Навигация
Реклама
Реклама

Авіапереліт Київ - Неаполь, прямий лоукост з авіакомпанією WizzAir

Цікаві новини для мандрівників, які люблять літати з авіакомпаніями лоукостерами (лоукостер, з англійської "low cost" - низька ціна, тобто авіаквитки можна купити дешевше).

Отже, днями авіакомпанія віз Україна проанонсувала відкриття нового, дуже корисного авіарейсу в Європу, який буде слідувати за маршрутом Київ - Неаполь.

Новий авіарейс з'єднає Україну та Італію, і допоможе діловим і туристичним колам двох країн більш вигідно і зручно переміщатися з Києва і Неаполя в країни Україна та Італію за нижчими цінами, так як ця авіакомпанія відноситься до компаній лоукостерам, і такі авіаквитки можна назвати бюджетним варіантом .

Слід врахувати, що авіарейс обіцяють виконувати з аеропорту Києва (Жуляни), а не з Борисполя, звідки вилітає основна частка міжнародних рейсів.

Ще приємно те, що цей прямий авіарейс лоукост буде літати одним з новітніх літаків А-320, від компанії Airbus, самі рейси плануються двічі в тиждень - по середах і суботах.

Взагалі, рейси і мережу авіаперельотів від компанії WizzAir - Україна вже налічують 14 напрямків, і компанія буде перевозити пасажирів у 6 країн. Так що хто планує відпочинок в Італії, зверніть увагу на цей вигідний і недорогий авіапереліт від лоукостера Віз Ейр.

До речі про ціни: новий авіарейс за маршрутом Київ - Неаполь планується за ціною від 519 гривень.

До речі про ціни: новий авіарейс за маршрутом Київ - Неаполь планується за ціною від 519 гривень

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.