Навигация
Реклама
Реклама

S7 Airlines і Hainan Airlines відкривають спільні рейси до Пекіна

13.11.2013 13

S7 Airlines, учасник глобального авіаційного альянсу one world ®, оголошує про укладення код-шерінгової угоди з авіакомпанією Hainan Airlines, яке передбачає виконання спільних рейсів до Пекіна (Китай).

Пасажири S7 Airlines отримали можливість подорожувати до столиці Китаю з Москви і Санкт-Петербурга, а також з Пекіна в інші міста країни - Санья, Шеньчжень, Шанхай і Гуанчжоу.

Пасажирам Hainan Airlines в рамках угоди доступні прямі перельоти з Пекіна в Новосибірськ, Красноярськ і Хабаровськ власними рейсами S7 Airlines.

Китай - одна з ключових зарубіжних країн в маршрутної мережі S7 Airlines. Авіакомпанія виконує рейси до Пекіна з дев'яти російських міст - Новосибірська, Іркутська, Красноярська, Єкатеринбурга, Хабаровська, Владивостока, Омська, Якутська і Улан-Уде, а також в Гонконг з Іркутська Новосибірська, Хабаровська і Владивостока. Польоти здійснюються на комфортабельних лайнерах Airbus A319 / A320 і Boeing 737.

Пасажири, що знаходяться на території Китаю, завжди можуть зв'язатися з контактним центром авіакомпанії за безкоштовним номером 400-007-0725 і уточнити інформацію про розклад рейсів, послуги авіакомпанії, забронювати авіаквиток на рейси S7 Airlines. Оператори центру володіють китайською, російською та англійською мовами. Контактний центр працює цілодобово.

Авіаквитки можна придбати на сайті www.s7.ru , Мобільному сайті m.s7.ru , через додаток для iPhone і у всіх офісах продажів . Дізнатися точну інформацію про рейсах, забронювати і купити квитки можна також по телефону контактного центру авіакомпанії (дзвінок по Росії безкоштовний).

[email protected] [options = [True, False,], values ​​= [1, 0,], selectValue = true] - true


Поділитися

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.