Навигация
Реклама
Реклама

✈ Варіанти Трансферу з Аеропорту Бен Гуріон в Центр

 1. Як дістатися з аеропорту Тель-Авіва Бен-Гуріона до центру міста З аеропорту Бен-Гуріон в центр Тель-Авіва...
 2. Вартість таксі з аеропорту Тель-Авіва в центр міста
 3. Mario Lavreti
 4. зручність
 5. Примітка редактора
 6. Корисні поради
 7. Як дістатися з аеропорту Тель-Авів Бен-Гуріон до центру міста на поїзді
 8. Скільки коштує поїзд з аеропорту Тель-Авів Бен-Гуріон в центр міста?
 9. вартість
 10. Поїзд доступний кожні 30 хвилин протягом дня, за винятком вечора з вечора п'ятниці до суботи, коли...
 11. зручність
 12. Примітка редактора
 13. Корисні поради
 14. Трансфери Welcome Pickups
 15. Кращі водії
 16. моніторинг польотів
 17. якісна підтримка
 18. Безкоштовна скасування

Як дістатися з аеропорту Тель-Авіва Бен-Гуріона до центру міста

З аеропорту Бен-Гуріон в центр Тель-Авіва можна виїхати двома основними варіантами транспорту. Поїзд зазвичай є найпопулярнішим варіантом, при цьому таксі воліють менше мандрівників. Квиток на поїзд буде коштувати 3,50 євро і займе 21 хвилину до центру міста. Поїздка на таксі займе приблизно 20 хвилин при нормальних умовах дорожнього руху. Однак ціна може досягати 39 €. Сідати на автобуси не рекомендується, оскільки їх розклад неузгоджених, час очікування тривалий і кілька пересадок до центру міста - робить їх самим ненадійним способом транзиту з аеропорту Бен-Гуріона. Welcome Pickups пропонує зустріч і дружнє знайомство з містом Тель-Авів за ціною звичайного таксі. Натисніть сюди, щоб дізнатися ціну.

Натисніть сюди,  щоб дізнатися ціну

порівняння варіантів

ЦІНА ЗА 2 ПАСАЖИРИ ВАРІАНТ ЦІНА ЧАС НАЯВНІСТЬ Таксі € 39 20min 24/7 Welcome Pickups € 39 20min 24/7 Поїзд € 7 15min 24/7

Як дістатися з Тель-Авівського аеропорту Бен-Гуріон до центру міста на таксі

Таксі в аеропорту Тель-Авіва Бен-Гуріон завжди білого кольору, за винятком деяких автомобілів, що належать корпораціям, які можуть включати рекламу на лейблі. Проте, на всіх автомобілях повинно бути чітко видно чорний і жовтий знак таксі на своїх дахах. Через великої кількості компаній, що пропонують поїздки на таксі від аеропорту Бен-Гуріона до центру міста, поза сумнівом, що автомобіль буде доступний вам в черзі на таксі, незалежно від дня і часу. Ну і при нормальних умовах дорожньої обстановки, поїздка в центр міста не повинна зайняти більше 20 хвилин, а вартість може варіюватися від 35 до 39 євро.

Вартість таксі з аеропорту Тель-Авіва в центр міста

Незважаючи на те, що таксомоторна галузь Ізраїлю складається з приватних компаній, тарифи в значній мірі регулюються урядом. Таким чином, офіційна вартість від аеропорту Тель-Авіва до центру міста завжди повинна бути близько 39 €. Ціна може змінюватись в залежності від таких факторів, як: час доби (після 21: 15 стягується додаткова плата + 25%), + 1.2 € / багаж, Тип транспортного засобу та кількість людей всередині автомобіля (+ 1 € / людина після однієї людини) .

вартість таксі

Денний час
(05: 00-24: 00)

Нічний час
(00: 00-05: 00)

час

З TLV-В ГОТЕЛІ В ЦЕНТРІ МІСТА

€ 39

€ 49

20 ХВ

З TLV - У ЦЕНТР МІСТА

€ 39

€ 49

20 ХВ

З TLV - У Тель-Авівського МУЗЕЙ МИСТЕЦТВ

€ 39

€ 49

20 ХВ

З TLV-В ЄРУСАЛИМ

€ 70

€ 88

50 МІН

Mario Lavreti

Feb. 2018

I used Welcome Pickups twice. On time and english speaking drivers.

зручність

Незважаючи на те, що таксі не є найшвидшим і найдешевшим транспортним засобом, доступним в аеропорту Бен-Гуріона, вони, безумовно, є найбільш зручним варіантом, оскільки вони пропонують особистий простір, виїзд в точне місце і безпеку речей.

Примітка редактора

Щоб отримати таксі в аеропорту Бен-Гуріона, що прибувають мандрівники повинні звернутися до диспетчерів таксі, розташованим поруч в терміналі 3.

Корисні поради

Незважаючи на регульовані ціни з боку уряду, через конкуренцію між компаніями таксі, завжди намагайтеся укласти вигідну фіксовану ціну для свого конкретного пункту призначення. У разі якщо ви забудете речі в таксі, будь ласка, зателефонуйте в аеропорт Бен-Гуріон, по забутим і втраченим вещам.Телефон: 03-9754436. В суботу і ізраїльські свята також застосовується надбавка в розмірі + 25%.

Як дістатися з аеропорту Тель-Авів Бен-Гуріон до центру міста на поїзді

Поїзд в значній мірі вважається найефективнішим і надійним транзитним варіантом з аеропорту Бен-Гуріон в центр міста Тель-Авів. Двома основними перевагами поїзда є: значно нижчі ціни на квитки і час у дорозі в порівнянні з іншими видами транспорту. Квиток до центрального вокзалу Тель-Авіва, яка знаходиться в самому центрі міста, коштує 3,50 євро, а тривалість поїздки зазвичай становить 15 хвилин. Поїзд доступний кожні 30 хвилин протягом більшої частини дня. На жаль, мережа повністю закривається щоп'ятниці о 18:00 і поновлюється в суботу о 21:00.

Скільки коштує поїзд з аеропорту Тель-Авів Бен-Гуріон в центр міста?

Ціна квитків на поїзд з аеропорту Бен-Гуріон до центру Тель-Авіва становить 3,50 € і 1,75 € для студентів і людей похилого віку.
Квитки можна придбати онлайн, в аеропорту в квиткових автоматах в терміналі прильоту на першому поверсі або в квитковій касі поряд із залізничним вокзалом.

вартість

3.50 €

тривалість поїздки

15 хв.

Час очікування становить близько 30 хвилин.

Поїзд доступний кожні 30 хвилин протягом дня, за винятком вечора з вечора п'ятниці до суботи, коли робота поїздів повністю припинена.

Де я можу знайти цей поїзд?

Залізничний вокзал розташований на підземному рівні S аеропорту під терміналом прильоту. Щоб дістатися до станції, дотримуйтесь відповідних покажчиків або запитайте у співробітників аеропорту покажчики напрямку.

зручність

Поїзд з аеропорту Бен-Гуріон до центру Тель-Авіва, вважається на сьогоднішній день найбільш зручним вибором мандрівника, завдяки сучасним і чистим вагонів, безкоштовного Wi-Fi, великій кількості місць для багажу, регулярної доступності, а також найкоротшому часі в дорозі разом з низькими цінами на квитки.

Примітка редактора

Завжди пам'ятайте, що в Ізраїлі поїзда і громадський транспорт взагалі не працюють з вечора п'ятниці до вечора суботи, через Шаббата.

Корисні поради

Якщо ви плануєте використовувати інший громадський транспорт в Тель-Авіві, тоді Ви можете купити квиток на один день всього за 5 € в квиткових автоматах або в офісі. Якщо ви втратили якусь річ під час поїздки або на вокзалі, зверніться до Центру обслуговування клієнтів поїзда, по телефону 5770. Поїздка з тваринами на поїзді можлива, якщо тварини перевозяться в спеціальних сумках для перевезення.

Трансфери Welcome Pickups

Забронюйте навченого, англомовного таксиста, щоб він забрав вас за тією ж ціною, що і звичайне таксі на лінії

Ви будете почувати себе більш розслабленим, знаючи, що хтось чекає вас, замовивши вітальний трансфер. Як тільки ви прибудете в аеропорт, вас зустріне водій. Він чекатиме вас в терміналі прибуття з табличкою, на якій буде ваше прізвище. Ваш водій допоможе Вам з багажем і ви разом направитеся до автомобіля. По дорозі в готель, він може дати вам кілька порад і рекомендацій про те, що робити під час відпустки в Тель-Авів. Наші водії ретельно відібрані і вільно говорять по-англійськи. Не потрібно турбуватися про проблеми непорозуміння з місцевими таксистами по шляху вашого призначення. Розслабтеся і насолоджуйтеся поїздкою.

Кращі водії

Ретельно відібрані англомовні водії

моніторинг польотів

Водії завжди вчасно

якісна підтримка

Підтримка по електронній пошті і по телефону в режимі 24/7

Безкоштовна скасування

Змінити або скасувати трансфери

Забронювати трансфер з Welcome Pickups Де я можу знайти цей поїзд?
#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.