Навигация
Реклама
Реклама

Спецпропозиції авіакомпаній | Розпродаж авіаквитків в СПб | Акції та знижки на авіаквитки - Сервіс 007

Авіакаси 007 пропонують придбання авіаквитків з доставкою додому або в офіс Авіакаси 007 пропонують придбання авіаквитків з доставкою додому або в офіс. За цілодобовим телефоном 007 Ви можете замовити авіаквитки в Ізраїль на рейси практично будь-якої авіакомпанії. Кур'єр доставить квитки в будь-який зручний для Вас час ( доставка квитків можлива навіть вночі). Ви також можете купити авіаквитки в Ізраїль в нашій касі в аеропорту Пулково I або в цілодобових касах «Сервіс 007» . Якість і оперативність у прийнятті та виконанні замовлень високо цінують наші постійні клієнти, в числі яких, ми сподіваємося, будете і Ви.

У цьому розділі Ви можете знайти квитки на літаки, що прямують до аеропортів Ейлата і Тель-Авіва - основних аеропортів Ізраїлю.

В "низький" сезон авіакомпанії часто оголошують розпродаж авіаквитків. Це дуже вдалий час для покупки дешевого квитка на літак до Ізраїлю. Однак слід звернути увагу на той факт, що в більшості випадків авіаквитки, куплені по акції, обміну та поверненню не підлягають. Якщо ж Ви впевнені в дати вильоту і повернення, то скористайтеся спецпропозиціями авіакомпаній.

Увага! Якщо Ви не знайшли в списку спецпропозицій авіакомпаній цікавить Вас аеропорт, наші касири допоможуть Вам вибрати найкращий квиток до будь-якого аеропорту Ізраїлю.


#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.