Навигация
Реклама
Реклама

Авіаквитки в Стамбулі

Як дістатися до Стамбула - це питання виникає у кожного, хто хоче потрапити в найбільше місто Туреччини

Як дістатися до Стамбула - це питання виникає у кожного, хто хоче потрапити в найбільше місто Туреччини.

Якщо говорити про направлення Москва - Стамбул, то тут все просто - безліч прямих рейсів авіакомпаній «Аерофлот» і «Turkish Airlines». Вартість квитків в Стамбул залежить від авіакомпанії, дат відправлення і дат покупки. Чим раніше придбати авіаквиток в Стамбул, тим бюджетні він вийде, тобто щоб купити дешеві квитки в Стамбул, потрібно робити це заздалегідь. Хоча бувають і винятки, коли авіакомпанії потрібно терміново «закрити» рейс - тоді авіаквитки зі знижкою продаються за кілька тижнів або навіть днів до відправлення рейсу. Зазвичай вартість квитків в Стамбул з Москви становить близько 10 000 рублів прямим рейсом. Як правило, переліт з пересадкою обійдеться трохи дешевше прямого рейсу - близько 8 000 рублів.

Санкт-Петербург - Стамбул - теж популярний напрям, і проблем з авіаквитками з Петербурга в Стамбул не спостерігається. Санкт-Петербург з головним містом Туреччини пов'язують прямі рейси авіакомпаній «Росія» і «Turkish Airlines». Вартість квитків в Стамбул з Санкт-Петербурга зазвичай становить близько 12 000 рублів прямим рейсом і трохи менше 10 000 рублів з пересадкою.

На маршруті Єкатеринбург - Стамбул господарюють вже згадувані «Turkish Airlines». Також дістатися можна з однією пересадкою в Санкт-Петербурзі, Москві та Києві. Вартість авіаквитків в Стамбул з Єкатеринбурга в середньому становить 12 000 з пересадкою і менше 17 000 прямим рейсом.

Новосибірськ і Стамбул пов'язані прямими рейсами тих же «Turkish Airlines». Вартість такого рейсу складе приблизно 20 000 рублів. Також можна долетіти до найбільшого міста Туреччини зі стикуванням в Москві ( «Аерофлот»), Санкт-Петербурзі ( «Росія»), Києві ( «АероСвіт»), Астані і Ташкенті.

На лінії Казань - Стамбул прямим варіантом буде авіакомпанія «Татарстан». Вартість квитка - від 13 000 рублів. Вартість рейсу через Москву ( «Аерофлот») і Санкт-Петербург ( «Росія») починається також від 13 000 рублів.

На маршруті Самара - Стамбул немає прямих перевізників, але працюють авіакомпанії «Аерофлот» і «Росія» (через Москву і Санкт-Петербург відповідно). Вартість рейсів починається від 14 000 рублів.

З Уфи в Стамбул можна перелетіти безпосередньо крилами «Турецьких авіаліній» (ціна питання - менш 14 000 оублей). Також можна полетіти через Москву авіакомпанією «Аерофлот» за приблизно такою ж ціною, або авіакомпанією «Росія» за 13 000 рублів.

Сочі - Стамбул мало відрізняється від уфимського маршруту - «Турецькі Авіалінії» відвезуть менш ніж за 12 000 рублів, а «Аерофлот» і «Росія» - трохи дорожче через Москву і Санкт-Петербург відповідно.

Ростов-на-Дону і Стамбул пов'язані прямими рейсами авіакомпаній «Аерофлот» і «Turkish Airlines». Вартість коливається від 8 000 до 12 000 рублів.

З Нижнього Новгорода в Стамбул найпростіше дістатися «Аерофлотом через Москву за 15 000 рублів. Також туди літає Люфтганза з пересадкою в аеропорту Франкфурта і подальшим польотом на борту «Турецьких авіаліній».

З Пермі в Стамбул літає «Аерофлот» з пересадкою в Москві і «Росія» з пересадкою в Санкт-Петербурзі. Вартість починається від 15 000 рублів.

Якщо вам цікаво як дістатися до аеропорту Стамбула (імені Ататюрка), то вам варто зайти на сторінку аеропорту - там є вся необхідна інформація: схеми терміналів, табло прильотів і вильотів і так далі.

Використовуйте форму нижче для пошуку дешевих авіаквитків в Стамбул.

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.