Навигация
Реклама
Реклама

Готелі Тель Авіва на березі моря

На приморських променадах Тель-Авіва розташовані деякі з найкращих і елегантних готелів високого класу. Ця серія променадов починається з Герцлійському марини, її продовженням є нещодавно відремонтована тель-авівська набережна імені Шломо Лахат, названа так на честь який курирував його будівництво мера Тель-Авіва, після неї слід набережна Яффо, яка переходить в променад Бат-Яма. На березі моря і всього в кількох кроках від променаду, його життя і атмосфери відпочинку знаходяться готелі місцевих і міжнародних готельних мереж. У самій північній частині тель-авівського променаду поспіль в напрямку з півночі на південь розташовані готелі Hilton , Carlton, Leonardo Art , Herods , Crowne Plaza і Renaissance . Потім променад робить різкий поворот, так що готелі Sheraton, Prima Tel Aviv , Dan, Orchid , Golden Beach , Royal Beach , InterContinental David та Dan Panorama виявляються вартими на вулиці Герберт Самуель і як би нависають над ним. Багато інших готелів, більшість яких призначене для більш бюджетних груп і для економних туристів, в тому числі Imperial, Best Western Regency Suites , Maxim, Lusky Suites , Embassy, ​​Arcadia Tower, Isrotel Tower, Brown Beach House , Gilgal і Metropolitan знаходяться буквально в двох кроках від моря на протилежному боці відокремлює променад від міста вулиці, як і готелі Bell Boutique, Abratel Suites і Savoy, розташовані на північ від вулиці Алленбі. Ще два готелі, Artplus і Mercure Tel Aviv, стоять на схід від променаду в нижній частині вулиці Бен-Ієгуда.

Велопрогулка уздовж пляжу в Герцлії на заході

Шість головних готелів Герцлії включають Herods, Ritz Carlton , Dan Accadia, Daniel, Orchid Okeanos і Sharon. Всі вони виходять на недавно побудований променад Герцлії і розташовані між Герцлійському мариною і готелем Sharon. Променад Бат-Яма не може похвалитися такими, що виходять на нього готелями, проте в самому місті їх два: незалежний готель Armon Yam і готель Leonardo Suite by the Beach готельної мережі Fattal. На даний момент в Бат-Ямі біля південного пляжу будуються два нових готелі біля берега моря.

After sunset view from Jaffa

Для гостей, які вважають за краще курортний відпочинок і бажають зробити пляжний перерву в повсякденному житті, готель на променаді в районі великого Тель-Авіва є ідеальним варіантом. У літню пору номер з видом на море, прекрасні пляжі з усіма зручностями для відпочиваючих, кипляча на променаді життя являють собою ідеальні умови, щоб провести відпустку практично в домашній обстановці в комфорті повносервісних готелів. Частина тель-авівського готельного фонду включає номери або апартаменти з невеликими кухнями.

Зняти номер в готелі на променаді і присвятити свій відпочинок моря і пляжу - це прекрасний варіант релаксирующего відпустки у великому Тель-Авіві, зручному для орієнтації і компактному місті, де всі головні туристичні визначні пам'ятки знаходяться на відстані пішої прогулянки або короткої поїздки.

Якщо ви любите готелі поруч з пляжем або в декількох хвилинах ходьби від нього, нехай відпочинок на березі моря стане частиною вашого дозвілля в Тель-Авіві. Візьміть рушник і проведіть пару годин або на весь день на пляжі, а якщо ви любите спорт, то можете відправитися на пробіжку або на велосипедну прогулянку вздовж моря.

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.