Навигация
Реклама
Реклама

До Києва з Баку полетить лоу-кост Buta Airways з ціною квитків від 29 євро

Лоу-кост Buta Airways, який є структурним підрозділом азербайджанської авіакомпанії AZAL, почне польоти з Баку до Києва восени з ціною квитків від 29 євро в одну сторону, повідомляє   avianews

Лоу-кост Buta Airways, який є структурним підрозділом азербайджанської авіакомпанії AZAL, почне польоти з Баку до Києва восени з ціною квитків від 29 євро в одну сторону, повідомляє avianews.com .

Згідно з оприлюдненою інформацією, перевезення ручної поклажі, багажу, вибір місця, гаряче харчування на борту, реєстрація в аеропорту будуть надаватися за окрему плату.

Наприклад, перевезення однієї одиниці ручної поклажі з габаритами до 110 см в сумі трьох вимірів без обмежень по вазі або однієї одиниці багажу вагою до 23 кг і габаритами за сумою трьох вимірів до 158 см обійдеться в 25 євро в кожну сторону при оплаті в аеропорту або в 20 євро при оплаті заздалегідь.

В якості безкоштовного харчування Buta Airways буде надавати пасажирам бутерброди і воду. Гаряче харчування можна буде замовити заздалегідь під час покупки авіаквитка за ціною від 7,9 євро.

Вибір місця зі збільшеним простором для ніг в першому або аварійному рядах обійдеться в 25 євро.

Зареєструватися на рейс можна буде безкоштовно онлайн або в кіосках самостійної реєстрації. Реєстрація за стійкою в аеропорту обійдеться в 3 євро.

У AZAL повідомили, що квитки Buta Airways надійдуть в продажув найближчим часом без уточнення термінів. Літати авіакомпанія буде на регіональних літаках Embraer.

Перший рейс лоу-кост повинен здійснити 1 вересня через Баку в Тбілісі. На першому етапі польоти будуть виконуватися також з Баку до Києва, Москви, Анталью, Казань, Мінеральні Води і Тегеран. З 29 жовтня Buta Airways почне польоти в Стамбул і Санкт-Петербург.

Зараз рейси Баку-Київ і Баку-Львів AZAL виконує під лоу-кост брендом Azaljet. Пасажирам на борту надається харчування, однак перевезення багажу здійснюється за додаткову плату.

Цитування цього матеріалу дозволено тільки за умови активного гіперпосилання, не закрите для для пошукових систем, на www.avianews.com#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.