Навигация
Реклама
Реклама

Авіакомпанія Сінгапурські авіалінії

 1. Сфера діяльності
 2. Контактні особи
 3. Історична довідка:
 4. інше:
 5. Соціальні мережі
 • Адреса: 129110, Россия, г. Москва, Олімпійський проспект, 18/1
 • Телефон: +7 (495) 937-5920, +7 (495) 775-3087
 • Факс: +7 (495) 931-9067
 • E-mail: [email protected], [email protected]
 • Web: http://www.singaporeair.ru/
 • Дата організації підприємства: 28 cічня 1972 р
 • Анкета створена: 22.07.2009, змінена: 28.02.2019

Сфера діяльності

Авіакомпанія Singapore Airlines є одним зі світових лідерів в області авіаперевезень. Авіакомпанія була заснована в 1972 році, і за свою історію неодноразово ставала ініціатором інновацій, завоювавши репутацію законодавця моди в сфері цивільної авіації. Тільки за минулий рік авіакомпанія отримала більше 70 нагород, і щорічно стає однією з найбільш нагороджених авіакомпаній світу.
Завдання і філософію авіакомпанії "Сінгапурські авіалінії" можна висловити словами з слогана "A Great Way to Fly" - створення найкращих умов для подорожей на літаку. Мільйони мандрівників з усього світу отримали задоволення від бездоганного сервісу і теплого прийому "Сінгапурської Дівчата", яка відома своєю нескінченною, непідвладною часу елегантністю. Образ "Singapore Girl", граціозною стюардеси, став фірмовим символом авіакомпанії і одночасно символом азіатського гостинності.
"Сінгапурські авіалінії" мають у своєму розпорядженні одним з наймолодших у світі літакових парків (102 повітряних судна), а маршрутна мережа авіакомпанії, включаючи напрямки дочірньої регіональної авіакомпанії SilkAir, охоплює 98 напрямків в 34 країнах. З Москви авіакомпанія виконує прямі рейси в Х'юстон, США і в Сінгапур, і далі в 35 інших міст Південно-Східної Азії, в Австралію і Нову Зеландію. Рейси з Москви здійснюються на повітряному судні Boeing 777-300ER в трикласній компоновці: Перший, Бізнес і Економ класи.
Крім високотехнологічного флоту, компанія пропонує пасажирам широкий спектр послуг як в небі, так і на землі, а також високоякісний сервіс у всіх класах обслуговування, що дозволяє кожному мандрівникові відчути свою винятковість:
- Крісла нового покоління і підвищеної комфортності в кожному класі обслуговування; найширші крісла бізнес-класу, які легко трансформуються в абсолютно плоску ліжко. До розробки салону компанія залучає всесвітньо відомі дизайнерські фірми, як наприклад, BMW Group DesignworksUSA і James Park Associates.
- Самий широкий персональний монітор з найвищою роздільною здатністю в небі - в залежності від класу обслуговування; бортова розважальна система KrisWorld з більш ніж 1000 цікавих опцій і додатків.
- Регулярно оновлюється меню - вишукана кухня для всіх класів обслуговування. Для пасажирів, які мають особливі вимоги до харчування, наприклад, дієтичні, медичні або релігійні, пропонується багатий асортимент спеціального харчування.
- Продумана турбота про маленьких пасажирів: подарунки для дітей; різноманітність дитячого меню.
- Унікальні привілеї та акції для гостей Сінгапуру - пасажирів "сінгапурських Авіаліній":
а) Посадковий талон авіакомпанії "Сінгапурські авіалінії" - пропуск в дивовижний світ привілеїв, що пропонує численні приємні сюрпризи в період перебування в Сінгапурі (спеціальні знижки та інші переваги в магазинах і ресторанах, при розміщенні в готелі, при відвідуванні пам'яток і при користуванні транспортними послугами) ;
б) Ваучер для транзитних пасажирів аеропорту Чангі на суму 40 сінгапурських доларів, яким можна скористатися в більш ніж 300 магазинах і ресторанах терміналів 1, 2 і 3 аеропорти
в) Безкоштовний тур по Сінгапуру для транзитних пасажирів - можливість приєднатися до однієї з 2-годинних екскурсій і познайомитися з культурною спадщиною Сінгапуру або насолодитися яскравими фарбами нічного міста;
г) Програма "Зупинка в Сінгапурі" з розміщенням в одному з найпопулярніших серед туристів готелі, трансфером і відвідуванням визначних пам'яток міста призначається для транзитних мандрівників авіакомпанії;
д) PPS-клуб Singapore Airlines - ексклюзивна програма, яка пропонує учасникам особливі привілеї (пріоритетна реєстрація, посадка, збільшена норма провозу багажу, доступ в бізнес-зал, надання допомоги в екстрених випадках у всьому світі, і ін.)
Як і в ті далекі часи, коли кожен політ був урочистим і незабутнім подією, "Сінгапурські авіалінії" в наші дні прагнуть створювати своїм пасажирам відчуття чарівності і романтики подорожі, оточуючи їх чуйної турботою і вражаючи уяву новітніми інноваціями. Адже обслуговування клієнта на вищому рівні - один з основних пріоритетів "сінгапурських Авіаліній".

Контактні особи

Любов Трофимова - Директор з продажу та маркетингу
Ірина Миронова - Представник з продажу
Світлана Краснобородько - Представник з продажу
Наталія Клочкова - Менеджер корпоративних продажів
Надія Рожкова - Менеджер групових продажів

Історична довідка:

З моменту заснування в 1972 році компанія "Сінгапурські авіалінії" пройшла довгий шлях розвитку від регіональної авіакомпанії до одного з найбільш шанованих брендів в сфері туризму, завоювавши репутацію законодавця моди в цивільній авіації. Так, в 1970-х роках "Сінгапурські авіалінії" першими в усьому світі запропонували своїм пасажирам безкоштовні напої та навушники під час польоту, в червні 2004 року авіакомпанія запустила прямий безпосадочний рейс з Сінгапуру в Ньюарк (США), який став рекордним за довжиною (більш 15 тисяч кілометрів) і тривалості (19 годин), а в 2007р. - стала першою авіакомпанією, яка здійснила переліт на найбільшому в світі двопалубному аеробусі А380. Не так давно "Сінгапурські авіалінії" представили новий клас обслуговування під назвою Преміум Економ, а також стали першим замовником літаків для наддалеких перельотів Airbus А350-900ULR.

інше:

З Москви Singapore Airlines здійснює регулярні прямі рейси на повітряному судні Boeing 777-300ER за напрямками:
Сінгапур - 5 разів на тиждень, крім вівторка та четверга;
Х'юстон - 5 разів на тиждень, крім понеділка та середи.
У літній період, з 20 травня по 11 серпня 2013 року, авіаперельоти за маршрутом Сінгапур - Москва - Х'юстон будуть здійснюватися щодня.
Маршрутна мережа авіакомпанії, включаючи дочірню регіональну авіакомпанію SilkAir, охоплює 97 напрямків в 36 країнах.

Соціальні мережі

Зміни до відомостей про авіапідприємстві Авіакомпанія "Сінгапурські авіалінії" вносилися: 28.02.2019. Доповнити розміщену інформацію або внести в неї зміни можна звернувшись в агентство «Авіапорти».

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.