Навигация
Реклама
Реклама

Кращі ресторани Тель-Авіва - фото, ціни

  1. кошерні ресторани
  2. Азіатська кухня
  3. Модні ресторани


Середземноморський клімат, кілометри прекрасні пляжів і численні розваги приваблюють сюди натовпи туристів. Відпочинок тут насправді відмінний. Туристам надані численні музеї, яхт-клуби, нічні клуби, автентичні ринки і кращі ресторани Тель-Авіва.

кошерні ресторани

Кошерні закладу в Тель-Авіві діляться на молочні та м'ясні. Ресторани з молочною кухнею: «Deca»; «Florentina»; «Rech Lakich»; «Guidi». М'ясні кошерні ресторани Тель-Авіва - це «La Terrasse», «Petrozilla», «Armando» «Meatos» і «Lili24».

Азіатська кухня

«Giraffe» - це ціла мережа азіатської кухні і в Тель-Авіві ці ресторани теж є. Сюди йдуть покуштувати суші, яєчний рулет або тайську рисову локшину. Відмінне обслуговування та затишна атмосфера цих ресторанів зробили свою справу, і тому вони досить відомі. Всі заклади цієї мережі практично однакові, за винятком «Giraffe Officers Club». Він досить дорогий, але з більш різноманітним меню і винною картою.

З азіатської кухні також варто відзначити «Thai House». Цей ресторан з тайською кухнею - одне з найпопулярніших місць курорту.

Модні ресторани

  • На першому місці, звичайно ж, ресторан «Баба Яга». Елегантне і романтичне місце, яке люблять місцеві, а це щось та означає. У закладі гостям пропонують пообідати в розкішному саду недалеко від моря.
  • У ресторані «Catit» відвідувачів дивують поєднанням національної кухні з європейськими стравами, а відмінні морепродукти і легка музика - в «Herbert Samuel».
  • Обов'язково варто відвідати «Cordelia» з авторською кухнею від шеф-кухаря. Тут відмінний винний льох, а сам ресторан розташований в старовинній будівлі, тому й інтер'єр відповідний.
  • Атмосферою італійського села і відмінним сервісом заслужено пишається ресторан «Bellini». Кухня тут як класична італійська, так і ексклюзивна авторська.
  • Ресторан «Container» - тут варто повечеряти хоча б тому, що це місце відрізняється від багатьох ресторанів Тель-Авіва. Цікавий він тим, що в «Container» збирається вся творча інтелігенція міста, проводяться вечірки і концерти, а меню постійно змінюється.
  • Ресторан «Маленька Прага» - побувавши тут один раз, сюди завжди повертаються. «Little Prague» - це маленький шматочок Чехії, який отримав свою популярність завдяки сотням туристів, які його і прославили. Тепла атмосфера і чеське пиво - за цим сюди приходять гості всіх національностей.

Для тих, хто хоче осягнути ізраїльську культуру і відмінно відпочити - Тель-Авів є ідеальним варіантом.


Автор: ВОтпуск.ру
Дата публікації: 13.04.2015


фотографії

Популярні статті#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.