Навигация
Реклама
Реклама

Готелі Тель-Авіва

Хто не любить цікаві історії? У Тель-Авіві немає ні будинків з привидами, ні стародавніх палаців, проте деякі будівлі зберігають скромні, але запам'ятовуються історії.

Готель "Шарон" в Герцлії був відкритий в грудні 1948 року, незабаром після проголошення незалежності Ізраїлю. За задумом готель, який обслуговувався і управлявся персоналом готелю Мертвого моря, повинен був працювати тільки в весняні та літні місяці. Однак після Війни за незавімость готель Мертвого моря залишився на території, не контролюється Ізраїлем. Тоді його керівництво перебралося в готель "Шарон", який почав працювати круглий рік. Кілька років по тому для задоволення постояльців в готелі були створені відкритий басейн і зона відпочинку.

Кілька років по тому для задоволення постояльців в готелі були створені відкритий басейн і зона відпочинку

розслабляючий вид

Ще до відкриття басейну в готелі "Шарон", його Герцлійському сусід, готель "Дан Акадія", почав залучати постояльців просторими галявинами, відкритим басейном і кінозалом. Це був перший в Ізраїлі досвід будівництва курортного готелю. Нужда готелю в навченим персоналом привела до створення в Герцлії готелю "Тадмор", який перебуває в комплекс, що включає також Школу гостинності "Тадмор".

Розташований в Рамат-Гані готель "Кфар Маккабі" з самого початку будувався за концепцією будиночків-бунгало з загальній їдальні при них. Він розташований в місці проведення Маккабіади, єврейських Олімпійських ігор, і створювався як місце проживання і харчування єврейських спортсменів, раз в чотири роки з'їжджаються до Ізраїлю для участі в іграх.

"Шератон" стала першою міжнародною мережею, яка відкрила свій готель в Тель-Авіві на початку 60-х років минулого століття. Назва "Шератон" було дано новому готелю, побудованому на набережній на місці "Червоного будинку". До створення держави Ізраїль тут розміщувався штаб, який координував нелегальну єврейську імміграцію в підмандатної Палестини. Пізніше будинок служив резиденцією першого прем'єр-міністра Ізраїлю Давида Бен-Гуріона і місцем розташування генерального штабу Армії оборони Ізраїлю .

Знамениті постояльці в готелях

Готель "Дан Тель-Авів", розташований на південь від сучасного готелю "Шератон", був зведений в 50-і роки 20-го століття на місці збудованого ще до створення держави Ізраїль невеликого приморського готелю "Кейт Дан" і на що прилягала до нього території . Це був перший в місті готель, що будувався з розрахунком на запити і розваги елітарного туризму. Це єдиний невисотного прибережний готель в місті. Він спроектований горизонтально, оскільки муніципалітет відхилив запропонований власниками план будівництва хмарочоса.

Недалеко від "Дана", на місці колишнього готелю "Яміт", в кінці 1980-х років був відкритий перший в Тель-Авіві Апарт-готель, який отримав назву "Орхідея Парк Плаза".

В останні роки в Тель-Авіві з'явилося багато невеликих готелів, деякі з них розмістилися в будівлях в стилі Баухаус. Будівництво таких готелів проходило під жорстким наглядом над збереженням архітектурної спадщини. Готель "Сінема" був створений в старій будівлі кінотеатру "Естер". Керуюча готелем мережу "Атлас" зберегла елементи оригінального оздоблення кінотеатру. Це дає гостям можливість відчути себе відвідувачами старого тель-авівського кінотеатру. Елегантно оформлені тель-авівські "міські" готелі "Ротшильд", "Альма" і "Норман" також розташовані в будівлях в стилі Баухаус.

Елегантно оформлені тель-авівські міські готелі Ротшильд, Альма і Норман також розташовані в будівлях в стилі Баухаус

Вид зі Старого Яффо

Готелі Яффи, міста, історія якого налічує кілька тисяч років, розташовані, здебільшого, в старих будівлях і мають свої цікаві історії. "Маркет-готель" ( "Ринковий готель") мережі "Атлас" розташований в районі блошиного ринку Яффо. Готель, що відкрився кілька років тому, був побудований над руїнами візантійської церкви. Крізь скляну підлогу біля входу видно деталі оригінальної кладки. Ще два готелі з "історіями" відкриються в Яффо в цьому році. Готель W Tel-Aviv мережі "Старвуд" розташований на місці колишньої Школи сестринства Святого Йосипа і Французької лікарні XIX століття, а готель "Сета" мережі "Орхідея" буде включати в себе одне з найстаріших будівель міста, побудоване турками-османами в XVII столітті в як в'язницю і місця для страт. Після створення держави Ізраїль воно служило в якості поліцейської дільниці і місця попереднього ув'язнення. Найвідомішим із утримуваних тут укладених був нацистський військовий злочинець Адольф Ейхман.

Це лише деякі з невеликих історій, на які багата готельна індустрія Тель-Авіва і його околиць. Однак найважливіша історія - та, яку ви будете знову і знову згадувати після візиту в наше прекрасне місто, - ще тільки чекає, щоб її розповіли.

Хто не любить цікаві історії?
#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.