Навигация
Реклама
Реклама

Сінгапурські авіалінії замовили обладнання для салону літака у всесвітньо відомих дизайн-бюро

Авіакомпанія «Сінгапурські авіалінії» вирішила підійти до розробки обладнання салонів нового покоління з деякою родзинкою і покликала на допомогу два всесвітньо відомих дизайн-бюро: дочірню компанію James Park Associates (JPA) і компанію BMW Group - Designworks (USA), офіси якої розташовані в Сінгапурі і Великобританії
Авіакомпанія «Сінгапурські авіалінії» вирішила підійти до розробки обладнання салонів нового покоління з деякою родзинкою і покликала на допомогу два всесвітньо відомих дизайн-бюро: дочірню компанію James Park Associates (JPA) і компанію BMW Group - Designworks (USA), офіси якої розташовані в Сінгапурі і Великобританії.

Нове обладнання буде поставлено в другій половині наступного року. Співпраця з міжнародними консультантами в області дизайну відповідає намірам авіакомпанії залишатися лідерами в області розробки новаторських продуктів і технологій, надаючи кращий в світі сервіс для всіх класів обслуговування.

Модернізовані крісла і оновлені інтер'єри салону, а також новітні розваги на борту будуть поступово впроваджуватися авіакомпанією «Сінгапурські авіалінії», починаючи з нового Boeing 777-300ERs, який з'явиться в парку авіакомпанії в другій половині наступного року. В майбутньому модернізація торкнеться Airbus A350s і Boeing 787s, а також інших повітряних суден. Авіакомпанія «Сінгапурські авіалінії» має в своєму розпорядженні одним з наймолодших у світі літакових парків, що включає в себе 100 широкофюзеляжних пасажирських судна, чий середній вік становить близько 6 років. У твердому замовленні авіакомпанії знаходяться близько 60 літаків Airbus і Boeing, які зажадають інвестицій в розмірі близько $ 12 млрд доларів США протягом наступних п'яти років.

Пан Тан Пі Тек (Tan Pee Teck) старший віце-президент департаменту продукту і сервісу «сінгапурських Авіаліній»: «Авіакомпанія« Сінгапурські авіалінії »завжди дивиться в майбутнє. Найважливіші інвестиції компанії розплановані на роки вперед, так як ми прагнемо зберегти лідируючі позиції на ринку авіаперевезень. У нашому бізнесі залишатися на місці - значить йти назад, адже конкуренти швидко розвивають свій бізнес. Тому надзвичайно важливо будувати плани на майбутнє ». «Наша співпраця з DesignworksUSA і JPA з метою розробки обладнання салонів нового покоління вкрай плідно. Завдяки інтенсивній роботі нашої команди в департаменті інноваційного виробництва і відгуками наших клієнтів ми раді, що зможемо представити новітні розробки вже в наступному році, що поліпшить вже удостоєні ряду нагород бортові сервіси компанії ».

DesignworksUSA удосконалить крісла Першого класу і обстановку всередині салону в новому B777-300ERs, який з'явиться в парку авіакомпанії в другій половині 2013 року. Розробки студій в Лос-Анджелесі, Сінгапурі, Мюнхені та Шанхаї допоможуть ще більше виділити Перший клас на тлі пропозицій конкурентів, а також надати клієнтам унікальний комфорт під час подорожі, який забезпечує команда «сінгапурських Авіаліній». Крім цього модернізовані крісла забезпечать пасажирам ще більше усамітнення і особистого простору, а також підвищений рівень комфорту. JPA, яка вже мала досвід роботи з авіакомпаній «Сінгапурські авіалінії», зараз розробляє крісла нового покоління для салонів Бізнес-класу. Нові крісла забезпечать максимальний комфорт і більше простору пасажирам як в положенні сидячи, так і під час сну, відповідаючи останнім вимогам бізнес-мандрівників. Дизайн нових крісел розробляється студіями в Сінгапурі і Великобританії.

«Сінгапурські авіалінії» також приділяє увагу модернізації економічного класу, так як преміальний підхід авіакомпанії до сервісу стосується всіх класів обслуговування. В даному напрямку ключові розробки зосереджені на створенні поліпшених крісел, зручних підголівників, а також забезпеченні особистого простору для мандрівників. Нові пропозиції розваг на борту і забезпечення зв'язку під час польоту, а також вдосконалене освітлення салону будуть поступово представлені пасажирам, підтримуючи лідируючі позиції авіакомпанії на ринку і забезпечуючи статус однієї з найбільш інноваційних авіакомпаній в світі.

Роботодавці, катуючи заощадити, надають для своїх низькоякісну робочу спецодяг і спец взуття. Від цього підвищується число нещасних випадків на робочому місці, в кінцевому підсумку яка б'є по кишені самого роботодавця. Допомогти заощадити і в той же час зберегти якість допоможе фірма "Топпер", яка пропонує для оптової реалізації спеціалізоване взуття різної модифікації. У компанії є професійні консультанти, які готові допомогти по телефону вибрати робочі чоботи або відповісти на інші питання стосується цієї тематики.

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.