Навигация
Реклама
Реклама

Авіакомпанія Uzbekistan Airways

 1. Авіакомпанія Uzbekistan Airways Рік заснування авіакомпанії: 1992 Штаб-квартира: Ташкент Код...
 2. Знижки та спецпропозиції на авіаквитки авіакомпанії Uzbekistan Airways
 3. Бізнес Клас - Business class
 4. Економічний Клас - Economy class
 5. Грошова компенсація за затримку рейсу - не пропустіть!
 6. Літаковий парк авіакомпанії Uzbekistan Airways
 7. Uzbekistan Airways

Авіакомпанія Uzbekistan Airways

Рік заснування авіакомпанії: 1992
Штаб-квартира: Ташкент
Код Аеропорту базування: TAS
Сайт авіакомпанії Uzbekistan Airways: www.uzairways.com
Популярність авіакомпанії: 260

Uzbekistan Airways (O'zbekiston Havo Yo'llari) - національна авіакомпанія Узбекистану, найбільший авіаперевізник країни Uzbekistan Airways (O'zbekiston Havo Yo'llari) - національна авіакомпанія Узбекистану, найбільший авіаперевізник країни. Штаб-квартира авіакомпанії розташована в місті Ташкенті, а базовим аеропортом і головним транзитним хабом для Uzbekistan Airways є Аеропорт Ташкента Південний (Tashkent International Airport) .

Авіакомпанія Узбецькі Авіалінії виконує польоти по 58 авіамаршрутів в міста і на курорти багатьох країн світу в Європі, Азії та Північної Америки. Авіакомпанії належить 11 аеропортів Узбекистану, 6 з яких мають статус міжнародних.

Пошук і бронювання авіаквитків в Ташкент

Календар низьких цін на авіаквитки в Ташкент

Календар низьких цін для пошуку та бронювання дешевих авіаквитків в Ташкент. Введіть місто відправлення і місце призначення або використовуйте ті, які вже вказані для пошуку найнижчих цін на авіаквитки за календарем.

Хочеш заробити на авіаквитках і інших туристичних продуктах? Є свій сайт, блог або сторінка в соціальних мережах? Приєднуйся і отримуй дохід!

Знижки та спецпропозиції на авіаквитки авіакомпанії Uzbekistan Airways

Послуги в польоті

Послуги, що надаються авіакомпанією Uzbekistan Airways на борту літака, залежать від тривалості польоту, класу обслуговування та якщо рейс замовний, то від чартерної програми, яку замовив і оплатив туроператор або фірма-замовник.

В авіакомпанії Uzbekistan Airways на регулярних авіарейсах пропонуються два основні класи обслуговування авіапасажирів - "Економ" (Economy Class) і "Бізнес" (Business Class).

Національна авіакомпанія Uzbekistan Airways пропонує своїм пасажирам під час польоту послухати улюблену музику, подивитися фільми, погортати свіжу пресу, знайти цікаве заняття для своєї дитини, отримати всі необхідні відомості про Узбекистан, ознайомитися з інформацією про авіакомпанії, здійснити віртуальну подорож по містах країни, зробити необхідні покупки в Sky Shop і смачно поїсти.

Бізнес Клас - Business class

Салони бізнес-класу повітряних суден авіакомпанії Uzbekistan Airways обладнані просторими кріслами зі шкіряною оббивкою і регульованою підставкою для ніг. Ширина проходу між блоками крісел становить від 50 до 60 см. На літаках Boeing 767-300ER салони бізнес-класу оснащені індивідуальними відеосистемами та 12 аудіоканалів, персональними висуваються столиками і лампами для читання. Якщо ви летите бізнес-класом, то безкоштовно скористайтеся планшетним пристроєм iPad або замініть свій телефон, портативний комп'ютер або iPod - підключіть свої електронні пристрої до індивідуального джерела живлення з параметрами 110 VAC, розташованому в кожному кріслі, яке оснащено всім необхідним для роботи, відпочинку та розваг. У всіх салонах бізнес класу встановлена ​​система індикації місця розташування літака і польотної інформації "air-show". Пасажирам пропонуються дорожні набори, теплі пледи і подушки незалежно від тривалості польоту.

Економічний Клас - Economy class

Салони економічного класу повітряних суден авіакомпанії Uzbekistan Airways обладнані сучасними модифікаціями крісел. Ширина проходу між блоками крісел становить від 41 cм до 50 cм. Пасажирам економічного класу пропонуються теплі пледи і подушки незалежно від тривалості польоту.

До стандартних послуг, що надаються авіакомпанією Uzbekistan Airways в польоті, відносяться:

Грошова компенсація за затримку рейсу - не пропустіть!

А ви в курсі, що завдяки сервісу Compensair авіапасажири можуть отримати компенсацію до 600 євро за затримку або скасування рейсу?

Compensair - це сервіс, який допомагає отримати компенсацію в разі:

 • Затримки рейсу;
 • Скасування рейсу;
 • Відмови в посадці (овербукинг);
 • Пропущеної пересадки з вини авіакомпанії.

Пасажир може отримати від 250 євро до 600 євро за проблеми з рейсом, країною вильоту або прильоту якого є Туреччина, Ісландія, Норвегія, Швейцарія або будь-яка інша країна Європейського Союзу. Можливість отримати компенсацію поширюється і на всі рейси авіакомпаній, зареєстрованих в ЄС. При цьому важливо, щоб проблеми з рейсом були викликані надзвичайними обставинами:

 • Загроза теракту;
 • Погані погодні умови;
 • Страйк.

Скористатися послугами можуть всі пасажири, незалежно від громадянства. Це означає, що отримати компенсацію можна навіть в тому випадку, якщо пасажир не є громадянином ЄС або Туреччини.

Compensair бере на себе всі клопоти. Клієнту необхідно підписати форму згоди на представлення інтересів, а також надати інформацію про рейс та номер квитка. Далі фахівці проведуть детальний аналіз ситуації, складуть первинну претензію і будуть вести "юридичний діалог" з авіакомпанією, домагаючись виплати. Про всі важливі етапи клієнт інформується по електронній пошті або SMS.

У разі успіху пасажиру виплачується компенсація. У разі неуспіху пасажир не несе ніяких витрат і інших витрат.

Літаковий парк авіакомпанії Uzbekistan Airways

Літаковий парк авіакомпанії Uzbekistan Airways складається з пасажирських повітряних суден таких типів:

 • Літаки Airbus A320-200
 • Літаки Boeing 757-200
 • Літаки Boeing 767-300ER
 • Літаки Ilyushin Il-114-100

Ми ніколи не видаляємо негативні відгуки. Ми ніколи не виправляємо відгуки. Ми не публікуємо відгуки, містять лайки або спам, але ми надаємо можливість виправити Ваш відгук і надіслати його нам ще раз.

Ми не публікуємо відгуки, містять лайки або спам, але ми надаємо можливість виправити Ваш відгук і надіслати його нам ще раз

Uzbekistan Airways

Якщо ви вирішили написати свій відгук або коментар і поставити свою оцінку, то обов'язково обґрунтуйте свою думку. Також слід мати на увазі, що проставлені вами оцінки без написання коментарів або пояснень не приймаються і не повинні розглядатися як загального рейтингу.

Хочеш заробити на авіаквитках і інших туристичних продуктах?
Є свій сайт, блог або сторінка в соціальних мережах?
А ви в курсі, що завдяки сервісу Compensair авіапасажири можуть отримати компенсацію до 600 євро за затримку або скасування рейсу?
#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.