Навигация
Реклама
Реклама

Туркменські авіалінії: офіційний сайт, розклад рейсів, купити квиток

 1. парк літаків
 2. Правила перевезення багажу

На сьогоднішній день єдиний авіаперевізник Туркменії - авіакомпанія «Туркменські авіалінії». Діяльність підприємства почалася ще в 19 столітті, коли авіаційне сполучення в світі тільки розвивалося. Туркменія була зацікавлена ​​в активному формуванні авіатранспорту, який почав виконувати найважливішу транспортну функцію.

Перші літаки і вертольоти доставляли вантажі з держави за кордон і привозили різноманітні товари в країну. Крім цього, повітряні машини експлуатувалися як допоміжний засіб при обробці плантацій бавовни та інших зелених насаджень. Офіційний сайт компанії знаходиться за адресою www.turkmenistanairlines.ru . Авіапідприємство має назву Державна національна служба «Туркменховаєллари».

Повноцінно цивільна авіація в Туркменістані почала розвиватися в кінці 20-хх років 20 століття, коли був прокладений перший пасажирський маршрут. В даний час «Туркменські авіалінії» займають вагоме місце в міжнародному авіаційному сполученні, а думки експертів і пересічних пасажирів сходяться в тому, що це підприємство можна по праву поставити в ряд найдостойніших авіакомпаній світу.

Відмінними рисами перевізника є такі факти:

 1. Пріоритетно компанія обслуговує літаки, що вилітають з міжнародними маршрутами. Загальна частка міжнародного сполучення - 80% від усіх перельотів. Лише невелика частина (20%) обслуговуваних пасажирів вилітає внутрішніми рейсами.
 2. Портом приписки повітряних машин підприємства є аеровокзал в Ашхабаді. Інфраструктура тут на вищому рівні. Пасажирам надається повний перелік послуг, необхідних для комфортних подорожей.
 3. «Туркменські авіалінії» мають повноцінний офіційний інтернет-ресурс, де всі клієнти можуть подивитися розклад рейсів, скористатися послугами онлайн-кас, де можна за кілька хвилин купити квиток з будь-якого напрямку.
 4. Компанія має розвинену мережу офіційних представництв у багатьох міст світу.
 5. Діючі правила провезення багажу досить лояльні і задовольняють всім міжнародним вимогам.

парк літаків

Парк повітряних машин - предмет гордості керівництва компанії. У польотах задіяно 20 авіалайнерів американського виробника «Боїнг». За міжнародними маршрутами відправляються такі повітряні судна:

 • Боїнг-757-200;
 • Боїнг-777-200;
 • Боїнг-737-800.

Внутрішні рейси обслуговують Челленджер CL-605 і Боїнг-717. Кожен з цих лайнерів давно заслужив міжнародне визнання, їх використовують безліч світових авіакомпаній. Окремо стоїть приголомшлива повітряна машина - Боїнг-777-200LR, який здатний без дозаправки подолати відстань в 17000 км. Його місткість - майже 300 осіб, а розвиває він швидкість в 950 км / ч.

Московське відділення «Туркменховаєллари» активно працює в справі просування послуг компанії на міжнародному ринку. Найбільш затребувані клієнтами компанії рейси за маршрутом Москва - Ашхабад і назад. В дорозі пасажири проводять не більше 4 годин. Дуже часто мандрівники звертаються до послуг компанії, якщо їм потрібно потрапити з Санкт-Петербурга до столиці Туркменії, куди лайнер летить близько 4-5 годин. Популярні рейси в Бангкок і в Мінськ. Останнім часом все більше пасажирів відправляються за цими напрямками.

Окремо варто відзначити якість обслуговування клієнтів і технічне оснащення лайнерів:

 1. Встановлене на літаках обладнання погоджено з усіма міжнародними стандартами.
 2. На борту літака створені всі умови для комфортного польоту: сидіння трансформуються під будь-яке положення тіла і зручні пасажирам з різною комплекцією.
 3. За процесом польоту допомагають стежити спеціальні монітори, встановлені в салоні. На них відображається інформація про температуру за бортом, висоті польоту, пройдену відстань.
 4. Компанія відповідально ставиться до якості їжі на борту. Пасажирам пропонується різноманітне меню, в яке крім холодних і гарячих закусок, включаються прохолодні і спиртні напої.
 5. Співробітники підприємства постійно підвищують рівень кваліфікації. Бортпровідники вільно спілкуються з пасажирами на 3-х мовах.

На сьогоднішній день «Туркменські авіалінії» здійснюють регулярні перевезення в три російських міста: Москва, Казань і Санкт-Петербург. Крім цього літаки туркменського перевізника відправляються в 11 країн світу з 15 маршрутами. Пасажирам пропонуються перельоти на сучасних Боїнгах. Квитки продаються в два класи: економічний і бізнес. Найпопулярнішими залишаються такі напрямки: Москва, Бангкок і Санкт-Петербург:

 1. Літаки з Ашхабада прилітають в московський аеропорт «Домодєдово», який входить в топ 20 найбільших повітряних гаваней Європи.
 2. У Північній столиці рейси з Ашхабада зустрічає повітряна гавань Пулково. Аеровокзал є одним з найбільших в Росії і динамічно розвивається в останні роки.
 3. У Бангкоку туристів зустрічає «Суварнабхумі» - найбільший авіавузол в південно-східній частині Азії. Сюди прилітає безліч літаків з усього світу. Пасажири обслуговуються в двох терміналах. Один приймає міжнародні рейси, інший - внутрішні. Це дуже зручно, не створює зайвих черг і суєти. Розвинена інфраструктура цього аеропорту дозволяє гостям Бангкока без проблем дістатися до будь-якої частини міста.

Правила перевезення багажу

Туркменський авіаперевізник регламентує всі правила перевезення багажу і ручної поклажі різними категоріями пасажирів. Детально ознайомитися з нормами можна на сайті компанії.

Слід зазначити наступне:

 • обсяг провозять поклажі, і кількість одиниць багажу завжди вказуються компанією;
 • мандрівники отримують на руки відривний талон, що відноситься до кожної багажної одиниці;
 • поклажу повертається назад, якщо виявлені порушення правил упаковки вантажу;
 • правилами провезення встановлено, що перевозити на борту тендітні речі, вироби з дорогоцінних металів, грошові купюри, цінні папери заборонено;
 • при виникненні ситуацій, коли багаж клієнта не може бути транспортований тим же повітряним судном, вони вирішуються в персональному порядку;
 • при покупці квитка вказуються дані про обсяг багажу, який дозволено провозити безкоштовно.

Провезти без додаткової оплати певну кількість багажу можуть всі пасажири без винятку.

Безкоштовного провозу підлягає:

 • одиниця ручної поклажі, маса якої не перевищує 5 кг, а габарити сумки (дипломата) не більше 50 * 40 * 20 см;
 • в багажному відділенні кожен пасажир економ класу отримує 2 місця, загальна вага яких не повинен перевищувати 50 кг;
 • мандрівники, які купили квитки в бізнес-клас не мають обмежень на провезення багажу.

Будь пасажир може пронести в салон лайнера певний перелік речей, за перевезення яких також платити не доведеться. Так само як верхній одяг, папки з документами, жіночі сумочки, друковані видання ЗМІ, парасольки, палиці, що належать пасажирам.

Обсяг наднормативного багажу визначається безпосередньо перед вильотом в аеропорту. Оплата вантажу провадиться відповідно до тарифів, які встановив перевізник.

Мандрівники повинні бути інформовані про такі факти:

 • отримати на руки багаж можна тільки за наявності спеціальної відривний квитанції, яка видається на кожну одиницю вантажу;
 • видати багаж можуть не тільки в кінцевому пункті прибуття, але і на проміжних зупинках;
 • перешкодити видачі багажу клієнту на першу вимогу можуть будь-які законодавчі аспекти, що діють в тій чи іншій країні. Ситуація вирішується в індивідуальному порядку, пріоритетними залишаються інтереси пасажирів;
 • при виникненні випадків, в яких багаж пасажира був загублений, зіпсований або пошкоджений, в обов'язковому порядку складається спеціальний акт, який буде підставою для подальшого розгляду. Зробити це потрібно до того, як пасажир залишить межі аеровокзалу;
 • незатребуваний вантаж зберігається авіакомпанією протягом півроку з моменту реєстрації багажу.

Провезення тварин, особливо екзотичних їх видів, здійснюється згідно з міжнародними угодами в рамках законодавства, чинного на території країни, звідки вирушає пасажир.

Що стосується заборонених для провезення предметів, то їх перелік суворо регламентується правилами авіакомпанії.

Сюди входять:

 • отруйні і радіоактивні речовини;
 • легкозаймисті та вибухонебезпечні матеріали;
 • гази в стислому стані;
 • предмети, що мають сильне магнітне поле;
 • предмети, які законодавчо заборонено провозити на території країни, звідки або куди здійснюється рейс;
 • предмети, які за розміром або іншим характеристикам не можуть бути включені в категорію пасажирського багажу.

Повний список речей, які провозити в літаку не дозволяється, можна подивитися на сайті компанії.

Огляд пасажирів і багажу проводиться в обов'язковому порядку незалежно від бажання клієнта. Робиться це з метою забезпечити максимальну безпеку мандрівників і запобігання виникнення різних непередбачених ситуацій. Якщо пасажир відмовиться проходити огляд компетентними службами аеропорту, то компанія залишає за собою право розірвати угоду про здійснення перевезення пасажира, повернувши йому при цьому гроші за переліт.

Туркменістан - дивовижна незвідана країна. При першій можливості слід обов'язково відправитися туди і познайомиться з прекрасним гостинним Ашхабадом.

Харчування в літаку Туркменських авіаліній

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.