Навигация
Реклама
Реклама

IsraTravel :: Екскурсія Тель Авів Яффо- Діамантова Біржа

Ми надаємо туристам, які зробили будь-яке замовлення в нашому турагентстві і проживають в готелях Тель-Авіва екскурсію Тель Авів Яффо- Діамантова Біржа по субсидується ціною 15 $

Ми надаємо туристам, які зробили будь-яке замовлення в нашому турагентстві і проживають в готелях Тель-Авіва екскурсію Тель Авів Яффо- Діамантова Біржа по субсидується ціною 15 $!

Оглядова Автобусно-пішохідна екскурсія Тель-Авів - Старий Яффо з відвідуванням Алмазної Біржі (екскурсія на півдня, виходить щодня, крім суботи та ізраїльських свят)

Трохи докладніше про екскурсії Тель-Авів - Старий Яффо

Вузькі вулички старого Яффо вимощені каменем і несуть в собі багатовікову історію існування цього найдивовижнішої міста. Яффо, який вважається одним з найдавніших портових міст в світі, знаходиться на березі Середземного моря, як би на скелі, і з нього відкривається неповторний вид на море. Дійсно, такого панорамного виду на море і на Тель Авів, який відкривається з Яффо ви не зустрінете більше ніде.

Море відображає всі відтінки неба і погляд зупиняється на невеликих скелях, про які розбивається набігає хвиля. Це не прості скелі - це «камінь Андромеди». Саме до цієї скелі була прив'язана красуня Андромеда, коли її повинні були принести в жертву морському чудовиську. Ще один дивовижний факт - виявляється, саме в цьому місці, за переказами, був побудований Ноїв Ковчег.

Високо на скелі розташована церква святого Петра - католицький собор, місце, де збираються паломники з усього світу. Недалеко від нього діюча православна церква і монастирський двір.

У надрах Старого міста вузькі вулиці названі відповідно зі знаками зодіаку, навколо кожного номера будинку викладені всі 12 знаків зодіаку. Хто знає, який сенс закладений в цій схемі вулиць ...

Зараз в Старому Яффо живуть художники та діячі мистецтва, Ви можете відвідати їх галереї, подивитися і придбати твори їх творчості.

Є в Яффо місце, яке приносить удачу закоханим і молодятам і взагалі всім, хто цього захоче: це «Поцілунків міст». На цьому мосту, на його перилах є зображення всіх знаків зодіаку, потрібно доторкнутися до свого знака і сильно побажати виконання свого бажання, а закоханим досить поцілуватися на цьому мосту і їх бажання збудеться.

До визначних пам'яток дивного міста також відносяться Годинна вежа, Камені Андромеди, Будинок Симона-кожум'яки, пустці Апельсин і Врата Віри.

Оглядова частина екскурсії по Тель Авіву , Проходить по його вулицях і магістралях, ви дізнаєтеся про історію перших кварталів міста і того як починався будуватися місто. У центрі Тель-Авіва, відомому як Біле місто, знаходиться найбільша в світі група будинків, побудованих в стилі баухаус. З цієї причини Біле місто було включено до Списку світової спадщини ЮНЕСКО.

Після екскурсії у вас є можливість відвідати блискучі пишністю торгові зали Алмазної біржі, де при купівлі будь-якого вироби нашим туристам надаються значні знижки.

  • екскурсія тільки для туристів
  • виїзд тільки з готелів Тель-Авіва
  • екскурсія проводиться за попереднім записом

Поради при покупці діамантів від експерта-геммолога Марина Кон, брокера Ізраїльської Алмазної Біржі.

Виїзд на екскурсію:

Щодня, включаючи п'ятницю (по п'ятницях тільки екскурсія Тель Авів Старий Яффо)

Тель-Авів - виїзд з готелів - 09: 15-09: 30, приблизний час закінчення екскурсії близько 14 годин.

************************************************** *******************

Для туристів проживають в готелях Єрусалима!

Оглядова АВТОБУСНА ЕКСКУРСІЯ ПО Єрусалимі В ПОДАРУНОК

Для початку ми побачимо Ізраїльський Парламент (Кнесет), проїдемо парк Роз, музей Ізраїлю і музей Книги, де зберігаються стародавні сувої.

Далі ми продовжимо подорож в західний Єрусалим. Вашому погляду відкриються будівлі, побудовані в різних архітектурних стилях. Це свідчення різних епох і правителів.

Ви побачите будівлі колишніх поселень тамплієрів, будови в арабському стилі, а також сучасні споруди (Парламент, міст "Арфа Давида" і т.п.).

Далі ми проїдемо до Будинку Президента і до Єрусалимського театру.

Зробимо зупинку на оглядовому майданчику, з якої відкривається дивовижна панорама міста. Ви побачите Храмову гору, старе місто, Місто Давида і сучасний Єрусалим у всій красі!

Наш тур завершиться відвідуванням єрусалимського філіалу RAMAT GAN DIAMOND CENTER. Це найбільший діамантовий центр в Ізраїлі. RAMAT GAN DIAMOND CENTER вляется членом Алмазної Біржі, що дозволяє їй продавати свої вироби без посередників.

У центрі Ви відвідаєте діамантовий музей, отримаєте вичерпну інформацію у геммологов-фахівців з коштовних каменів. Вашій увазі будуть представлені понад 5000 унікальних ювелірних виробів ізраїльських майстрів.

У другому залі центру розташований Центр паломника. Тут Ви знайдете релігійну атрибутику і предмети культу для всіх конфесій. Так само зможете вибрати стародавні монети, скульптури з оливкового дерева, сувеніри, косметику Мертвого моря, авторські прикраси.

  • екскурсія тільки для туристів
  • виїзд з усіх готелів Єрусалиму
  • екскурсія проводиться за попереднім записом

************************************************** *******************

Організатори екскурсій - ізраїльські компанії, виробники ювелірних прикрас, які є члеамі Ізраїльської Алмазної Біржі.

Компанії надають асортимент ювелірних прикрас з діамантами, дорогоцінного та напівдорогоцінного каміння, а так само ексклюзивну біжутерію.

Тут ви зможете отримати професійний сервіс і унікальну можливість консультації експерта-геммолога.

Досвід майстрів в створенні ювелірних прикрас у поєднанні з багатомовним персоналом представить Вам інтригуючий світ діамантів і ювелірного мистецтва.

Кожен діамант і ювелірну прикрасу, придбане в магазинах Діамантової Біржі, супроводжуються сертифікатом, довічною гарантією, документами для повернення ПДВ.

************************************************** *******************

Для замовлення екскурсій зв'яжіться з нами по телефону +972 73 290 36 00 або заповніть форму:

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.