Навигация
Реклама
Реклама

IsraTravel :: Тури в Ізраїль


1 USD = 3.57 NIS
1 EUR = 3.99 NIS
1 GBP = 4.6 NIS
1 RUB = 0.06 NIS

Ми пропонуємо вам групові орзанізованние екскурсійні тури в Ізраїль. Ознайомтеся і виберіть на нашому сайті відповідний для вас тур!

Ми готові обговорити будь-які зміни в програмі туру: зміна рівня готелю, замовлення додаткових екскурсій та інше. Ваш відпочинок в Ізраїлі - це наша турбота.

Тур Week end в Ізраїлі. Тель Авів, 4 дня / 3 ночі (заїзд в четвер, в п'ятницю). Проживання в готелі 3 *, 4 *, 5 * в Тель Авіві.

Тур Week end в Ізраїлі. Єрусалим, 4 дня / 3 ночі (прибуття в п'ятницю). Проживання в готелях 3 *, 4 *, 5 * в Єрусалимі.

Найекономічніший тур! Незабутня тиждень відпочинку на березі Середземного моря в місті Нетанія (всього в півгодини їзди від Тель-Авіва) + дві екскурсії по Ізраїлю. Приєднання до туру в будь-який день.

3 ночі відпочинку на березі Середземного моря в курортному місті Нетанія і 4 ночі в священному місті Єрусалимі. 5 екскурсій: Тель Авів, Єрусалим, Віфлеєм, Мертве море, Галілея Християнська, Назарет. Дні заїзду: неділя.

4 ночі в Тель Авіві на березі Середземного моря і 3 ночі в священному місті Єрусалимі. 5 екскурсій: Галілея Християнська, Назарет, Тель Авів, Єрусалим, Мертве море, Віфлеєм. Дні заїзду: п'ятниця, неділя.

Тиждень повноцінного відпочинку на березі Середземного моря в курортному місті Натанья + 4 найкращі екскурсії по Ізраїлю. Приєднання до туру в будь-який день тижня.

Тель Авів - 5 ночей на березі Середземного моря і 2 ночі на Червоному морі в Ейлаті. Екскурсії: Єрусалим, Тель Авів - Яффо, оглядова екскурсія по Ейлат, відвідування фабрики косметики на Мертвому морі. Дати заїзду: по вівторках, п'ятницях, суботах.

Пізнавальний і насичений тижневий тур з проживанням в 3 * \ 4 * \ 5 * готелях в Єрусалимі. У подарунок додаються кілька екскурсій: по Єрусалиму, Віфлеєму, північ Ізраїлю і Мертве море. Заїзд по понеділках, п'ятницях, суботах і неділях.

4 ночі в Тель Авіві відпочинок на Середземному морі і 3 ночі на Мертвому морі. Екскурсії: Тель Авів і Древній Яффо, Єрусалим, Мертве море. Дні заїзду: щодня

3 ночі в Нетанії або Тель-Авіві і 4 ночі відпочинку на Мертвому морі (заїзд в будь-який день тижня).

Єрусалим - 4 ночі і 3 ночі на березі Мертвого моря. Екскурсії: Віфлеєм, Єрусалим, Мертве море. Заїзд по середах.

Проведіть незабутній час з дітьми на березі Середземного моря в Тель-Авіві. Дати заїзду: щодня

5 ночей в Ізраїлі і 2 ночі в Йорданії. Екскурсії: Ізраїль: Тель-Авів. Древній Яффо, Єрусалим, Галілея Християнська. Йорданія: Джераш. Амман, Мабад, гр. Нево, Петра. Дні заїзду: по неділях.

Цікавий тижневий тур з проживанням на узбережжі Середземного моря + 4 групових екскурсії: Тель Авів Яффо- Алмазна біржа, Єрусалим, Мертве море, Північ Ізраїлю (заїзд в будь-який день тижня).

Захоплююча автомобільну подорож 8 днів / 7 ночей з відвідуванням основних визначних пам'яток Ізраїлю, уздовж узбережжя Середземного моря, на Півночі країни в Галілеї, в Єрусалимі і на Мертвому морі. Тель-Авів -2 ночі, Хайфа -2 ночі, Єрусалим -3 ночі (заїзди в будь-який день тижня).

Можливість відпочити і насолодитися духом двох міст Ізраїлю - Єрусалиму і Тель Авіва, відвідати Назарет, Віфлеєм і багато інших християнські святині Ізраїлю (заїзд в будь-який день тижня).

Тур на 7 ночей / 8 днів в Ейлат з прямим авіаперельотом з Москви (з авіаквитками). Готелі 3,4 і 5 *. Заїзд по четвергах і неділях.

Автотур, розроблений компанією Isratravel і провідними ізраїльськими готелями, що задовольняє вимогам найвибагливіших клієнтів, з півночі на південь і зі сходу на захід (заїзди в будь-який день тижня).

3 ночі в Тель Авіві, 5 ночей в Ейлаті і 1 ніч в Петра. Екскурсії: Єрусалим, Галілея, Мертве море, Ейлат, Акаба, Ваді Рам, Петра. Дні заїзду: по понеділках.

4 ночі на Середземному морі в Тель Авіві і 5 ночей на Червоному морі в Ейлаті. Екскурсії: Тель Авів і Древній Яффо, Мертве море, Північ країни, Єрусалим, Ейлат.

4 ночі в Єрусалимі і 5 ночей на Червоному морі в Ейлаті. Екскурсії: Віфлеєм, Єрусалим, оглядова екскурсія по Ейлат.

Дні заїзду: по середах, неділях.

3 дні на Середземному морі + екскурсії, тиждень оздоровчого відпочинку на Мертвому морі. Екскурсії: Тель Авів-Яффо, Єрусалим, Мертве море. Заїзди по понеділках, четвергах, суботах.

3 ночі на Середземному морі в Тель Авіві і тиждень відпочинку в Ейлаті на березі Червоного моря. Екскурсії: Галілея Християнська. Назарет, Єрусалим, Мертве море, Ейлат.

Дата заїзду: по понеділках.

Унікальний і захоплюючий автомобільний тур по Ізраїлю на 11 днів / 10 ночей, що дозволяє відвідати основні визначні пам'ятки і курорти Ізраїлю.
Тель-Авів -1 ніч, Хайфа-2 ночі, Єрусалим-2 ночі, Мертве море - 1 ніч, Ейлат (Червоне море) - 4 ночі. Заїзд в будь-який день тижня, крім суботи та неділі.

4 ночі відпочинку на Середземному морі (Тель Авів або Нетанія) + 7 ночей на Мертвому морі (заїзд в будь-який день тижня).

Найцікавіший тур, що дозволяє познайомитися з "містом без перерви" Тель Авівом (4 ночі), насолодитися спокоєм Єрусалиму (2 ночі), побувати в одному з найбільш унікальних місць нашої планети - на Мертвому морі (2 ночі) і відпочити в центрі туризму на Червоному морі - Ейлаті (3 ночі). Заїзд в будь-який день тижня.

Унікальний тур - за 13 днів побувати на 3-х морях. У Тель-Авіві на Середземному морі, в Ейлаті на Червоному морі і на Мертвому морі + 4 екскурсії (заїзд по четвергах).

4 ночі на березі Середземного моря в Тель Авіві, 5 ночей на Мертвому морі, 5 ночей на Червоному морі в Ейлаті + 4 екскурсії.

Дні заїзду: понеділок, вівторок.

Тур Велике Подорож до Ізраїлю, 15 днів / 14 ночей - 4 ночі Тель Авів, 2 ночі Єрусалим, 2 ночі Мертве море, 6 ночей в Ейлаті. Заїзд в будь-який день тижня. Проживання в готелях 4 *. На Мертвому морі і в Ейлаті - ВЕЧЕРІ В ПОДАРУНОК !!!

Відпочинок на Середземному морі 7 ночей в Тель Авіві або Нетанії + 7 ночей на Червоному морі в Ейлаті.
Заїзд в будь-який день тижня.

Економічний варіант поїздки для вінчання на Святій Землі: проживання в готелях рівня 3 *, екскурсійна програма на базі групових регулярних екскурсій.

Індивідуальний варіант поїздки для вінчання на Святій Землі: проживання в готелі рівня 4 * (за бажанням - готель 5 *), індивідуальні екскурсії і трансфери.

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.