Навигация
Реклама
Реклама

Turkish Airlines має намір збільшити частоту рейсів на діючих маршрутах

Частота рейсів Одеса-Стамбул і Київ-Стамбул буде збільшена в разі остаточної домовленості між адміністраціями цивільної авіації України і Туреччини. Частота рейсів Одеса-Стамбул і Київ-Стамбул буде збільшена в разі остаточної домовленості між адміністраціями цивільної авіації України і Туреччини

Турецька авіакомпанія планує збільшити кількість польотів в Стамбул з України / Фото УНІАН

Турецька авіакомпанія Turkish Airlines має намір збільшити частоту рейсів на діючих маршрутах Одеса-Стамбул і Київ-Стамбул в разі остаточної домовленості між адміністраціями цивільної авіації України і Туреччини.

Читайте також У Turkish Airlines розповіли про маршрутних перевагах українських пасажирів

Про це повідомив віце-президент Turkish Airlines з продажу в Східній Європі і Балканському регіоні Емре Меневше на прес-конференції, присвяченій 25-річчю присутності авіакомпанії в Україні.

«Ми подаємо запит на збільшення кількості рейсів з Одеси і Києва. Якщо буде досягнуто остаточну згоду між адміністраціями цивільної авіації, то ми готові збільшити кількість рейсів », - сказав він.

Як повідомляв УНІАН, 3 квітня на переговорах між Головним управлінням цивільної авіації Туреччини (SHGM) і Державіаслужбою України була досягнута домовленість про збільшення частоти польотів з 14 до 28 на тиждень для авіакомпаній кожного боку. А також сторони погодили 4 додаткових маршруту до Туреччини (Ізмір, Даламан, Бодрум, Стамбул) з України.

Довідка УНІАН. Turkish Airlines - флагманський перевізник Туреччини, що базується в Стамбулі. Здійснює регулярні рейси в 220 іноземних і 42 внутрішніх аеропорту в Європі, Азії, Африці та Америці. Турецькі авіалінії здійснюють рейси в 120 країн світу, більше, ніж будь-яка інша авіакомпанія. Головним хабом авіакомпанії є аеропорт ім. Ататюрка в Стамбулі.

В Україні авіакомпанія працює з 1993 року. На сьогоднішній день компанія виконує 61 рейс з України в тиждень, в тому числі - три вантажних.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.