Навигация
Реклама
Реклама

МАУ зробила онлайн-реєстрацію доступною за 48 годин до вильоту

Міжнародні авіалінії України зробили онлайн-реєстрацію на більшість своїх рейсів можливої ​​за 48 годин до вильоту, повідомляє   avianews

"Міжнародні авіалінії України" зробили онлайн-реєстрацію на більшість своїх рейсів можливої ​​за 48 годин до вильоту, повідомляє avianews.com .

Раніше така послуга була доступна за 23 години до вильоту. Закривається реєстрація через інтернет за 1 годину до вильоту, тобто на 20 хвилин раніше, ніж на стійках в аеропорту.

При цьому ряд рейсів входить в список виключень. Наприклад, на чартерні рейси, рейси з Амстердама, Брюсселя, Нью-Йорка онлайн-реєстрація доступна за 24 години до вильоту, на рейси з Брюсселя, Женеви і Цюріха - за 18 годин до вильоту.

При цьому реєстрація через інтернет закривається для рейсів з Нью-Йорка за 4 години до вильоту, а для рейсів з Тель-Авіва і Запоріжжя - за 3 години до вильоту, а не за 1 годину, як для інших напрямків.

Нагадаємо, в травні МАУ ввела автоматичну реєстрацію на більшість регулярних рейсів. Тепер якщо пасажир не пройде онлайн-реєстрацію самостійно, система автоматично зареєструє його і відправить посадковий талон за 12 годин до вильоту. При цьому якщо пасажир захоче поміняти місце, вибір буде значно обмежений або взагалі неможливий у випадку 100% завантаження рейсу.

Цитування цього матеріалу дозволено тільки за умови активного гіперпосилання, не закрите для для пошукових систем, на www.avianews.com#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.