Навигация
Реклама
Реклама

Що робити, якщо втратив закордонний паспорт в Ізраїлі

Крадіжки не типові для Ізраїлю, але ніхто ні в одній країні не застрахований від подібної проблеми

Крадіжки не типові для Ізраїлю, але ніхто ні в одній країні не застрахований від подібної проблеми. Злодії воліють «працювати» в місцях великого скупчення туристів. Перш за все, це вузькі вулички Старого міста в Єрусалимі і оглядові майданчики. Також місцями їх підвищеної активності є святі місця. Вони користуються абстрактним увагою туристів і приглушеним світлом в храмах. У той час як туристи слухають гіда або дивляться по сторонам, моляться або ставлять свічки, стоять в черзі до святого місця або фотографуються, їхні гаманці і сумочки в небезпеці! Ось чому не рекомендується брати на екскурсії всі наявні гроші і закордонний паспорт. Зазвичай закордонний паспорт необхідний всього на декількох екскурсіях. У Віфлеєм і в Єрихон (для проїзду через КПП при в'їзді до Палестинської Автономії, а також для повернення назад), в Тель-Авів - Яффо з відвідуванням Алмазної Біржі (співробітники Служби Безпеки можуть попросити пред'явити документ при вході в будівлю Алмазної Біржі, а також для оформлення TAX FREE в разі покупки прикрас на суму від 400 шекелів). На інші екскурсії досить брати з собою копію першої сторінки закордонного паспорта. Її можна зробити заздалегідь в Росії або на стійці реєстрації в готелі в Ізраїлі.

Але якщо це вкрай неприємна подія сталася, і закордонний паспорт туриста втрачений або вкрадений, то необхідно звернутися до Консульського відділу Посольства РФ в Державі Ізраїль. Саме там оформляють свідоцтво на в'їзд (повернення) у РФ. Для підготовки звернення буде потрібно витратити 15-20 шекелів на фотографії і мати доступ в інтернет, щоб заповнити на сайті Консульства РФ анкету в електронному вигляді. Після заповнення анкету слід роздрукувати. Якщо немає можливості роздрукувати, то потрібно записати присвоєний номер електронного документа і потім повідомити його в Консульському відділі. Наступні витрати - це витрати на проїзд. А найголовніше - це втрата нервів і часу. На відпочинку вони цінуються, як ніде дорого ... Але вже якщо таке трапилося, то бажано повідомити про що сталася крадіжці / втраті закордонного паспорта представникам туроператора, гіда або співробітникам готелю на стійці реєстрації. Якщо програма перебування на Святій Землі розписана по днях, то необхідно змінити її відповідно до прийомними годинами роботи Консульства РФ.

Рекомендується подати заяву про крадіжку в відділення поліції за місцем перебування в Ізраїлі. Шукати не будуть, але у злодіїв буде менше шансів безперешкодно використовувати паспортні дані. Безпосередньо для оформлення свідоцтва на в'їзд (повернення) довідку з поліції Консульський відділ Посольства РФ не вимагає.

Перед візитом до Консульського відділу слід зайти на сайт: http://telaviv.kdmid.ru/wiki.aspx?lst=wiki&it=/info_for_turist.aspx . З лівого боку клікнути на розділ «Інформація для туристів / паломників, які втратили закордонний паспорт». далі:
• Заповнити анкету на сайті, вибравши розділ «Нова заява», а потім роздрукувати її в одному екземплярі;
• Зробити 3 чорно-білі або кольорові фотографії розміром не більше 3,5x4,5 см на світлому однотонному фоні (їх можна зробити і в будівлі Консульства, але ціна може бути трохи дорожче);
• Взяти авіаквиток з датою зворотного вильоту;
• Взяти документ, що засвідчує особу (при наявності), або письмові заяви від 2-х громадян РФ з їх документами, що засвідчують особу;
• Прийти в консульство БЕЗ попереднім записом в один з днів в прийомні години (на 02.12.2015 року з понеділка по п'ятницю з 9:00 до 13:00).

У консульстві видадуть свідоцтво на в'їзд (повернення) у РФ. Воно оформляється на місці БЕЗКОШТОВНО протягом декількох годин (в залежності від кількості які звернулися). Свідоцтво дійсне протягом 14 днів з дня видачі.

Адреса Консульського відділу Посольства РФ в Ізраїлі: Тель-Авів, вул. Кауфман, будинок 2 (офісна будівля «Бейт Текстиль»), 3-й поверх.
Як дістатися: проживають за межами Великого Тель-Авіва (місто Тель-Авів і його міста-супутники) необхідно дістатися до Центрального тель-авівського автовокзалу (Тахана Мерказ Тель-Авів) і звідти на автобусі №16 доїхати до зупинки «Кармеліт». Потім пішки близько 10 хвилин ... Можна і на таксі - буде швидше, але дорожче.

Aspx?
#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.