Навигация
Реклама
Реклама

Чи можна купатися в Тель Авіві

На цікавить наших читачів питання «Чи можна купатися в Тель Авіві» відповідає редакція сайту «В Отпуск.ру» Питання:

Купили з дружиною квитки в Тель-Авів. Дуже хочеться поєднати справи, екскурсії і пляжний відпочинок, але є сумніви, чи можна взагалі купатися в Тель-Авіві. Начебто це місто не належить до пляжним напрямками?

16.03.2018 Євген К. Ільїн


Відповідає редакція сайту «В Отпуск.ру»

ру»

Тель-Авів - місто привабливий, сучасний, культурний і ... курортний. Купатися і насолоджуватися сонцем в Тель-Авіві можна, можливо! Місто лежить на середземноморському березі. І пляжі тут відмінні. Деякі з них були марковані блакитним прапором. Це означає вода визнана найчистішою, а інфраструктура відповідає міжнародним нормативам якості.

Пляжі в Тель-Авіві розтягнулися вздовж всієї 14-кілометрової міській набережній. Тобто вся берегова територія - це пляжна зона з дрібним світлим піском і комфортним спуском у воду. Всі міські пляжі (крім одного єдиного, улюбленого місцевим жителям) в Тель-Авіві безкоштовні. Скрізь є можливість переодягнутися і прийняти душ, є туалети і пункти служби порятунку. Рятувальники володіють базовими фразами на всіх основних мовах планети. На кожному пляжі є кафе, дитячі майданчики, безкоштовний прокат деякого спортивного спорядження. Активно розвивається проект "Пляжна бібліотека". У сезон на пляжах Тель-Авіва весело і жваво. Сюди приходять купатися не тільки численні туристи. Працівники з найближчих бізнес-центрів охоче проводять на піску час в обідні перерви. Місцева молодь загоряє і займається на спортивних тренажерах. Пляжний сезон триває з весни по середину осені з перервою в липні-серпні, коли до берега підходять пекучі медузи, а на пляжах стає занадто спекотно.

Начебто це місто не належить до пляжним напрямками?
#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.