Навигация
Реклама
Реклама

Клініка Рамат Авів 35% знижка в червні

  1. Місцезнаходження клінік Рамат Авів і Ассута
  2. Лікарі в клінікнах Ассута і Рамат Авів
  3. Устаткування в клініках Рамат Авів і Ассута
  4. Які захворювання лікують в клініках Ассута і Рамат Авів?
  5. Рівень сервісу в клініках Рамат Авів і Ассута
  6. Вартість лікування в клініках Рамат Авів і Ассута

Багато медичні туристи, які приїжджають на лікування в Ізраїль, вважають за краще звертатися в приватні клініки. Вони знають, що в таких клініках вони зможуть обстежитися без черг, пройти лікування у кращих фахівців країни, а не у випадкового чергового лікаря, як це буває в державних лікарнях. Більшість пацієнтів приїжджають в Тель-Авів, який є визнаним центром медичного туризму в Ізраїлі . Ми пропонуємо інформацію для порівняння 2 тель-авівських приватних клінік - Ассута і Рамат-Авів. Багато медичні туристи, які приїжджають на лікування в Ізраїль, вважають за краще звертатися в приватні клініки

Клініка Рамат-Авів

Місцезнаходження клінік Рамат Авів і Ассута

Місцезнаходження клінік Рамат Авів і Ассута

Ассута. Клініка знаходиться в престижному районі Тель-Авіва - на півночі міста. Поруч розташовано безліч кафе, ресторанів і магазинів. Приблизно за 15 хвилин можна дістатися до центру міста, де знаходяться готелі та апартаменти різних цінових категорій, вартістю від 60 доларів. При бажанні пацієнти можуть проживати на території клініки, в відновному центрі Assuta Relax. Навпаки клініки знаходиться готель «Леонардо» 4 *.

Навпаки клініки знаходиться готель «Леонардо» 4 *

Рамат-Авів. Клініка розташована також в північному Тель-Авіві, на території торгового центру. Поруч також є вся необхідна інфраструктура: магазини, ресторани і кафе. Однак готелів в крокової доступності тут немає. Проживання на території клініки теж неможливо.

Дізнатися точну ціну на лікування

Лікарі в клінікнах Ассута і Рамат Авів

Лікарі в клінікнах Ассута і Рамат Авів

Ассута. Завдяки наявності сучасного обладнання, з Ассута співпрацюють провідні фахівці Ізраїлю, професора, завідуючі відділеннями великих державних лікарень. У клініці працюють сотні лікарів, тому у пацієнтів тут досить великий вибір лікарів.

У клініці працюють сотні лікарів, тому у пацієнтів тут досить великий вибір лікарів

Рамат-Авів. Клініка співпрацює з обмеженим колом лікарів. Пацієнт цієї клініки може сам вибирати лікаря, але вибір у нього невеликий.

Устаткування в клініках Рамат Авів і Ассута

Устаткування в клініках Рамат Авів і Ассута

Ассута. У Ассута є широкий вибір найсучаснішого обладнання, тому що новий корпус клініки був побудований недавно, і застарілої техніки тут просто немає. Тут є сканери для ПЕТ-КТ, що дозволяють точно діагностувати поширеність процесу при раку молочної залози та інших онкологічних захворюваннях. У клініці є робот «Да Вінчі» , За допомогою якого проводиться хірургічне лікування раку простати . Ендоскопічна техніка дозволяє здійснювати малоінвазивні операції при раку шлунка і кишечника , при аденомі простати , міомі матки , грижах хребетного диска та інших захворюваннях.

Клініка Ассута (Ізраїль, Тель-Авів)

Рамат-Авів. У цій клініці теж є сучасне обладнання, але його кількість значно менше, ніж в Ассута, тому що і сама клініка набагато менше.

Які захворювання лікують в клініках Ассута і Рамат Авів?

Які захворювання лікують в клініках Ассута і Рамат Авів

Ассута. Тут лікують практично всі захворювання, що вимагають хірургічних операцій - від гриж до раку головного мозку . У клініці є необхідна база для виконання хірургічних втручань будь-якої складності. Тут є також можливості для тривалої госпіталізації і реабілітації пацієнтів після операцій.

Тут є також можливості для тривалої госпіталізації і реабілітації пацієнтів після операцій

Рамат-Авів. Клініка спеціалізується в основному на амбулаторних процедурах і нескладних операціях не потребують більше 1 дня госпіталізації. У разі непередбачених ускладнень пацієнта перевозять до лікарні Іхілов-Сураські.

Рівень сервісу в клініках Рамат Авів і Ассута

Рівень сервісу в клініках Рамат Авів і Ассута

Ассута. Пацієнту може бути надана окрема палата з усіма зручностями, включаючи телевізор та Інтернет. Він може вибирати на свій смак страви з обширного меню. При бажанні пацієнт може отримати послуги особистого анестезіолога і персональної медсестри.

При бажанні пацієнт може отримати послуги особистого анестезіолога і персональної медсестри

Рамат-Авів. Пацієнти розташовуються в затишних 1-місцевих і 2-місцевих післяопераційних палатах з сучасним дизайном, які більше схожі на готельні номери. У них є також зручне крісло для супроводжуючого. Персонал робить все, щоб перебування в клініці було для пацієнта максимально комфортним. Для супроводжуючих є зручна кімната очікування.

Дізнатися точну ціну на лікування

Вартість лікування в клініках Рамат Авів і Ассута

Вартість лікування в клініках Рамат Авів і Ассута

Ассута. вартість лікування в клініці приблизно на 10% вище, ніж при зверненні безпосередньо в державну лікарню. Однак лікування в Ассута не дорожче, ніж в інших ізраїльських приватних клініках. Варто нагадати, що, на відміну від державних клінік, пацієнт має тут правом вибирати лікаря.

Варто нагадати, що, на відміну від державних клінік, пацієнт має тут правом вибирати лікаря

Рамат-Авів. Вартість лікування в цій приватній клініці порівнянна з вартістю лікування в Ассута.

Які захворювання лікують в клініках Ассута і Рамат Авів?
#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.