Навигация
Реклама
Реклама

Аеропорт в Тель-Авіві

  1. Сервіс та послуги
  2. проїзд


Офіційна назва аеропорту в Тель-Авіві - міжнародний аеропорт Тель-Авіва Бен Гуріон. Його міжнародна назва - Ben Gurion International Airport, трилітерний міжнародний код - TLV.
Аеропорт розташувався в 20-ти км в сторону південно-східній частині від столиці Ізраїлю. Аеропорт є хабом основних ізраїльських перевізників Arkia Israeli Airlines і EL AL Israel Airlines. Бен Гуріон - один з найбезпечніших в світі. Його охорону забезпечують загони поліцейських, солдатів ізраїльської армії і приватних охоронців.
До складу аеропорту всього увійшли чотири термінали, з них діючі тільки два. Від терміналу до терміналу курсують автобуси, це дозволяє мобільно переміщатися з внутрішніх рейсів на міжнародні.
Місцеві (або внутрішні) авіалінії і якась кількість чартерних рейсів обслуговує термінал №1. Основні міжнародні рейси приймає багаторівневий термінал №3. На нульовому рівні (по-нашому - на 1-му поверсі) терміналу розташовуються зали очікування, рівнем вище - реєстраційні стійки і зона Duty Free.

Сервіс та послуги

За рівнем комфортності аеропорт в Тель-Авіві відповідає всім міжнародним вимогам. Проста система навігації, скрізь стоять покажчики, схеми пересування, інформаційні оголошення. Крім того додаткову інформацію (в тому числі і російською мовою) можна отримати в інформаційних бюро. До послуг пасажирів надані безліч кафе і ресторанів. Працюють відділення банків і банківські стійки, де можна поміняти валюту, зробити грошовий переказ або зняти гроші. На всій території аеропорту діє безкоштовний інтернет.

проїзд

Приїхати з аеропорту до пункту призначення можна декількома способами:

  • на поїзді - цей вид транспорту користується найбільшою популярністю у туристів. У денний час інтервал руху поїздів складає 20 хвилин, в нічний час - годину. Понеділок - четвер та неділю поїзди курсують цілодобово, в п'ятницю - з 24:00 до 15:00, і в суботу з 20:40 до 23:10. Квиток коштує - 14,5 шекелів (близько 140 руб.) В Тель-Авіві на станціях виходу встановлені турнікети, тому квитки зберігаються до кінця поїздки.
  • на автобусі - кожні 15 хвилин по маршруту аеропорт - Тель-Авів курсують автобуси № 21, 23, 24. Початок руху в 5:00 ранку, кінець руху о 22:00. Автобус №475 слід до автовокзалу, автобус №222 - до ж / д вокзалу. Квиток коштує 16 шекелів (150 рублів)
  • на мікроавтобусі (маршрутці) - квиток коштує 30-40 шекелів (280 - 300 рублів), час у дорозі 30-40 хвилин.
  • на таксі - стоянка розташована відразу біля виходу з терміналу прибуття. Поїздка коштує 250 шекелів (2300 руб.)

Автор: ВОтпуск.ру
Дата публікації: 26.06.2014


Фотографії аеропорту Тель-Авіва

Популярні статті

Купити авіаквиток за найкращою ціною#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.