Навигация
Реклама
Реклама

Відгуки про Авіакомпанія S7 Airlines (Сибір)

Шановні відвідувачі сайту AirticketUA.com!

На сторінках нашого сайту Ви можете залишити відгук про авіакомпанію S7 Airlines , Поділитися враженнями про обслуговування на борту літака, наземному обслуговуванні, порівняти з іншими авіакомпаніями, написати побажання щодо поліпшення якості обслуговування, оцінити аеропорти вильоту та прильоту де базується авіакомпанія.

Від: Анжела

Рейтинг: 1

Прочитала випадково відгуки про компанію і мене вразив цинізм, з яким ведеться вся політика компанії. Справа в тому, що я раніше працювала в цій компанії, відповідала на дзвінки, консультувала .... За сімейними обставинами (вагітність і змусили піти) пішла з цього місця роботи і зараз ось читаю і згадую, як робочий день починався з того, що потрібно зайти на сайти (у нас їх був список) і поставити де позитивний відгук. то плюсик або на поганий мінус .... А юристи з відділу, там працював мій сусід, вони писали позитивні відгуки ... ОСЬ ТАК робиться рейтинг компанії, в якій навіть своїх працівників за людей не вважають і намагаються заощадити на всьому ... .

От: Михайло

Рейтинг: 1

Придбав квитки Москва- Аліканте для себе і дружини на сайті компанії Сибір S7 і тут же оплатив за два місяці до польоту. Орієнтуючись на ці дані придбав квитки до Москви. За тиждень до вильоту мені прийшов лист на email, де повідомили, що квитки анульовані. Я подзвонив в компанію, пояснив ситуацію, що у мене квитки до Москви неповоротні і ми з дружиною готували цю поїздку два роки. У відповідь мені заявили, що ми можемо летіти, місця є, але ціна вже інша, тобто потрібно доплатити ще 20000р. Якщо ж мені щось не подобатися, то я можу написати претензію на ім'я ген.директора компанії і відправити її в г.Обь, Новосибірської області. Я задав питання, що якщо я доплачу, вони гарантують, що через день не буде потрібно ще доплата.Такіх гарантій дати мені відмовилися. Довелося купити нові квитки на сайті, звичайно ж, інший компанії. Гроші ж мені обіцяли перерахувати протягом 10днів і отримав їх коли вже купив інші квитки, за день до вилета.По повернення я подав заяву в суд і ось уже рік як численні юристи компанії тягнуть час, всіляко намагаючись перенести прийняття рішення до суду г.Обь , де вони, анітрохи не соромлячись, заявляють вирішити питання в суді за одне засідання і звичайно в свою користь .... Закони РФ в компанії не визнають, Закон щодо захисту прав споживачів для них не існує, як і Констітуціооних прав громадян, хоча сам глава компанії є депутатом. Я, пенсіонер, з пенсією 8,5т.р. звичайно ж не в змозі боротися з таким \ "монстром \" з мільйонним оборотом і зв'язками в Москві. Думаю скоро вже присудять ПРАВДУ компанії і все .... Писав в ГЕНЕРАЛЬНУ прокуратуру .... все марно! До народу там немає діла! НЕ РЕКОМЕНДУЮ КОРИСТУВАТИСЯ ПОСЛУГАМИ ЦІЄЇ КОМПАНІЇ!

Від: Олена

Рейтинг: 1

Огидне ставлення до людей. Летіли ночьной рейсом Краснодар-Москва-Новий Уренгой, на руках був немовля. Для зручності перельоту купили на нього посадочне місце, при проходженні реєстрації нам повідомили, що компанія не Расад дітей і у нас немає цілого ряду як ми планували і допомогти вони нам нічим не можуть. У самалет нам довелося самим просити людей пересісти на інші місця. А протягом польоту з Москви до Нового Уренгоя були казуси з харчуванням вплане пояснити, що лежить в нутрі гарячого. І це не перший політ ніж я не задоволена. 7S постійно мене не влаштовує, а Літа на ньому бо немає другова вибору. Раніше терпіла але коли стосується справа моєї дитини, не витримали нерви ....

Від: Бахтєєва Ілона

Рейтинг: 9

Літала в Омськ на пару днів, була приємно здивована, що з Москви стільки рейсів. І Трансаеро літає і Аерофлот. Вибрала авіакомпанію Сибір, так як у них найадекватніше час вильоту о 10.45 і до Омська прилітали близько 16.00, а не о четвертій ранку, як інші перевізники. Всі інші послуги, такі ж як і у інших авіакомпаній, а ось час вильоту дуже зручне для пасажирів.

Від: Алексєєв

Рейтинг: 10

Сам я з Росії, живу в Києві і літаю вже декілька років поспіль в Новосибірськ до батьків на літаках Сибірських авіаліній з пересадкою в Москві. Читаю відгуки про цю авіакомпанії і дивуюся, що люди чекають від перевізників !? Це ж всього лише транспорт, а не готель і вже тим більше не ресторан. У мене немає претензій до польотів, в порівнянні з іншими внутрішньоросійськими рейсами ця компанія надає високий рівень обслуговування. Харчування таке, як повинно бути в літаку. Свіжа преса завжди на борту, екіпаж привітний, кава-гарячий, літаки відлітають за розкладом, що ще потрібно !!!!!!!!!!?

Від: Шевченко Артем

Рейтинг: 8

Хочу описати свій політ компанією «Сибір» або S7. Літала в листопаді минулого року на ювілей до батьків в Новосибірськ, через московський аеропорт Домодєдово. Відносно реєстрації і проходження паспортного контролю в аеропортах, все швидко і злагоджено, але це як я розумію, не відноситься до парафії авіакомпанії і цим займаються треті організації, що обслуговують пасажирів на землі. Що можна сказати про безпосередньо авіакомпанії S7 і її літаках, то тут окремий захват аеробуса А319, на якому летіла Київ-Домодєдово, чистий салон, велику відстань між сидіннями, крісла обтягнуті шкірою. З харчування був прохолодний млинець з м'ясом, печиво і сік. На рейсі з Домодєдово в Новосибірськ такий же якісний салон і харчування таке ж напівхолодних, ось де все-таки «радянськість» пролазить, начебто, як і намагаються в авіакомпанії виглядати на перевізника з амбіціями, але поки не дотягує. Читала раніше в інтернеті, що на борту стюарди поводяться неналежним чином та веселяться в своєму відсіку, таки да - шумновато у них, чи то в авіакомпанії немає прописаних правил поведінки, то чи ніхто не стежить за цим, але доносилися розмови про пасажирів, хто ніж смішний, хто просто набрид, мовляв тисне весь час на кнопку виклику стюардеси. Зліт посадка м'які спасибі пілотам. Літати звичайно буду в майбутньому на цій авіакомпанії, але хотілося б щоб персонал був полояльнее до пасажирів, адже купуючи квитки на рейси авіакомпанії «Сибір» ми гарантуємо їм зарплату.

Думки пасажирів про авіакомпанії України та світу

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.