Навигация
Реклама
Реклама

Фото: Тель Авів: Неві Цедек | LookAtIsrael.com - Фотографії Ізраїлю і не тільки ...

Як завжди озброївшись фотоапаратом я вирушаю на екскурсію по Тель Авіву . Тим більше що в цей раз Як завжди озброївшись фотоапаратом я вирушаю на екскурсію по   Тель Авіву tomcat61 запрошує дізнатися історію першого єврейського кварталу за межами Яффо - Неві Цедек - Обитель Справедливості

Неві Цедек

район Неві Цедек в Тель-Авіві був першим єврейським районом, побудованим за межами Яффо в 1887 році., за 22 роки до заснування Тель-Авіва .

Коли перші поселенці вирішили побудувати свої будинки, їм довелося будувати крепості.Трі ряду по 16 будинків-48 маленьких фортець ... 48 сімей, що зважилися вийти за межі Яффо . Ці 48 сімей і поклали початок поселенню, який отримав назву Неві Цедек - Обитель Справедливості.

Кожен куточок тут вартий уваги. Тут розташований будинок Шая Агнона, єврейського письменника, який отримав Нобелівський приз з літератури, який проживав тут у 1909-1912 рр. Одним з найцікавіших місць Неві Цедек є Центр Сюзан Далаль, побудований в 1908 році в якості школи для дівчаток, але з часом перетворився на важливий культурний і театральний центр Тель-Авіва . Тут також розташований "Бейт Гутман" - музей художника Нахума Гутмана і "Бейт Роках" - одні з перших будинків в цьому районі.

Більш детальну історію району можна дізнатися тут , Ну а поки дивимося вечірній Неві Цедек ...

Де це: мапа

Текст складений за матеріалами звідси

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.