Навигация
Реклама
Реклама

У вересні з Казані в Тегеран запускається прямий авіарейс

Фото: Місто Казань KZN.RU

(Місто Казань KZN.RU, 31 серпня, Ксенія Швецова). У вересні з Казані до Ірану запускається прямий авіарейс. Рейси планується виконувати на літаку Airbus A320 за четвертим і сьомим днях тижня з вильотом в 11 ранку і прильотом в 10 ранку, тривалість перельоту не перевищуватиме 3 годині 20 хвилин.

Як зазначив на прес-конференції в ІА «Татар-інформ» начальник відділу Авіаційного маркетингу та міжнародного співробітництва міжнародного аеропорту «Казань» Мяткурбан Маткарімов, рейс в Тегеран буде 42 міжнародним напрямком казанського аеропорту. Прямий рейс зі столиці Татарстану в Іран - це довгоочікуваний проект, робота по запуску рейсу велася протягом 2-3 років.

Новий авіарейс, який буде обслуговувати авіакомпанія ATA Airlines, за прогнозами буде користуватися високим попитом - за словами М.Маткарімова, пасажиропотік, який сьогодні в основному йде через московські авіавузли, збільшується: якщо станом 2017 року було 631 пасажир, то за 8 місяців цього року - 845 пасажирів. У 2017 році по відношенню до 2016 року зафіксований триразовий приріст туристів з Ірану в Казань.

Згідно загальній статистиці аеропорту «Казань», пасажиропотік на сьогоднішній день становить 2 млн 134 тис 352 осіб, зростання по внутрішнім перельотів становить 23%, по міжнародним - 32%. Всього на сьогоднішній день в міжнародному аеропорту Казані обслуговуються близько 38 авіакомпаній за 72 різними напрямками.

З відкриттям нового авіарейсу дістатися з Росії до Ірану можна буде набагато швидше, дешевше і з великим комфортом. «До сих пір рейс з Ірану до Росії був через Стамбул, Москву, це довго і дорого. Я сам так летів і 10 годинників просто сидів в Стамбулі, - поділився представник інвестиційної компанії Daric і авіакомпанії ATA Airlines Мохаммад Шаян. - Ми вважаємо, що Казань - це реальний міст, який може бути між Іраном і Росією, і сподіваємося, що жителі Татарстану оцінять цю можливість. Казань - це великі вхідні ворота в Росію ». Поки в планах авіакомпанії виконати 8 рейсів, після того, як буде випробуваний його потенціал, проект планується зробити довгостроковим.

Вартість перельоту планується зробити максимально доступною - так, якщо на сьогоднішній день квиток в авіакомпанії Turkish Airlines з Росії в Іран коштує близько 650 доларів, то з Казані в Тегеран сума буде варіюватися від 150 доларів за тарифом туди-назад. «В залежності від рейсу, дати вильоту ціни можуть бути і вище, але навіть 300 доларів туди і назад - це дуже комфортна ціна для цього напрямку. Час перельоту трохи більше трьох годин, комфортні аеробуси - це шикарна можливість для жителів і Татарстану, і Ірану », - вважає голова Державного комітету Республіки Татарстан по туризму Сергій Іванов.

«Ви знаєте, як Іран тісно співпрацює з Татарстаном, в тому числі по лінії туризму. Ми останні 2,5 року ведемо планомірну, цілеспрямовану роботу по залученню туристів з Ірану до нас в Казань, Татарстан. Тому для нас відкриття цього рейсу - історична подія, яка відкриває великі перспективи щодо залучення турпотоку. Ми впевнені, що буде зустрічний турпотік з Татарстану і найближчих регіонів через Казань в Іран », - додав С. Іванов.

Перші туристи з Ірану прилетять в республіку на першому прямому авіарейс Тегеран-Казань-Тегеран 2 вересня в 10.00. Після цього авіарейси будуть виконуватися двічі на тиждень, відстежувати інформацію і розклад можна на офіційному сайті аеропорту «Казань».

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.