Навигация
Реклама
Реклама

«Уральські авіалінії» поставили рейс з Жуковського в Женеву

«Уральські авіалінії» оголосили про відкриття регулярних щотижневих рейсів в Швейцарію. Рейс Жуковський - Женева - Жуковський буде виконуватися з 29 грудня 2017 року по 23 березня 2018 року по п'ятницях. Авіакомпанія зробила ставку на гірськолижний сезон, - повідомляється в прес-релізі від 20 жовтня.

Цього року зимова навігація по Швейцарії представлена ​​також «Аерофлотом» і Swiss. Перша авіакомпанія виконує щотижня два рейси до Женеви, а друга - два в Цюріх і один - в Женеву. Причому Swiss скоротив свою програму в Женеву з двох-трьох рейсів у зв'язку зі зменшенням попиту, відзначають експерти. Однак в «високий» сезон - деякі дати січня, лютого та березня - ставляться додаткові борта.

Єгиптяни злякалися російських жінок

Що в них такого страшного?

Російські ЗМІ зі здоровою часткою гумору поширили пасаж єгипетського журналіста: «Російські жінки дуже люблять гроші». «Хто ж їх не любить?» - запитають одні. «Російські жінки не такі!» - відзначать інші. Але вся справа в тому, що через світових спортивних заходів, що проходять в Росії, багато країн почали перейматися, на перший погляд, дивним питанням - як же захиститися від великого і могутнього російського народу?

На думку фахівців, це перевезення збалансована і в принципі не потребує збільшення. Однак в PAC GROUP вважають, що рейси "Уральських авіаліній" можуть зацікавити бюджетних туристів. Адже вартість квитків туди-назад складає близько 220 €, коли найдешевший переліт Swiss в дати з 29 грудня по 5 січня вийде на 588 €.

«Це хороша новина для гірськолижників. Особливо для бюджетного та середнього сегмента клієнтів. Не всі туристи можуть собі дозволити летіти рейсами «Аерофлоту» або Swiss, багатьом доводиться добиратися до Мілана або Цюріха або вибирати варіанти з пересадкою », - сказала TourDom.ru керівник напрямку Швейцарія компанії PAC GROUP Марина Кувардина.

Однак заступник генерального директора «Джет Тревел» Максим Приставка впевнений, що великий попит на бюджетні рейси не буде. По-перше, тому що єдиний п'ятничний виліт у «уральців» незручний гірськолижникам - заселення в Альпах проходить по суботах; по-друге - у перевізника за все два рейси в пікові дати - 29 грудня і 5 січня. В інший час ціни будуть неконкурентні, так як у «Аерофлоту» і Swiss вони починаються від 240-260 €.

«Аерофлот» і Swiss літають з Шереметьєво і Домодєдово. Туристам незручно добиратися до Жуковського, і влітку, і взимку там великі пробки і немає залізничного сполучення з Москви. Щоб клієнтам був цікавий політ з цього аеропорту, вартість квитків повинна становити не більше 140-160 € за дорогу туди-назад », - сказав експерт.

При передруці матеріалів або частковому цитуванні посилання на портал www.TourDom.ru обов'язкова«Хто ж їх не любить?
#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.