Навигация
Реклама
Реклама

Клініка Іхілов - лікарня Tel Aviv Sourasky Medical Center

  1. Чим відомий медичний центр Тель Авів Соураскі
  2. Заявка на лікування в лікарні Іхілов

Лікарня Іхілов, клініка Тель Авів Сораскі - колектив висококваліфікованих лікарів і передові медичні технології. Медичний центр Тель Авів Соураскі (Іхілов) одне з кращих лікувально-діагностичних установ в Ізраїлі, постійно впроваджують новітні методи лікування та діагностики з використанням високих медичних технологій.

Клініка Іхілов в Тель Авіві є міжнародним медичним центром онкогематології і трансплантації стовбурових клітин. Найвищий авторитет мають кардіохірурги Іхілов, віртуозно виконують операції коронарної ангіопластики та аорто-коронарного шунтування, унікальні операції на відкритому серці.

До складу медичного центру входить лікарня Іхілов, інститут кардіології Самі Офер, центр акущерства і гінекології Лис, дитячий госпіталь Дана, відділення реабілітації ім. Іди Соураскі. Штат медичного персоналу налічує більше 6000 працівників, з яких 1250 лікарів-фахівців різних медичних областей, 300 з яких мають ступінь професора. Стаціонарне, амбулаторне лікування, будь-яка діагностика, а також реабілітація в Ізраїлі після хірургічних операцій.

Newsweek Magazine вніс медичний центр Іхілов в число 10 найпопулярніших центрів медичного туризму, на основі рівня якості медичного обслуговування та відповідності найвищим міжнародним стандартам Newsweek Magazine вніс медичний центр Іхілов в число 10 найпопулярніших центрів медичного туризму, на основі рівня якості медичного обслуговування та відповідності найвищим міжнародним стандартам. Клініка Іхілов (медичний центр Соураскі) є клінічною і дослідницькою базою медичного факультету Тель-Авівського університету.

Клініка Іхілов Соураскі розташована в Тель-Авіві. Це один з найбільших медичних центрів Ізраїлю, в усіх відношеннях передове медичне установа, що користується заслуженою славою у ізраїльтян і визнанням у міжнародній медичній громадськості.

До складу медичного центру входить власне клініка Соураскі (Іхілов це стара назва клініки, тим не менш, до цих пір використовується жителями Тель-Авіва і не тільки ними), центр реабілітації Іди Соураскі, центр акушерства і неонатології Лис і педіатрична клініка Дана.

При медичному центрі Тель Авів Соураскі - Іхілов працює приватна клініка, яка надає медичну допомогу в тому ж обсязі, що і державний медичний центр Тель Авіва Соураскі - Іхілов, але в умовах підвищеної комфортності.

Для пацієнтів з-за кордону переваги лікування в лікарні Іхілов полягають у тому, що їх лікуванням займається не черговий лікар, а світові світила за всіма спеціалізаціями, при цьому є можливість вибору свого лікуючого лікаря, а також консиліуму.

У нас можна замовити додаткові зручності та послуги, щоб процес лікування проходив з максимальною зручністю. При цьому пацієнтам клініки доступні абсолютно всі діагностичні і лікувальні процедури лікарні Іхілов.

Медичний центр Іхілов Соураскі, крім діяльності у якості клініки, є центром наукової діяльності в сфері медицини, фізіології, фармакології, а також клінічною базою медичного університету Тель-Авіва, тому більшість лікарів клініки ведуть викладацьку і науково-дослідну роботу. На базі лікарні Іхілов працюють такі спеціалізовані центри:

Всього таких спеціалізованих підрозділів в клініці більше 60. Щорічно лікарня Іхілов надає допомогу більш ніж мільйону пацієнтів, тут практикують близько 1 500 лікарів, серед яких близько 800 представлені фахівцями найвищої кваліфікації - професурою, і понад 2 000 представників молодшого і середнього медичного персоналу.

Медичний центр Іхілов розпорядженні 1 100 стаціонарними койко-місцями, і 150 відділеннями амбулаторного прийому (поліклініка). Лікарня Тель Авів Соураскі займає площу 150 тис. Квадратних метрів, складається з декількох кампусів і прекрасної паркової зони. Тут є власна вертолітний майданчик для екстреної доставки пацієнтів засобами санітарної авіації.

  • Пацієнти, які проходять стаціонарне лікування в клініці Іхілов, розміщуються в комфортабельних маломісних палатах, на одну-дві особи. Палати світлі, просторі, обладнані всім необхідним для постійного моніторингу та функціональної меблями.
  • У кожній палаті обов'язково є душ і туалет. У дитячій клініці «Дана» маленькі пацієнти мають можливість відвідувати навчальні та ігрові кімнати, а стаціонарне лікування дітей в Ізраїлі вони проходять обов'язково разом з супроводжуючим - одним з батьків або людиною, яка їх заміняє.

Чим відомий медичний центр Тель Авів Соураскі

Лікарня Іхілов - Соураскі має можливість надання повного комплексу найсучаснішою допомоги по всім існуючим медичних напрямках, тобто є багатофункціональним. Лікування та діагностика тут представлені найбільш сучасними методиками, наявними на озброєнні у медицини.

Так, при проведенні онкологічних операцій тут намагаються використовувати щадні методики, органозберігаючі і так звані економні, що дозволяє уникнути подальшої інвалідності, неминучою при лікуванні застарілими методиками.

Хірургічні методи, використовувані в клініці Іхілов, взагалі відрізняються своєю малою інвазивністю і невеликим обсягом втручання при найвищому рівні ефективності, що також стало можливим завдяки використанню новітніх технологій.

Інвазивна кардіологія - ще один напрямок, завдяки якому смертність від серцево-судинної патології вдалося в значній мірі знизити. Крім цих, варто згадати про центр боротьби з безпліддям, відвідавши який тисячі чоловіків і жінок знайшли радість батьківства, відділення ендокринології, урології, онкогінекології, чудову і ультрасучасну діагностику.

Медичний центр Іхілов - Соураскі готовий надати ефективну з будь-яких питань, пов'язаних зі здоров'ям. Для пацієнтів проходять амбулаторне обстеження і лікування актуальна короткострокова оренда квартир в Тель Авіві .

Заявка на лікування в лікарні Іхілов

Заповніть контактну форму, поля * - обов'язкові.

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.