасажирів, вона мені повідомила, що блюдо з рибою вже закінчилося. Мені довелося взяти крихітний омлет, яким я сама собою не наїлася.

Харчування на борту, авіакомпанія Урал Ейрлайнс
Харчування на борту, авіакомпанія Урал Ейрлайнс

Хліб без масла

Перший раз за всю свою історію перельотів з різними авіакомпаніями, я вперше бачу, щоб в боксі з їжею не було вершкового масла. І не подумайте, що воно закінчилося, його в принципі немає. Я вважаю, що така економія на пасажирах, при тому, що авіаквитки коштують не менше, ніж у деяких авіакомпаніях, є обурливою.

Якщо чесно, то на харчування можна закрити очі, але давайте згадаємо, що рейс затримали, що люди голодні. Можна було як мінімум погодувати пасажирів раніше, а не перед прильотом в Москву, де вони і так самостійно зможуть поїсти. Приплюсуйте сюди ще нестачу заявлених страв, відсутність масла на бутерброд і найголовніше, що економія на цьому не закінчується.

Норми багажу на Уральських авіалініях

Допустимий багаж в Урал Ейрлайнс всього (!) 10 кг на людину. Де таке бачено? Зазвичай ручна поклажа стільки важить. Економія торкнулася навіть багажу. Я дізналася про допустима вага багаж в Ural Airlines вже після покупки квитків. Тому перед реєстрацією на рейс довелося кілька разів зважувати валізу, був невелику перевагу. Удача посміхнулася і 1 кг мені простили. Ручна поклажа 5 кг.

Такий малий вага багажу, як з'ясувалося, тільки на так званих «промо-тарифах». На офіційному сайті авіакомпанії www.uralairlines.ru вказано, що вага багажу 23 кг для економ класу і 32 для бізнес. Також на деяких рейсах норма багажу 15 кг в економ класі.

Уральські авіалінії: відгуки

У висновку можу сказати, що Ural Airlines мені сподобався лише простором в літаку, чистотою салону, усміхненим стюардесами. Не можна не відзначити, що раз п'ять авіакомпанія принесла свої вибачення за перенесення вильоту. Але на мій погляд це не окупає перераховані мінуси.

Такий бюджетною авіакомпанією потрібно літати без нічого. Але точно не у відпустку і ні в якому разі не планувати переїзд з Омська в інше місто Росії. Розоритесь на перевагу сумок.

Без необхідності, я думаю, більше не полечу з Уральськими авіалініями. Буду краще купувати квитки на перевірені Аерофлот, S7 або хоча б Ір Аеро, Ютейр, щоб залишитися ситого, задоволеною і не паритися за вагу здається багажу.

Якщо ви літали авіакомпанією Уральські авіалінії, напишіть ваші відгуки в коментарях.

знайти авіаквитки

Де таке бачено?
#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.